رفتن به مطلب
  • 0

کمک و راهنمایی برای شروع کار ساخت برنامه آندروید

darkalone87

سوال

سلام

متاسفانه با توجه به مشکلات زندگی نیاز به درآمد بیشتری دارم و درآمدم اصلا جوابگوی زندگیم نیست

به فکرم رسید کار ساخت برنامه آندروید رو یاد بگیرم و از این طریق خدا کمکم کنه و درآدمی داشته باشم

از شما خواهش میکنم کمک کنید تا جلوی زن و بچم سرافکنده نشم

من از برنامه نویسی هیچی نمیدونم

از شما اساتید خواهش دارم کمک کنید و بگید چجوری از این راه درآمد کسب کنم

مسلما برای شروع کارم باید با برنامه های ساده استارت بزنم و بعدش سراغ برنامه های سخت تر برم

ازکجا باید شروع کنم؟

از سایت هایی که به طور آنلاین برنامه میسازن استفاده کنم؟ چه سایتی بهتره؟ ایرانی یا خارجی؟ با تبلیغ یا بدون تبلیغ؟ و ......

وقت بذارم و برنامه نویسی یاد بگیرم؟ چه نرم افزاری ساده تر و بهتره؟ چجوری یاد بگیرم؟ چقدر وقت میبره؟ و ....

برنامه رو که تولید کردم چجوری توی مارکت ها بذارمش؟ واسه آی او اس هم میشه برنامه ساخت ؟ ( منظورم اینه بدون کار اضافی و با همین برنامه آندرویدی که ساختم )

و در آخر چه توصیه ای دارید واسه من که اول راهم ( واسه فروش و بازاریابی و قیمت و ... )

میدونم سوالاتم زیاد شد و ممکنه جواب دادن به اینا ، وقت با ارزشتونو بگیره. ولی اینو بدونید که با کمک شما یه مرد سرشو جلوی بچه هاش و زنش بالا میگیره و دعای خیرش پشت شماست heart.gifheart.gifheart.gif

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدا هیچ بنده ای رو سرافکنده نکنه انشاءالله

من از برنامه نویسی هیچی نمیدونم

از شما اساتید خواهش دارم کمک کنید و بگید چجوری از این راه درآمد کسب کنم

شما برای شروع اول زبان مورد نظرتون رو باید انتخاب کنید این سایت مخصوص نرم افزار basic4android هست که زبان برنامه نویسیش VisualBasic هست این زبان به دلیل نزدیک بودن به زبان انسانی فوق العاده راحت و قابل فهم است ولی زبان های دیگه ی برنامه نویسی اندروید جاوا هستند و بعضی ها هم که html

زبان جاوا برای تازه وارد ها که اصلا خوب نیست چون واقعا پیچیده است و زمانبر تر هست نسبت به بیسیک

html هم کاری نمیشه باهاش کرد فقط درحد یه برنامه محتوا محور میشه ساخت

من خودم بیسیک رو به شما پیشنهاد میکنم

مسلما برای شروع کارم باید با برنامه های ساده استارت بزنم و بعدش سراغ برنامه های سخت تر برم

ازکجا باید شروع کنم؟

برای یادگیری برنامه نویسی نیازی نیست حتما بری سر کلاس و این حرفا . میشه تو انجمن هایی مثل همینجا یاد بگیری و البته یه سایت دیگه هم هست به اسم کویک لرن که فوق العاده است ، سایت کامپیوتر دانشجو هم هست

شما اول برید تو برنامه بازار سرچ کنید آموزش basic4android چند تا نرم افزار هست واسش یکیش رو انتخاب کنید و بخرید و بعد آموزش هاش رو شروع کنید تا با محیط بیسیک آشنا بشید

از سایت هایی که به طور آنلاین برنامه میسازن استفاده کنم؟ چه سایتی بهتره؟ ایرانی یا خارجی؟ با تبلیغ یا بدون تبلیغ؟ و ......

نه اصلا چون این برنامه ها در مارکت ها قابل عرضه نیستند

وقت بذارم و برنامه نویسی یاد بگیرم؟ چه نرم افزاری ساده تر و بهتره؟ چجوری یاد بگیرم؟ چقدر وقت میبره؟ و ....

