رفتن به مطلب

جدیدترین راه درامد از اپ بنظرتون چیه؟

ctrain

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.

روش های درامدی سابق که شامل عدد میشد و ارسال پوش واقعا دیگه داره ناکارامد میشه. بنظرتون اینروزا و سال های آینده چه چیزایی میتونن باعث درامدزایی بشن؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با اینکار بازار که باید اشتراک سالیانه 40 هزار تومان پرداخت بشه راهی نمیمونه:)

سفارش پروژه شاید یکی از روش ها باشه.

لینک ارسال

پوش که واقعا منبع درآمد خوبی نیست(مگه اینکه وقت اضافی داشته باشی که پونصدتا برنامه منتشر کنی که هرکدوم 5 هزار تا کاربر داشته باشن)

درآمد از خودِ اپلیکیشن هم میتونه واقعا درآمد بالایی داشته باشید ولی منوط به اینکه ایده ی اپلیکیشن یک ایده ی درآمدزا باشه و پلن درآمدی مناسبی داشته باشه.

من درکل از بازار تقریبا 500 هزارتومن توی 2 سال درآوردم چون ایده مناسبی نداشتم(بماند که پیاده سازی مناسبی هم نداشتم:oops:)

کار با بازار رو گذاشتم کنار و الان پروژه‌ای کار میکنم که بنظرم الان بهترین بازار رو داره(البته بازارش برای جاوا پربارتر از بیسیکه) ولی درکل راه بهتریه برای درآمدزایی.

آخرین راه هم که دیگه استخدام و کارمندی کار کردنه که بنظرم اگه جایی برنامه نویس رو بعنوان کارمند استخدام کنه ظلم درحق اون فرده!!

فقط بعضی شرکت های خصوصی هستند که برای نیروی انسانی اهمیت قائلن که برنامه نویس رو به چشم برنامه نویس و توسعه دهنده استخدام میکنن نه کارمند!(مثل زرین‌پال، خودِ بازار، یا بعضی استارتاپ ها...)

لینک ارسال

هنوز رو تبلیغات به روش های مختلف میشه حساب کرد

اما کم کم سعی کنید به سمت برنامه نویسی IOS رو بیارید

لینک ارسال

سلام. من می خوام برنامم رو با پرداخت درون برنامه بزارم تو بازار. ولی نگرانم کسی برنامم رو نبینه. ایا برنامه های جدید رو هم کسی تو بازار میبینه؟ سیاست جستجوش به چه شکله ؟ برنامه های جدید رو هم تو نتایج جستجو مثلا نمایش میده؟

و کاربرای بازار هنوز هم زیاد هستن؟

دوستانی که تجربه ی بیشتری دارن می خواستم بدونم به برنامه نویسی میشه به عنوان شغل اصلی نگاه کرد ؟ پروزه ای کار کردن مثلا درامد قابل قبولی داره ؟

لینک ارسال

اقا من داشتم این تاپیک رو می خوندم اندر حکایت توسعه دهنده بودن (تاپیک فان) - صفحه 2 - بحث آزاد - مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

می خواستم بدونم سیستم ستاره دادن هنوز هم مشکل داره یا این وضعیت مال قبله و الان درست شده؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، rasool.g گفته است :

سلام. من می خوام برنامم رو با پرداخت درون برنامه بزارم تو بازار. ولی نگرانم کسی برنامم رو نبینه. ایا برنامه های جدید رو هم کسی تو بازار میبینه؟ سیاست جستجوش به چه شکله ؟ برنامه های جدید رو هم تو نتایج جستجو مثلا نمایش میده؟

و کاربرای بازار هنوز هم زیاد هستن؟

دوستانی که تجربه ی بیشتری دارن می خواستم بدونم به برنامه نویسی میشه به عنوان شغل اصلی نگاه کرد ؟ پروزه ای کار کردن مثلا درامد قابل قبولی داره ؟

شما چه رایگان بذاری چه درون پرداخت ممکنه برنامه دیده نشه و نمیشه

تنها راه دیده شدن برنامه ت تبلیغه برادر

باید یه دویست سیصد خرج کنی تا برنامه راه بیافته

در 48 دقیقه قبل، rasool.g گفته است :

اقا من داشتم این تاپیک رو می خوندم اندر حکایت توسعه دهنده بودن (تاپیک فان) - صفحه 2 - بحث آزاد - مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

می خواستم بدونم سیستم ستاره دادن هنوز هم مشکل داره یا این وضعیت مال قبله و الان درست شده؟

نفهمیدم کدوم سیستم ستاره دادن؟ماله بازار؟ سیستم بازار مشکلی نداره کاربرا مشکل دارن:bigsmile:

لینک ارسال

الان دیگه زیاد نمیصرفه که وقت بذاری رو ایدت و درستش کنی در اخر هم نگیره و کلی وقت و هزینه که کردی هدر بره ، من خیلی وقته به سمت برنامه نویسی قرار دادی رو آوردم فعلا به صورت شخصی کار میکنم و چند وقتی هست دنبال گرفتن مجوز شرکت هستم اینطور خیلی بهتر هست ، ایده مشتری رو پیاده میکنی و پولی بابت کارت میگیری... دیگه واست مهم نیست که برنامه بگیره یا خیر شما فقط هزینه برنامه نویسی رو میگیری... اینطوری خیلی بهتر هست و من راضیم ازش... 

