رفتن به مطلب
  • 0

ادبیات کنکور

ali@ali

سوال

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

علی آقا دس خوش کارت خوبه ♥

فقط یه چیزی 4خط توضیحی عکسی چیزی میزاشتی

در مورد نکات ریزشم قضاوتو میزارم پای دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکم دلم گرف ادبیات دیدم :(

ولی میشه گفت برنامت دزاین نداره

موضوع برنامت عالیه .

لینک ارسال

ایده جالبی است اما در نظر من رابطه کاربری بسیار ضعیفی داره و اصلا محیطی رو نداره که کاربر رو جذب خودش کنه.

کلا رابطه کاربری و گرافیک ضعیفی رو داره.

برای برنامه ای که قیمت 1000 تومان دارید میزنید باید رابطه کاربری و گرافیک مناسب باشه *laie*

لینک ارسال

شده مثله این برنامه های هکری *laugh2*

یک رنگو لعابی اون کنکوری که میخواد بخونه اشتیاق پیدا کنه نه اینکه زده بشه *herher*

در کل رو دیزاینت کار کن *tashvigh*

لینک ارسال

این ویدئو های آموزشی من رو میبینید بعضی هاشون به هر حال توی بخش آموزش های تصویری یا فروشگاه هستند؟

هر کدوم رو حداقل 2-3 باز Record کردم تا بهترینشون رو انتخاب کردم

یعنی تا جایی پیش میرم که خودم از کار خودم راضی باشم. برنامه ای رو تحویل کسی نمیدم مگه اینکه خودم ازش

راضی باشم و خودم رو جای کاربران استفاده کننده بزارم و جذابیت رو برام داشته باشه.

آیا این برنامه برای خود شما جذابیت داره ؟ *fekr*

به نظر من همین الان قیمت برنامه رو 500 تومن بکنید تا فروش داشته باشید. 1000 تومن بعید میدونم برنامه موفقی باشه*badboys*

این نیما قبادی *give_rose* ♥ که هم شهری و مثل داداشه منه رو میبینید؟ *sarcastic* 2-3 بار آموزش کامل ساخت کتاب رو به صورت تصویری پر کرده ولی برگشتش دادم :-D

کلی آموزش دیگه هم به همین صورت بوده . چندین بار برگشت خورده تا بالاخره چیزه خوبی در اومده. میگید نه؟ ازش سوال کنید *laugh2*

دلیلش هم اینه که حداقل نمره یعنی 15 رو نیاورده . برای من نمره ی زیر 15 یعنی مردودی *hendoone*

در کل اینها رو گفتم تا بفهمید کیفیت خیلی مهمه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...