رفتن به مطلب
  • 0

سمساری سبک (درخواست آموزش)

vistamobile

سوال

سلام. من چیز زیادی نمیخوام انجام بدم در حد یک عکس و چند خط متن که اسکرول بشن. شبیه دیوار ولی نه با اون قدرت. چون بومیه نهایتش 10 هزار نفر دانلود کنن(حداکثر). الان نمیدونم از کجا شروع کنم. اطلاعات رو چجوری بریزم رو سرور. سمت اپ چجوریه. هیچ اموزشی هم ندیدم. خواستم بپرسم از دوستان یا مراحل کار رو توضیح بدن یا لینک بدن یا اگر در توان هست اموزشش بدن بزاریم تو فروشگاه.چون به درد خیلیها میخوره. البته برنامه فتو پیامک رو دیدم خوشم اومد یه چیزی تو این مایه ها. ولی ظاهرا کسی از خریدن آموزشش راضی نبود. 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام 
من تجربه نسبتا خوبی در این زمینه دارم و روی 2 تا اپ فروشگاهی آنلاین و یک اپ مثل بازار کار کردم که مشتری هم راضی بوده
حدودا یک سال تجربه روی این سه تا اپ دارم 
هیچ آموزشی نبوده که نخریده باشم و ندیده باشم و تقریبا از همه اساتید تو این مدت کمک گرفتم
می تونم بگم فتو پیامک هم دیدم و باید بگم ترکیب همه آموزشها رو باید با هم ببینید تا بتونید این سیستم رو پیاده سازی کنید

شما پروژه رو به 3 قسمت باید قسیم کنید 

ریجیستر کاربر 

ارتباط با هاست

نگهداری و پشتیبانی سرور

قسمت اول پیشنهادم اینه که از 2 نوع سرویس استفاده کنید یا پنل اس ام اس اگر داخل ایران کار میکنید 10هزار تا اس ام اس زیاد نیست
ولی اگر بیشتر از این حرفا هست باید با سیستم گوگل و اتصال به دیتابیس گوگل و ایمیل گوگل که سرویس خودش هست و فایربیس نام داره استفاده کنید

قسمت دوم رو بارها کتابخونه های مختلف رو در ورژن های بیسیک براش استفاده کردم 
از کتابخونه های جناب #شهاب اسکندی عزیز #امین شاهدی عزیز و  جناب #امین مهدی نژاد و ....
در نهایت پیشنهادم خرید 2 تا کتابخونه هست که بسیار خوش دست هستند و بسیار پشتیبانی عالی و متد های بسیار خوب رو یک جا جمع کردن 
1- 

2-

با این 2 کتابخونه کار کردم و میتونم بگم عالی بوده

قسمت داخل اپلیکیشن رو باید با 

کار کنید که اون هم باز کاری از جناب شاهپیری هست که خیلی خوب و مجلسی هست و ایشون بسیار پاسخ گو هستندو اگر مشکلی باشه به سرعت برطرف میکنند

در قسمت سرور

php کار کردم 
دیتابیس آنلاین 
کنترل امنیت ارسال و دریافت داده

و حتمااااااااااااااا با json کار کنید و داده ها رو با json جابجا کنید 
کتابخونه json بالا واقعا متد های عالی داره

-----------------
این تجربه من بود برای یک سمساری محلی جمع و جور
امید وارم موفق باشی رفیق:hi:

لینک ارسال

در هم اکنون، arastooms گفته است :

سلام 
من تجربه نسبتا خوبی در این زمینه دارم و روی 2 تا اپ فروشگاهی آنلاین و یک اپ مثل بازار کار کردم که مشتری هم راضی بوده
حدودا یک سال تجربه روی این سه تا اپ دارم 
هیچ آموزشی نبوده که نخریده باشم و ندیده باشم و تقریبا از همه اساتید تو این مدت کمک گرفتم
می تونم بگم فتو پیامک هم دیدم و باید بگم ترکیب همه آموزشها رو باید با هم ببینید تا بتونید این سیستم رو پیاده سازی کنید

