رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد ثبت نام به عنوان دولوپر در گوگل پلی

fun_code

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض ادب

اخیرا (حتی نسبت به 1 سال گذشته) ثبت نام در گوگل پلی به عنوان دولوپر با حساسیت زیادی مواجه شده...

متاسفانه بنده با کمی جستجو اقدام به خرید مستر کارت مجازی و سرور مجازی (هر دو از انگلستان) کردم.

الان متوجه شدم که امسال اگر زمان ساخت جیمیل جدید(در سرور مجازی) شماره همراه ایران رو بدیم ، بعدا اکانت گوگل پلی مسدود میشه...

یک ساعتی است که وب سایتی رو دیدم که اکانت وری فای شده گوگل پلی میسازه با 250 هزار تومان ! در حالیکه من شب قبل 200 هزار تومان فقط برای مستر کارت هزینه کردم.

طرف میگه با این کارت ها ثبت نام کنی ، مبلغ پرداختیت رد میشه و کلا نمیشه...

اگر کسی اخیرا تجربه کرده لطفا بنده رو راهنمایی کنه که پولم هدر نره ... :3d-smileys022::3d-smileys022:

ممنونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مستر کارت مجازی به هیچ  وجه  برای همچین  پرداخت های  استفاده نکنید  چون  مجازی ها قبول نمیشند  شما میتونید  یک کاری بکنید  یکی رو پیدا کنید اون ور اب  مستر مجازی رو بهش بدید  و اون در قبال دریافت  کار مزدی  برای شما این  کار  رو انجام بده 

لینک ارسال

سلام

انتقد اونجا قول های برنامه نویسی هست که اصلا برنامه ما دیده نمیشه

من خودم دنبالش رفتم و ححدوددا 5 برنامه هم انتشار دادم هم با تبلیغات هم فروشی ولی هیچ سودی نداشت و حدودا 500 تومن هم ضرر کردم (ولی تجربه خوبی داشت برام )

موفق باشی

لینک ارسال

سلام وعرض ادب،

مطمعن باشید ما توانایی اینو داریم داخل تمام مارکت های ساخته شده ایرانی درآمد خوبی داشته باشیم،

نشر برنامه در گوگل پلی زیاد فرقی به حالتون نمیکنه ،

افرادی که موفق شدن درآمد خوبی از گوگل پلی کسب کنن خیلی کم هستن و اکثراً رایگان گذاشتن که به قول معروف فقط برنامشون یه اسمی در بکنه و چند نفر بیشتر ببینن،

شما یه ایده کوچیک داشته باشی و در مورد برنامه جدیدی که میسازید داخل همین کشور خودمون آینده نگری و برنامه ریزی بکنید،

طوری به درآمد خوب میرسید که قبلاً فکرشم نمیکردید،

برطرف کردن نیاز مردم نسبت به یک برنامه خوب عالیه

برنامه خوب موجوده ولی کمتر کسی ازش اطلاع داره،

تو این مورد تبلیغات باید انجام بشه که اون دسته افرادی که نمیدونن اون برنامه وجود داره برن بگیرن و استفاده کنن.

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، جواد زبیدی زاده گفته است :

سلام

مستر کارت مجازی به هیچ  وجه  برای همچین  پرداخت های  استفاده نکنید  چون  مجازی ها قبول نمیشند  شما میتونید  یک کاری بکنید  یکی رو پیدا کنید اون ور اب  مستر مجازی رو بهش بدید  و اون در قبال دریافت  کار مزدی  برای شما این  کار  رو انجام بده 

سلام

راستش با تجارب همکاران در گوگل انگار با مستر کارت مجازی ثبت نام کرده بودن... شاید جهت تبلیغات وب سایت فروشنده مستر کارت مجازیه بوده و تجاربی در کار نبوده.

من مستر کارت رو با 72 هزار تومان ضرر نقد کردم.

مبلغ 250 هزار تومان دادم به یه وب سایتی تا برام اکانت حقیقی وری فای شده بسازه...