آره حتما وقت بزارید می ارزه درامدرش بالاست

شما اگه روزی 5 ساعت روی یک پروژه کار کنید و 1 هفته وقت بزارید براش میتونید پروژه ای رو عرضه کنید که تو ماه اول 1,000,000 تومن درامد داشته باشه (تجربه شده)

برنامه رو که تولید کردم چجوری توی مارکت ها بذارمش؟ واسه آی او اس هم میشه برنامه ساخت ؟ ( منظورم اینه بدون کار اضافی و با همین برنامه آندرویدی که ساختم )

برنامه رو باید از طریق یکی از مارکت ها که به ترتیب از پرفروش ترین مارکت ها تا کم فروش ترین:

بازار

مایکت

ایران اپس

کندو

اپینیک

پلازا

و...

باید وقتی ثبت نام میکنید و پنل رو دریافت میکنید برنامه رو ارسال کنید از طریق پنلتون

ضمنا مارکت های اندروید برای فروش هر برنامه به ازای هر خرید توسط کاربران 30 درصد قیمت را خودشون بر میدارند 9 درصد هم که مالیات هست کم میکنن و بقیه اش که 61 درصد هست برای شماس

برای آی او اس هم میشه با basic4ios که به همین زبان VisualBasic هست برنامه نویسی کنید

و در آخر چه توصیه ای دارید واسه من که اول راهم ( واسه فروش و بازاریابی و قیمت و ... )

قیمت برنامه های فروشی تو بازار به طور میانگین 500 تومن تا 1000 تومن هست ولی فکر نکنید کمه چون خریدار برنامه زیاده مخصوصا تو مارکت بازار

انشاءالله درآمدتون تو بازار زبان زد بشه مشکلتون هم حل بشه*nose*

لینک ارسال

سلام

خدا نکنه جلوی کسی سر افکنده بشی

اگه میخوای در امد کسب کنی اندروید خیلی راه خوبیه ولی یکم سخت

اگه میخوای پولی به دستت بیاد باید تمام تلاشتو بکنی و برنامه های خوبی بسازی

تو همین سایت میتونی برنامه نویسی رو باد بگیری

من الان عجله دارم ببخشید

باید برم جایی

دوستان لطفا راهنمایی کنن

موفق باشی و سر بلند

لینک ارسال

سلام

منم زیاد وارد نیستم.

چندتا نرم افزار برای ساخت برنامه اندروید هست. که من اینا رو میشناسم. basic4android و Eclips

از برنامه ها وسایت های برنامه ساز استفاده نکن. چون چیز خوب از آب در نمیاد. و مارکتا قبولش نمیکنن.

برنامه نویسی درآمد خوبی داره. البته من هنوز اول راهم و بهش نرسیدم. اما میبینم.

واسه برنامت وقت بزار و چندتا چیز دیگه هست که دوستان باتجربه میان بهتون میگن. آقای ایزدی مدیر سایت هم که حتما یه راهنمایی کامل بهتون میکنه. که چیکار کنید.

نمیدونم چرا دنیا اینطوریه ناراحتم خیلی ناراحت بعضی وقتا با خودم میگم ما واسه چی یا کی نقش زندگی رو بازی میکنیم

♥♥♥امید وارم پرفروش ترین برنامه دنیا رو بنویسی.♥♥♥

لینک ارسال

دوست گلم من بهتون پیشنهاد میکنم فعلا بیسیک رو بچسبین و بفیشو اصلا توجه نکنین چون واقعا سرد میشین و میزارین کنار ب احتمال زیاد!!!

از همین تالار هم شروع کنی میرسی ب جاهایی

سعی کن همیشه مغزتو واسه یه ایده ناب ب کار بندازی و همیشه سعی کنی یه چیز خلق کنی که تا نداره

اینجوری مطمئن باش کمک خرج زندگیتم درمیاد

لینک ارسال

سلام

من دوباره برگشتم و عذر میخوام ک زیاد نتونستم راهنماییتون کنم

بهترین برنامه هارو میتونید با بیسیک4 بنویسید

به نظر من شما اگه کتاب نسازی تو اول بهتره چون کتاب اصلا نه طرف دار داره و درد سرش زیاده

هیییی

اکثر برنامه نویسای اندروید برای پول در اوردن به برنامه نویسی روی اوردن منم یکی از اونام.

اگه میخوای شروع کنی یاا علی

از الان استارت بزن

من میتونم زیاد راهنماییتون کنم

طبق قوانین پاک شد

موفق باشی

لینک ارسال

سلام

من دوباره برگشتم و عذر میخوام ک زیاد نتونستم راهنماییتون کنم

بهترین برنامه هارو میتونید با بیسیک4 بنویسید

به نظر من شما اگه کتاب نسازی تو اول بهتره چون کتاب اصلا نه طرف دار داره و درد سرش زیاده

هیییی

اکثر برنامه نویسای اندروید برای پول در اوردن به برنامه نویسی روی اوردن منم یکی از اونام.

