رفتن به مطلب
  • 0

حداکثر مقدار مجاز برای تایمر چقدر است؟

stm32

سوال

سلام دوستان سوال من این است که حداکثر مقدار مجاز برای تایمر چقدر است من داخل برنامه ام میخوام هر 45 دقیقه یکبار یک سری کد اجرا بشه میشه با تایمر اینکار را انجام بدم یا باید یک کار دیگه بکنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

از پاسختون خیلی ممنونم من برنامه نویس میکر.کنترولر هستم زیاد اندروید یاد ندارم نمیدونم چطور میه سرویس نوشت برای من مهم نیست فقط میخوام موقعی که برنامه را طرف باز کرده این اتفاق بیفته میخوام ببینم موقعی که ما برنامه را مینیمایز کردیم هم میشه تایمر را فعال نگاه داشت؟ البته یک مشکل دیگر هم هست اون هم اینکه من تو برنامه ام چند تا اکتیویتی دارم پس احتمالا حتما باید از سرویس استفاده کنم

لینک ارسال

در 23 دقیقه قبل، stm32 گفته است :

سلام دوستان سوال من این است که حداکثر مقدار مجاز برای تایمر چقدر است من داخل برنامه ام میخوام هر 45 دقیقه یکبار یک سری کد اجرا بشه میشه با تایمر اینکار را انجام بدم یا باید یک کار دیگه بکنم؟

سلام دوستان سوال من این است که حداکثر مقدار مجاز برای تایمر چقدر است من داخل برنامه ام میخوام هر 45 دقیقه یکبار یک سری کد اجرا بشه میشه با تایمر اینکار را انجام بدم یا باید یک کار دیگه بکنم؟این که احتمال این باشه که مخاطب 45 دقیقه برنامه ات را باز بزاره خیلی کمه مگر اینکه بازی باشه

پس باید از سرویس اجرا کنی و تو اون جا کد بنویسی و از کد

StartServiceAt(SQLService, DateTime.Now + 30 * 1000, false) 'will start after 30 seconds.

استفاده کنی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...