در 15 ساعت قبل، alimo1999 گفته است :

سلام

انتقد اونجا قول های برنامه نویسی هست که اصلا برنامه ما دیده نمیشه

من خودم دنبالش رفتم و ححدوددا 5 برنامه هم انتشار دادم هم با تبلیغات هم فروشی ولی هیچ سودی نداشت و حدودا 500 تومن هم ضرر کردم (ولی تجربه خوبی داشت برام )

موفق باشی

برای کلاس کاری خوبه...

در کل بد هم نیست... خیلی از کاربران از گوگل پلی استفاده میکنن.

و جالبه از ایران که واردش میشی برنامه های ایرانی رو بهت نشون میده...

در 14 ساعت قبل، محمد رشوند گفته است :

سلام وعرض ادب،

مطمعن باشید ما توانایی اینو داریم داخل تمام مارکت های ساخته شده ایرانی درآمد خوبی داشته باشیم،

نشر برنامه در گوگل پلی زیاد فرقی به حالتون نمیکنه ،

افرادی که موفق شدن درآمد خوبی از گوگل پلی کسب کنن خیلی کم هستن و اکثراً رایگان گذاشتن که به قول معروف فقط برنامشون یه اسمی در بکنه و چند نفر بیشتر ببینن،

شما یه ایده کوچیک داشته باشی و در مورد برنامه جدیدی که میسازید داخل همین کشور خودمون آینده نگری و برنامه ریزی بکنید،

طوری به درآمد خوب میرسید که قبلاً فکرشم نمیکردید،

برطرف کردن نیاز مردم نسبت به یک برنامه خوب عالیه

برنامه خوب موجوده ولی کمتر کسی ازش اطلاع داره،

تو این مورد تبلیغات باید انجام بشه که اون دسته افرادی که نمیدونن اون برنامه وجود داره برن بگیرن و استفاده کنن.

به نظرم مارکت های داخلی کمی به حاشیه رفتن و شبیه به 3-4 سال گذشته عدالتی در نمایش برنامه ها و بازی ها ندارن...

کنارش هم سیستم تبلیغاتی با هزینه بالا و کیفیت پایین راه انداختن و فقط منبع درآمد خوبی داره براشون.

من در گوگل پلی دیدم برنامه و بازی های ایرانی که رایگان هستن با درون پرداخت داخلی...

اما در کل حرف شما رو قبول دارم ، اگر هزینه خوبی برای تبلیغات در نظر گرفته شود و برنامه هم کاربردی و برنامه هم با کیفیت باشد احتمال موفقیت بالا است.

به نظر شما ، با این تعداد توسعه دهنده اندروید که روز به روز در حال افزایش است ، یک برنامه نویس مسـتـقـل اندروید شبیه به ما ، در ایران باید ماهانه درآمدش چقدر باشه که نرمال محسوب بشه ؟

لینک ارسال

در 21 دقیقه قبل، fun_code گفته است :

به نظر شما ، با این تعداد توسعه دهنده اندروید که روز به روز در حال افزایش است ، یک برنامه نویس مسـتـقـل اندروید شبیه به ما ، در ایران باید ماهانه درآمدش چقدر باشه که نرمال محسوب بشه ؟

من یه پسر 16 ساله میشناسم که از برنامه نویسی اندروید تونسته به درآمد ماهی 2 تومن برسه،

فقط تنها کار مثبتی که کرده بررسی کرده و راه پول درآوردن و فهمیده،

یکی دیگرو هم میشناسم فقط با هر کپی پیست یه فایلی که مردم نیاز دارن 50 تومان داره در میاره مثل آهنگ و فیلم،

ما باید فکر کردن رو دوست داشته باشیم چون اگه درست حسابی فکر کنیم خودمون میفهمیم که چه باید کرد تا به پول رسید.

یه کاسب خوب توی هر وضعیتی که بازار داشته باشه بازم درآمدشو داره و تو اون حال به فکر راهی هستش که بتونه بیشتر پول دربیاره،

ما برنامه نویس هستیم ، کارمون با مغزه ، مهم ترین وظیفه ای که داریم فقط و فقط اول فکر کردن بعدش عمل کردن به اون.

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...