اگه میخوای شروع کنی یاا علی

از الان استارت بزن

من میتونم زیاد راهنماییتون کنم

طبق قوانین پاک شد

موفق باشی

چجوری راهنمایی میکنید؟ چی پاک شد؟!

لینک ارسال

سلام دوست عزیز.

برنامه نویسی اندروید یکی ازشیرین ترین کار هاییه که تا حالا انجام دادم.

با اینکه سنی ندارم ولی تاحالا درآمد خوبی از برنامه نویسی داشتم.

اگه میخوای از صفر شروع کنی زبان بیسیک بهترین زبان هستش چون هم ساده است و هم به کمک ارل(سازنده b4a ) پر درآمد هست.

از آموزش های همین انجمن استفاده کن...مخصوصا آموزش های توی فروشگاه خیلی به دردت میخوره.

موفق باشی

لینک ارسال

چقدر طول میکشه تا این زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم؟ چقدر واسه نوشتن برنامه وقت لازمه؟

لینک ارسال

چقدر طول میکشه تا این زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم؟ چقدر واسه نوشتن برنامه وقت لازمه؟

سلام

امیدوارم که همیشه سربلندو پیروز باشی دوست من.

ببینید برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی به تلاش و پشت کار خودتون بستگی داره ( البته به تیز هوش بودن خودتونم بستگی داره )

خب یکسری قواعد کلی هست که واسه یادگیری هر نوع زبانی نیازه که یک برنامه نویس یاد بگیره.

مثلا تعریف متغییر.مثلا شناختن دستورات شرطیومثلا شناختن حلقه ها و نحوه استفاده و زمان نیلز.

اصلا بزارید مبحث و ساده کنیم.شما یک برنامه میخوایید بسازید مثلا یک برنامه خیلی ساده که میاد اسم کاربر رو میگیره ازش و شما واسش چاپش میکنی(منظور از چاپ ، چاپ با پرینتر نیست ها.منظورم توی صحفه به نمایش در بیاری واسش) خب شما اسمو از کاربر گرفتی این اسک نباید یکجایی ذخیره بشه تا بتونیم چاپش کنیم ؟ خب به همین فضایی که واسه این اسم در نظر میگیریم بهش میگن متغییر،معغییر یعنی ذخیره کوتاه مدت داده بسته به محدوده و طول عمرش.

خب شاید بگید واسه همه مدل اطلاعات از یک نوع متعییر استفاده میشه ؟ نه دیگه .ببینید ما انواع متغییر داریم چرا ؟ چون انواع داده یا اطلاعات داریم.خب اسم یا همون نام کاربر از نوع متنه دیگه و متن هم یعنی رشت خب واسه رشته های یک متغییر داریم که اسمش String هستش.خب میگید بقیه متغییر ها چی هستن ؟ خب شما فرض کن یک ماشین حساب میخوای بسازی خب میدونیم توی ماشین حساب از عدد استفاده می کنیم و چیزی به نام رشته یا اسم نیست خب اینجا با یک نوع متغییر دیگه مار داریم.خب چیه این متغییر که با اعئداد س رو کار داره و عددو توی خودش ذخیره میکنه ؟ اسمش هست Int یا Integer که برای اعداد صحیح یا بدون اعشار هستش.ببینید واسه اداد اعشاری متغییر Float و Double داریم.Float واسه اعداد اعشاری کوچیم و نه زیاد بزرگ اما دابل واسه اعداد اعشاری بزرگ به کار میره.

خب الان اینچا بنده قصد آموزش رو ندارم و فقط میخواستم یکسری مسائل عام توی برنامه نویسی رو روشن کنم.

خب اگه علاقه و پشت کارتون خوب باشه توی عرض 3 ماه میتونید قشنگ یاد بگیرید و شایدم زودتر.همه چی به تلاش خودتون بر میکرده.

نکته ای که بهتون میگم و نه به یک برنامه نویس بلکه بع عنوان دوست ببینید برنامه نویسی یک خاصبت بدی که داره یکم خشک و بی روحه ببینید واسه بنده اینطور نیست ها ولی خودتون باید بهش روح و جان بدید.کاری کنید که لذت ببرید ازش و دل سرد نشید.هر وقت دل سرد شدید بهتون میگم با دو برابر قدرت باز برگرید و ول کنش نشید چون یکی از خصوصیات برنامه نویس شدنه.تلااش پی در پی و تمرین و دل سرد نشدن.

و امیدوارم توسته باشم جرقه کوچیکی واسه شروعتون زده باشم و همیشه بربلندو موفق باشید چه زندگی و چه کار.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...