رفتن به مطلب

قابلیت اشتراک گزاری نرم افزار

rasool.g

ارسال‌های توصیه شده

با فرض اینکه نرم افزار تو اپ بازار(یا دیگر اپ استور ها) گذاشته شده یا مستقیما روی سرور خودم قرار داره چه روش هایی برای قرار دادن گزینه اشتراک گزاری نرم افزار وجود داره؟

فکر کنم باید از اینتنت استفاده کنم. درسته؟ و از روش ارسال پیغام استفاده کنم؟

میشه یه جوری برنامه نوشت که اگه کاربر برنامه رو باسه یکی دیگه فرستاد باسش تخفیفی مثلا در نظر بگیریم. یعنی صحت اشتراک گزاری رو بعد از ارسال یا نصب توسط گیرنده چک کنیم؟

دوستان هر چی در این زمینه به ذهنتون میاد بگید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای اشتراک گذاری که بله باید از همون اینتنت ها استفاده کنید.

برای بررسی اینکه آیا اشتراک گذاشته شده یا نه هم نمیدونم بشه هراپلیکیشن رو برای هر کاربر با اطلاعات پیشفرض خاصی فرستاد یا نه؟!:fekr:(یادمه قبلا در این مورد چالشی داشتم ولی نفهمیدم آخرش چی شد؟! اینو بررسی کنید)

ولی روش دیگه اینکه به هرکاربر یه کد معرف اختصاص بدید(با هر روشی مثلا عدد رندوم یا...) بعد بهش بگید برای اشتراک گذاری باید کاربر دوم این کد رو در فلان بخش وارد کنه و...

البته همه این موارد نیازمند سمت سرور هم هست!

موفق باشید:53:

لینک ارسال

در 35 دقیقه قبل، AMiN.M7892 گفته است :

برای اشتراک گذاری که بله باید از همون اینتنت ها استفاده کنید.

برای بررسی اینکه آیا اشتراک گذاشته شده یا نه هم نمیدونم بشه هراپلیکیشن رو برای هر کاربر با اطلاعات پیشفرض خاصی فرستاد یا نه؟!:fekr:(یادمه قبلا در این مورد چالشی داشتم ولی نفهمیدم آخرش چی شد؟! اینو بررسی کنید)

ولی روش دیگه اینکه به هرکاربر یه کد معرف اختصاص بدید(با هر روشی مثلا عدد رندوم یا...) بعد بهش بگید برای اشتراک گذاری باید کاربر دوم این کد رو در فلان بخش وارد کنه و...

البته همه این موارد نیازمند سمت سرور هم هست!

موفق باشید:53:

بله. ممنون

فقط اینتنت باید از نوع پیغام معمولی باشه و داخل پیغام لینک رو بزارم؟ اگه نرم افزار روی سرور خودم باشه که لینک معمولی میزازم. ولی اگه روی بازار باشه چه نوع لینکی باید بزارم؟

البته این که کاربر به اشتراک بزاره و یک پاداشی بگیره دقیق یادم نیست ولی از نظر قوانین بازار فکر کنم مشکل هم داشت

البته به خود لینک هم میشه یک ای دی چیزی اضافه کرد که سمت سرور ذخیره بشه و ازش استفاده کنیم. مثل

www.a.com?id=adsa46sa4c

لینک ارسال

نوع اینتنت رو خودتون مشخص میکنید میتونید اینتنت اس ام اس استفاده کنید یا اینتنت اشتراک گذاری که یک اینتنت کلی تری هست و اس ام اس رو هم شامل میشه اما باقی اینتنت ها رو هم شامل میشه(پیشنهاد من دومیه)

لینک بازار هم که لینک اپلیکیشن در بازار هست دیگه.

و از نظر بازار هم فکر نمیکنم به چنین موردی ایراد بگیره در واقع به بازار ربطی نداره که اپلیکیشن ها چجوری کاربرانشون رو جذب میکنند(و اگه یه چرخی تو بازار بزنید متوجه میشید خیلی اپلیکیشن ها این قابلیت رو دارن! مثل اسنپ، تپسی و...)

لینک ارسال

در 23 دقیقه قبل، AMiN.M7892 گفته است :

نوع اینتنت رو خودتون مشخص میکنید میتونید اینتنت اس ام اس استفاده کنید یا اینتنت اشتراک گذاری که یک اینتنت کلی تری هست و اس ام اس رو هم شامل میشه اما باقی اینتنت ها رو هم شامل میشه(پیشنهاد من دومیه)

لینک بازار هم که لینک اپلیکیشن در بازار هست دیگه.

و از نظر بازار هم فکر نمیکنم به چنین موردی ایراد بگیره در واقع به بازار ربطی نداره که اپلیکیشن ها چجوری کاربرانشون رو جذب میکنند(و اگه یه چرخی تو بازار بزنید متوجه میشید خیلی اپلیکیشن ها این قابلیت رو دارن! مثل اسنپ، تپسی و...)

اینتنت اشتراگرای فکر کنم خود apk هم اگه در دسترس باشه میشه مستقیما ارسالش کرد.درسته؟

در مورد قانون هم احتمالا اون پس چیز دیگه ای بوده. الان خوب یادم نیست

برای تفکیک دستگاه های مختلف(یا دادن id منحصربه فرد) هم می تونم از مک ادرس استفاده کنم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...