امیدوارم حرفام به دردتون خورده باشه 

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، Gray Mind گفته است :

شما چه رایگان بذاری چه درون پرداخت ممکنه برنامه دیده نشه و نمیشه

تنها راه دیده شدن برنامه ت تبلیغه برادر

باید یه دویست سیصد خرج کنی تا برنامه راه بیافته

نفهمیدم کدوم سیستم ستاره دادن؟ماله بازار؟ سیستم بازار مشکلی نداره کاربرا مشکل دارن:bigsmile:

خیلی از کاربرا گفتن برنامه خوبیه ولی 1 ستاره دادن و خیلی ها گفتن برنامه بدیه و 5 ستاره دادن!

آقای negan نوشتن : کلا بازار رابط کاربری ستاره دادنشو اگ مثه مایکت نکنه همین وضع ادامه داره متاسفانه

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، محمد معین عبدی گفته است :

الان دیگه زیاد نمیصرفه که وقت بذاری رو ایدت و درستش کنی در اخر هم نگیره و کلی وقت و هزینه که کردی هدر بره ، من خیلی وقته به سمت برنامه نویسی قرار دادی رو آوردم فعلا به صورت شخصی کار میکنم و چند وقتی هست دنبال گرفتن مجوز شرکت هستم اینطور خیلی بهتر هست ، ایده مشتری رو پیاده میکنی و پولی بابت کارت میگیری... دیگه واست مهم نیست که برنامه بگیره یا خیر شما فقط هزینه برنامه نویسی رو میگیری... اینطوری خیلی بهتر هست و من راضیم ازش... 

امیدوارم حرفام به دردتون خورده باشه 

سلام. یعنی در امدش در حد یه شغل معمولی هست که نیاز به شغل دوم نداشته باشیم؟

لینک ارسال

کسی برنامشو خارج از مارکت ها هم فروخته؟

برنامه من مرتبط با زبان هستش. اگه بتونم برنامه رو توی یه سایت مرتبط با آموزش زبان قرار بدم و از طریق همون بفروشم بهتر از بازار نیستش؟ چون بازار باید باز پول تبلیغ هم بدم !

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، rasool.g گفته است :

سلام. یعنی در امدش در حد یه شغل معمولی هست که نیاز به شغل دوم نداشته باشیم؟

سلام دوست عزیز ، بله خوبه البته بستگی به طرف قراردادتون داره که چطور بخواد هزینه کنه ، و خیلی از افراد هستن که حتی واسه کلاس کاریشون میخان ی برنامه بسازن بنده شخصا دیدم که میگم...

و بعضی وقتا هم مشتری گیر نمیاد اما خدا بزرگه خودش میرسونه:DD:

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، rasool.g گفته است :

کسی برنامشو خارج از مارکت ها هم فروخته؟

برنامه من مرتبط با زبان هستش. اگه بتونم برنامه رو توی یه سایت مرتبط با آموزش زبان قرار بدم و از طریق همون بفروشم بهتر از بازار نیستش؟ چون بازار باید باز پول تبلیغ هم بدم !

فعلا هم که پولی باسه تبلیغ نداریم

لینک ارسال

سلام 

متاسفانه ما دنبال ایده های دیگران میریم مثل مارکتها که ایدشون درآمد زایی برای خودشونه و به نظر من ما باید به عنوان یک تولید کننده، خودمون هم یک فروشنده باشیم آخه چطور این همه زحمت میکشین برای یه برنامه بعد که نوبت اصل کار میشه تقدیم مارکتها میکنید تا حالا چه شود یا نشود. مطمئنم که مارکتها دلشون به حال ما نمیسوزه و بدشون هم نمیاد شما بی منت مارکتشون را رنگارنگ و پر کنید

بیاین مارکتها را فراموش کنیم و موقع برنامه نوشتن به فکر اونا نباشیم ( بزارین یه بارم اونا بیان دنبالتون ). ببینید اگر مارکتی نباشه چطوری میتونید برنامتونا بفروشید؟ 

لینک ارسال

در هم اکنون، mohsen m گفته است :

سلام 

متاسفانه ما دنبال ایده های دیگران میریم مثل مارکتها که ایدشون درآمد زایی برای خودشونه و به نظر من ما باید به عنوان یک تولید کننده، خودمون هم یک فروشنده باشیم آخه چطور این همه زحمت میکشین برای یه برنامه بعد که نوبت اصل کار میشه تقدیم مارکتها میکنید تا حالا چه شود یا نشود. مطمئنم که مارکتها دلشون به حال ما نمیسوزه و بدشون هم نمیاد شما بی منت مارکتشون را رنگارنگ و پر کنید

بیاین مارکتها را فراموش کنیم و موقع برنامه نوشتن به فکر اونا نباشیم ( بزارین یه بارم اونا بیان دنبالتون ). ببینید اگر مارکتی نباشه چطوری میتونید برنامتونا بفروشید؟ 

پس از مدت ها دوری از انجمن ، سلام:crazy:

به نظرم این که میگین فقط دنبال مارکت ها نباشیم از یک طرف حرف درستی هست به شرطی که یه سرمایه خوب داشته باشی تا بتونی محصولاتت رو با تبلیغات زیاد و هوشمندانه به فروش برسونی یا اینکه پروژه ای کار کنی ،  ولی از طرف دیگه مارکت ها یک بستر مناسب برای عرضه نرم افزار ها و بازی ها هستند.گرچه که بعضی وقت ها سیاست هاشون واقعا ناعادلانه هست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...