رفتن به مطلب

ایجاد بخشی برای درخواست آموزش

arastooms

ارسال‌های توصیه شده

سلام نیاز داشتم درخواست یک آموزش رو مطرح کنم از مدیران و عزیزان و اساتید گرامی /
دیدم بخش درخواست رپ کتابخونه بود ولی بخش درخواست آموزش نبود
گفتم پیشناهد بدم این بخش ایجاد بشه شاید بتونه مفید باشه تا متوجه بشیم کاربران به چه آموزش های نیاز دارن 
یا میتونیم آموزش ها رو به رای بزاریم و تو گروه بگیم اگر فلان آموزش موافقید رای بدید به بیشتر از 30 نفر رسید میسازیم و ....
موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

سلام و سلامی دوباره
دوستان این بخش راه اندازی میشه؟ منتظر باشیم؟
اگر نه درخواست ها رو تو کدوم تاپیک باید بزنیم 
این میتونه ایدهخ خوبی باشه که نیاز کاربران انجمن سنجیده بشه 

از طرفی برای عزیزانی که آموزش تهیه میکنن امتیاز داشته باشه و باعث فعالیت همه عزاتن بشه 

یا حق

لینک ارسال

سلام

ممنون بابت پیشنهادات خوبت ارسطو جان.

در جوابت باید بگم ما موافق این هستیم که بتونیم نیاز دقیق کاربرارو تشخیص بدیم، ولی خب بحث مدیریت انجمن ها پیش میاد.وگرنه اگه به من باشه دوس دارم بخشای دیگه ای هم باشه.ولی مهم مدیریت کردن و پشتیبانی خوب مناسب هستش.

ایجاد کردن بخشای زیادی هم زیاد جالب نمیشه.

ولی نوید این رو بهتون میدم که بنده به اتفاق اقای مهدی نژاد عزیز داریم چنتا بخش اعم از جاوا، و چنتا بخش دیگه که قطعا تاثیر مستقیم توی پیشرفت کاربران داره رو برنامه ریزی می کنیم.

ان شاء الله اون بخش ها هم راه اندازی میشن و احتمال زیاد نیازی که شما فرمودید رو هم مرتفع می کنه.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...