:hi:

سلام. متد شما عالیه. من میخوام دوتا آپ بزم :

یکی برنامه کاربر که دوتا کار انجام میده . اول تبلیغات و محصولات رو به کاربر نشون میده و دوم تبلیغات میگیره. حالا اگرثبت نام هم نکنه کاربر مشکلی نیس. همین که بتونه تبلیغات رو بفرسته شامل یک عکس و چند خط متن کافیه.(سمساری)

دوم آپ مدیریت که میاد اون عکس و متن رو میگیره از آپ اولی. اگر مورد تایید بود بفرسته رو آپ یا سرور. (مدیریت آپ)

تبصره :

خودم یه چیزی به ذهنم رسید ولی خیلی شلخته اومد. میگم شما نظر بدین:

اپ کاربر به سایت متصل باشه مثلا یه سایت شخصی یا وبلاگ. بعد پستهای وبلاگ رو نشون بده. یعنی محصولات رو بزارم تو وبلاگ بصورت پست بعد آپ وبلاگ رو نشون بده. واسه ارسال محصول هم کاربر بزنه رو ایکون ارسال بعد تلگرام باز بشه بیاد رو رباط یا ای دی شخصی خودم. عکس و موضوع رو بده. اگر تایید کردم بزنم تو وبلاگ بعد از طریق آپ ببینه. :gamer2:

خیلی یه جوری شد :blush:

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

سلام. متد شما عالیه. من میخوام دوتا آپ بزم :

یکی برنامه کاربر که دوتا کار انجام میده . اول تبلیغات و محصولات رو به کاربر نشون میده و دوم تبلیغات میگیره. حالا اگرثبت نام هم نکنه کاربر مشکلی نیس. همین که بتونه تبلیغات رو بفرسته شامل یک عکس و چند خط متن کافیه.(سمساری)

دوم آپ مدیریت که میاد اون عکس و متن رو میگیره از آپ اولی. اگر مورد تایید بود بفرسته رو آپ یا سرور. (مدیریت آپ)

تبصره :

خودم یه چیزی به ذهنم رسید ولی خیلی شلخته اومد. میگم شما نظر بدین:

اپ کاربر به سایت متصل باشه مثلا یه سایت شخصی یا وبلاگ. بعد پستهای وبلاگ رو نشون بده. یعنی محصولات رو بزارم تو وبلاگ بصورت پست بعد آپ وبلاگ رو نشون بده. واسه ارسال محصول هم کاربر بزنه رو ایکون ارسال بعد تلگرام باز بشه بیاد رو رباط یا ای دی شخصی خودم. عکس و موضوع رو بده. اگر تایید کردم بزنم تو وبلاگ بعد از طریق آپ ببینه. :gamer2:

خیلی یه جوری شد :blush:

سلام مختار جان 
والا من همیشه تو کار ها به بهترین خروجی ممکن فکر میکنم 
به قول معلم ها برای 20 میخونم تا 15 یا 16 بگیرم
شما الان داری به " تک ماده " فکر میکنی مشتی !! با این توضیحات:bigsmile:(شوخی میکنم البته شما استاد ما هستی مختار جان)
توضیحات شما خیلی ساده و برنامه رو مبتدی میکنه
اولا که اصلا نیازی به اپ مدیریت نداره بیخودی کار رو شلوغ نکن به نظر من 
رو وب هاست با یک HTML بساز و مدیریت کن
از طرفی اتصال به سایت خیلی کار مبتدی هست به نظر من و پیشنهاد نمیکنم
و در آخر باید بگم تجربه سنگی خواهد بود و بهتره به 20 فکر کنی تا 18 بشی 
موفق باشی سوالی داشتی بپرس تا اگر بتونم کمکت کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...