رفتن به مطلب

خدمات هاست شرکتهای ایرانی در خارج از ایران

wryakamangar

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

دوستان آیا در خارج از ایران هم میشه مثلا یک سایت طراحی کرد بعد از هاست های ایرانی استفاده کرد(بهتر بگم از شرکتهای که خدمات هاستینگ ارائه میدن میتونن مشتری خارج از ایران هم داشته یاشند؟)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چرا که نه ؟؟؟

فقط برای پرداخت وجه باید از کارت های ایرانی استفاده کنید

لینک ارسال

سلام

چرا که نه ؟؟؟

فقط برای پرداخت وجه باید از کارت های ایرانی استفاده کنید

مهندس به نظرتون ساخت یک سایت و یک برنامه شبیه بازار چقدر هزینه میبره (برای یک کشور دیگه با زبان بومی اون کشور) و آیا شما به همراه بچه های سایت میتونید همچین کاری رو انجام بدید و چقدر سرمایه میخواد برای استارت؟

باتشکر

لینک ارسال

مهندس به نظرتون ساخت یک سایت و یک برنامه شبیه بازار چقدر هزینه میبره (برای یک کشور دیگه با زبان بومی اون کشور) و آیا شما به همراه بچه های سایت میتونید همچین کاری رو انجام بدید و چقدر سرمایه میخواد برای استارت؟

باتشکر

1- حدود 2-3 ماه وقت برنامه نویسی رو میبره به نظر من تا نهایی بشه و بدون باگ(هم برای خود برنامه و هم برای کتابخانه هایی مثل درون پرداخت)

2- یک هاست فوق العاده قدرتمند لازم داره که ترافیک سنگین روش تاثیر نگذاره و سرعت دانلود و ... هم بالا باشه

3- علاوه بر یک گروه برنامه نویسی قدرت مند ، نیاز به گروه طراحی سایت کاملا مسلط به زبان های php,html,css,... داره *fekr*

4- قانونا حدود یکی دو ماه زمان میبره تا سایت مورد نظر طراحی بشه

5- چند میلیون هم باید خرج بشه برای تبلیغات ! مثلا با یک سری وارد کنندگان گوشی موبایل صحبت بشه که روی تمام گوشی های اندرویدی که دارن

وارد میکنن برنامه ی شما رو نصب کنند که موقع فروش برنامه ی شما روی گوشی ها نصب باشه و کاربران خودش رو پیدا کنه *laie*

6- ریسک نسبتا بالایی داره مگه اینکه سرمایه گذار به تیم برنامه نویسی و تیم طراحی سایت اطمینان کاملی داشته باشه و گروه با تجربه ای رو جمع کرده باشه *like*

لینک ارسال

1- حدود 2-3 ماه وقت برنامه نویسی رو میبره به نظر من تا نهایی بشه و بدون باگ(هم برای خود برنامه و هم برای کتابخانه هایی مثل درون پرداخت)

2- یک هاست فوق العاده قدرتمند لازم داره که ترافیک سنگین روش تاثیر نگذاره و سرعت دانلود و ... هم بالا باشه

3- علاوه بر یک گروه برنامه نویسی قدرت مند ، نیاز به گروه طراحی سایت کاملا مسلط به زبان های php,html,css,... داره *fekr*

4- قانونا حدود یکی دو ماه زمان میبره تا سایت مورد نظر طراحی بشه

5- چند میلیون هم باید خرج بشه برای تبلیغات ! مثلا با یک سری وارد کنندگان گوشی موبایل صحبت بشه که روی تمام گوشی های اندرویدی که دارن

وارد میکنن برنامه ی شما رو نصب کنند که موقع فروش برنامه ی شما روی گوشی ها نصب باشه و کاربران خودش رو پیدا کنه *laie*

6- ریسک نسبتا بالایی داره مگه اینکه سرمایه گذار به تیم برنامه نویسی و تیم طراحی سایت اطمینان کاملی داشته باشه و گروه با تجربه ای رو جمع کرده باشه *like*

باتشکر مهندس بنده به زودی به عنوان مشاور در زمینه های مختلف جهت سرمایه گذاری شخصی سرمایه گذارهایی به یک کشور آفریقایی سفر میکنم اگه شرایط مهیا باشه(که احتمالا هست) قصد دارم تو زمینه وب هم پیشنهادهای بدم(سرمایه هم هست و از نظر مالی مشکلی نیست)ان شالله بعد از سفر و بررسی شرایط به صورت خصوصی با شما در ارتباط خواهم بود.

لینک ارسال

باتشکر مهندس بنده به زودی به عنوان مشاور در زمینه های مختلف جهت سرمایه گذاری شخصی سرمایه گذارهایی به یک کشور آفریقایی سفر میکنم اگه شرایط مهیا باشه(که احتمالا هست) قصد دارم تو زمینه وب هم پیشنهادهای بدم(سرمایه هم هست و از نظر مالی مشکلی نیست)ان شالله بعد از سفر و بررسی شرایط به صورت خصوصی با شما در ارتباط خواهم بود.

موفق و پیروز باشید *laie*

لینک ارسال

سلام

حرفای آقای ایزدی کاملا درسته.

واقعا نیاز به یک کادر مجرب و حرفه ای اولا در زمینه تحت وب ( PHP , Css , ....) و برنامه نویسان آندروید که بتونن برنامه هارو آنالیز کنند و تایید

و کار ساده ای هم نیست و زمان بر هستش.ریسکشم خیلی بالاست.

در کل باید سرمایه اولیه ای باید خرج کنید یکم زیاده تا یک چیزی شبیه با بازار بسازید که یک کادر مجرب و حرفه ای داشته باشید.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...