رفتن به مطلب

کمک در انتخاب شبیه ساز

Phoenix

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقت بخیر 

میبخشید مزاحمتون میشم

من تازه دارم اموزش برنامه نویسی با B4a  را یاد میگیرم:yahoo:

یک سوال دارم خدمتتون:blush:

بجز شبیه ساز یو ویو چه شبیه سازی برای استفاده در هنگام برنامه نویسی ب بیسک فور اندروید مناسب میباشد

و برای اجراس برنامه های سنگین چه چیشنهادی میکنید 

ممنون میشوم پاسخ دهید:give_heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جنی موشن بهترین گزینه هست به نظرم. آموزششم توی انجمن هست.

لینک ارسال

سلام 

بنظر من اگر سیستمتون زیاد قوی نیست و میخاین یک شبیه ساز سبک استفاده کنید از لیپ دروید استفاده کنید . که هم سبکه و هم متصله .

ناکس و جنی موشن هم پیشنهاد میشه

لینک ارسال

سلام

من بهتون نوکس یا جنی موشن رو توصیه میکنم

ولی جنی موشن بهتر از نوکسه یکم دنگ و فنگ باز کردن اکانت و اینا رو داره فقط

بهتون شدیدن توصیه میکنم دنبال بلو استکس نرین قسمت بزرگی از رم رو ب خودش اختصاص میده و پدر کامپیوتر رو در میاره

یکی هم اینکه از شبیه ساز خود بیسیک استفاده نکنین سرعتش کمه

موفق باشین:53:

لینک ارسال

واقعا میگم طبق تحقیقات خیلی وسیعم به این نتیجه رسیدم که MEmu از همه شبیه سازا بهتره !

سریع و کامل و بی دردسر ، مثل جنی شامل دیوایس های مختلفه و منابع کمی هم مصرف میکنه (برخلاف bluestack) !

من با eclipse و androidstudio و b4a تست کردم و با بالا ترین سرعت از برنامه هام  run میگیرم

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، top206 گفته است :

واقعا میگم طبق تحقیقات خیلی وسیعم به این نتیجه رسیدم که MEmu از همه شبیه سازا بهتره !

سریع و کامل و بی دردسر ، مثل جنی شامل دیوایس های مختلفه و منابع کمی هم مصرف میکنه (برخلاف bluestack) !

من با eclipse و androidstudio و b4a تست کردم و با بالا ترین سرعت از برنامه هام  run میگیرم

با تشکر از پاسخ گوییتان لطفا نسخه ایی که روی سیستمتان نصب هست و تست شده است رابیان کنید در صورت امکان لینک دانلودش را قرار دهید

در در 1396/06/03, 12:40:36، مجتبی قاسمی گفته است :

سلام 

بنظر من اگر سیستمتون زیاد قوی نیست و میخاین یک شبیه ساز سبک استفاده کنید از لیپ دروید استفاده کنید . که هم سبکه و هم متصله .

ناکس و جنی موشن هم پیشنهاد میشه

نظر شما قابل احترام میباشد ولی این شبیه ساز توسعه اش متوقف شده و ایت سازنده لینک دانلودش را برداشته است و در ضمن من در گوگل سرچ کردم ولی روش اتصال لیپ دروید به بیسیک را نیافتم

در در 1396/06/03, 11:55:24، محمدرضا شاهپیری گفته است :

جنی موشن بهترین گزینه هست به نظرم. آموزششم توی انجمن هست.

ممنون ولی یک نکته رابیان نکردید که کدام سخه جنی موشن را نصب کنم چون جدیدا نسخه 2.6 عرضه شده یا نسخه هاس قبلی مناسب میباشند

در ضمن جنی موشن دستگاه های زیادی دارد که اگر افلاین بخواهیم نصب کنی سر در گم میشویم

لینک ارسال

من از جنی موشن در اندروید استودیو استفاده میکنم و با بالاترین سرعت ران میگیرم :Laie_99:

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، Phoenix گفته است :

نظر شما قابل احترام میباشد ولی این شبیه ساز توسعه اش متوقف شده و ایت سازنده لینک دانلودش را برداشته است و در ضمن من در گوگل سرچ کردم ولی روش اتصال لیپ دروید به بیسیک را نیافتم

لیپ دروید مثل شبیه ساز بلواستکس بصورت خودکار با بیسیک متصل است و نیازی به اتصال نیست .

لینک دانلود لیپ دروید

لینک ارسال

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران انجمن:girl_angel:

--------------------------------------------------------------

ن جن موشن نصب کردم ولی بنظرم جالب نیست با اموزش اقایjeqele پیش رفتم ولی محیط ها اصلا شبیه هم نیستند

با اینکه دستگاه هایی هم که تو فیلم بود نصب کردم ولی فرق دارد

تاپیک 

شبیه ساز تک نسخه ایی مثل بلواستیک چی مناسب است که با بیسیک راحت وصل بشه

لینک ارسال

داداش گلم شما nox app player رو نصب کن
بهترین گزینه ست
اندروید 4 هستش

سبکه راحته

چند نفر روهم میشناسم با سیستم ضعیف با این کار میکردن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...