رفتن به مطلب

آموزش کامپایل سورس تلگرام در اندروید استودیو ** کاملا اختصاصی از انجمن انسر سنتر **

ارسال‌های توصیه شده

:give_rose:

یاد یه جمله ای از مهدی افتادم»

" سلام خوبی تیم از شما بابت این آموزش تشکر ویژه می کند" :DD:

خسته نباشی محمدرضا :give_heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چاکر تیم و همه بچه های انجمن. علی الخصوص داداش خودم مجید گل♥:give_rose:

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دقیقا به خاطر همین مسائل آموزشهای مربوط به کدها رو نمیزاریم:give_rose: چون استفاده های نادرست میشه. یکیش همین اد اجباری هست که واقعا مشکلات زیادی واسه کاربرا درست میکنه. 

انشالا اگه فرصتی بود یه سری توضیحات کلی درمورد کلیت کدها آماده میکنم. 

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
در در 1396/10/26, 16:12:14، محمدرضا شاهپیری گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز انسر سنتری.:malih:

ایشالا که حالتون خوب باشه.

یه آموزش بی نظیر و نایاب رو واستون آماده کردیم. :3d-smileys158:

همه در جریان هستیم که تلگرام یه نرم افزار اوپن سورس هست و همه ما میتونیم اونو بسته به سلیقه خودمون ویرایش کنیم و ازش استفاده کنیم.

از طرفی این غول بی شاخ و دم رو هم به همین سادگیا نمیتونید توی اندروید استودیو اجرا کنید و به محض اجرا خطاهایی میبینید که به عقل جن هم نمیرسه از کجا اومده:oops:

واسه همین یه آموزش کامل رو واستون آماده کردم که توی اون جدیدترین سورس تلگرام رو به راحتی توی اندروید استودیو اجرا کنید بدون هیچ ارور و مروری:pardon:.

دوستان واقعا هفت خان رستم رو گذروندم تا تونستم اونو کامپایل کنم. توصیه میکنم حتما آموزش رو ببینید. و پسند هم دیگه نیاز به گفتن نیست:areuok:

موفق باشید♥:answercenter:

لینک آموزش

درود

من قبلا همه این کارها رو به جز multidex انجام داده بودم و خروجی میگرفتم ولی نصب نمیشد.

حالا mulidex رو مثل شما انجام دادم. اما وقتی minimum sdk رو کمتر از 21 میذارم ارور میده و میگه نمیتونه

com.android.support:multidex:1.0.2'

رو پیدا کنه. در صورتی که من ورژن 1.0.1 و یا 1.0.0 رو میذارم. هر چقدر هم که سعی میکنه دانلود کنه نمیتونه (تعییر ای پی روشنه و چیزهای دیگه دان میشه)

این خطا چیه؟ چرا 1.0.2 رو میخواد . اگر جایی باید این رو تغییر بدم بگید بیزحمت.

سپاس

compile sdk ver:26

build tool 27.0.3

min sdk 19

AS: 3.0.1

gradle : 4.1

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

سلام
وقت بخیر

در یه پروژه زمانی بیلد میکنم هیچ اروری نیست ولی زمانی میخوام خروجی بدون امضا یا با امضا یا ران کنم پروژه ارور زیر میده؟

D:\Telegram-master\TMessagesProj\jni\jni.c:206:32: error: no member named 'st_atim' in 'struct stat'

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...