رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با " در متن

hojjatborohan

سوال

دوستان من وقتی پیامک دریافتیم کاراکتر " داره میتونم قسمتی از متنش رو بردارم لطفا راهنمایی بکنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

سوالتون مبهمه دوست من.

سوالتون رو بهتر مطرح کنید تا جواب مناسبی و درست تری دریافت کنید.

لینک ارسال

ببینید من یه پیامک ارسال میکنم به یک سرشماره مثل 98307578 که متنی که جواب میاد از همین خط توش " داره مثل متن زیر حالا میخوام با substring2 و indexof عدد رو از داخل این پیام بر دارم حالا میخوام یه شرط تعریف کنم که بگم اگه متن حاوی این کلمات بود شرط خاصی رو انجام بده که متاسفانه فک میکنم به دلیل داشتن " توی متن دریافتی نمیتونه تشخیص بده متن رو.

"مشترک گرامی
شما درخواست فعالسازی سرویس ""آوا "" را به مدت یک ماه با تعرفه روزانه 300 تومان داده‌اید. جهت تایید عدد   2   را ارسال کنید."

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، hojjatborohan گفته است :

ببینید من یه پیامک ارسال میکنم به یک سرشماره مثل 98307578 که متنی که جواب میاد از همین خط توش " داره مثل متن زیر حالا میخوام با substring2 و indexof عدد رو از داخل این پیام بر دارم حالا میخوام یه شرط تعریف کنم که بگم اگه متن حاوی این کلمات بود شرط خاصی رو انجام بده که متاسفانه فک میکنم به دلیل داشتن " توی متن دریافتی نمیتونه تشخیص بده متن رو.

"مشترک گرامی
شما درخواست فعالسازی سرویس ""آوا "" را به مدت یک ماه با تعرفه روزانه 300 تومان داده‌اید. جهت تایید عدد   2   را ارسال کنید."

سلام

01 - باید ریپلیس و جایگذینی کنی اینطوری  

Text = Text.Replace("""","")

02 - حالا بعد از این تمام " ها از متن پاک شده

لینک ارسال

خب به این شکل بنویسید »

Text = Text.Replace(""","")

لینک ارسال

خودتون اول تست کنید اینم تست کردم دوست عزیز نمیدونم شاید با تبدیل " به char بشه درستش کرد میدونید اگه " تبدیل به char بشه چند میشه ؟

لینک ارسال

به این شکل بنویسید »

str = str.Replace(QUOTE,"")

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، hojjatborohan گفته است :

خودتون اول تست کنید اینم تست کردم دوست عزیز نمیدونم شاید با تبدیل " به char بشه درستش کرد میدونید اگه " تبدیل به char بشه چند میشه ؟

من این رو تست کردم

Text = Text.Replace("""","")

تست کن شدنیه

مگر این که بخواهیی بعضی از این " ها رو پاک نکنه که باید بگی بهش فکر کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...