رفتن به مطلب
  • 0

بروزرسانی برنامه از هاست

mahfelsoft

سوال

دوستان من میخوام برنامم رو از توی هاست هودم بروزرسانی کنم . یعنی نسخه جدید رو توی هاستم آپلود کنم بعد یه باتن توی برنامه بزارم که وقتی روش کلیک شد برنامه چک کنه از توی هاست که اگه ورژن بالاتر بود بگیره نصب کنه

چطوری باید این کار رو بکنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 12 دقیقه قبل، mahfelsoft گفته است :

دوستان من میخوام برنامم رو از توی هاست هودم بروزرسانی کنم . یعنی نسخه جدید رو توی هاستم آپلود کنم بعد یه باتن توی برنامه بزارم که وقتی روش کلیک شد برنامه چک کنه از توی هاست که اگه ورژن بالاتر بود بگیره نصب کنه

چطوری باید این کار رو بکنم ؟

کل کار رو با کتاب خونه httpJob2 می تونی انجام بدی

اگر بلد نیستی اینجا یاد میده

- بعد باید تو سرورت ورژن برنامه رو تو یک فایل بنویسی

- بعد همیشه موقع اجرا برنامه اگر به اینتر نت وصل بود ببینی که آیا ورژن بالا تری تو اون فایل ذخیره شده

- اگر ورژن بالا تری بود شروعع به دانلود کنه و بعد دانلود نصب کنه که نصب یک برنامه هم یک کتابخونه داره

لینک ارسال

در هم اکنون، softir گفته است :

کل کار رو با کتاب خونه httpJob2 می تونی انجام بدی

اگر بلد نیستی اینجا یاد میده

- بعد باید تو سرورت ورژن برنامه رو تو یک فایل بنویسی

- بعد همیشه موقع اجرا برنامه اگر به اینتر نت وصل بود ببینی که آیا ورژن بالا تری تو اون فایل ذخیره شده

- اگر ورژن بالا تری بود شروعع به دانلود کنه و بعد دانلود نصب کنه که نصب یک برنامه هم یک کتابخونه داره

بله . همنه کدهاشو نوشتم . اما یه مشکلی هست . من یه فایل متن توی پوشه برنامه ذخیره کردم و شماره ورژن فعلی رو توش نوشتم . یه فایل تکست هم توی هاست و شماره بالاتر نوشتم .

بعد توی کدهام نوشتم اگه فایل توی هاست بزرگتر بود عددش از فایل توی برنامه خوب برنامه رو دانلود کنه . اما به این کد که میرسه ارور میده ::

If job.Success = True Then
		If job.JobName = "job1" Then
			Dim str As String
			str = File.ReadString(File.DirInternal,"myversion.txt")
			If job.GetString = str Then  به این خط ارور میده

این ارور :

Capture.JPG

لینک ارسال

دوست عزیز شما اصلا به آپلود احتیاجی ندارین که. شما باید دانلود کنید فایل apk جدید رو و اونو نصب کنید. دقیقا همین سوال چند وقت پیش پرسیده شده بود و بهش جواب دادم به صورت کامل. جستجو کنید به نتیجه میرسید

لینک ارسال

در هم اکنون، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز شما اصلا به آپلود احتیاجی ندارین که. شما باید دانلود کنید فایل apk جدید رو و اونو نصب کنید. دقیقا همین سوال چند وقت پیش پرسیده شده بود و بهش جواب دادم به صورت کامل. جستجو کنید به نتیجه میرسید

جستجو کردم اول پیدا نکردم . عنوان تاپیکش رو یادتون نیست چی بوده ؟ کاش لینکش رو میدادید ...

لینک ارسال

باید جستجو کنید عزیز. مطمئنم که این تاپیک قبلا پرسیده شده و بهش جواب دادم. الان حضور ذهن ندارم چی بود عنوانش ولی مشخصه دیگه کلمات آپدیت و ورژن و ... اینا رو جستجو کنید واستون میاره.

این آموزش هم دقیقا همن چیزی هست که شما میخواین که خوب هم هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...