رفتن به مطلب
  • 0

جاوا در اندروید استودیو

1212

سوال

سلام دوستان من میخام بدونم جاوا در اندروید همانند زبان جاواست؟

یعنی منظورم اینه در بیسیک4اندروید از زبان بیسیک استفاده میشه اما درسته شباهت داره اما بنظرم کاربرد توابع و برخی متد ها تفاوت داره 

من میخام اول جاوا یاد بگیرم میخام بدونم اگه جاوا  رو تو محیطی غیر از اندروید استدیو یاد بگیرم میتونم با  اندروید استودیو کار کنم یا باید جاوا رو در اندروید استودیو تمرین کنم؟ 

و اینکه جاوا در اندروید استودیو یا جاوای اکلیپس در نوع متد-توابع و ارتباط با دیتابیس تفاوت دارند؟

, و اینکه تو اندروید استودیو از جاوا اسکریپت استفاده میشه یا جاوا من تقصیری ندارم اما دنبال اموزش جاوا بودم توی یه سایت با تیتر جاوا وارد شدم توی متن دیدم درباره جاوا اسکریپت اموزش میدن دیگه قاطی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 5 ساعت قبل، 1212 گفته است :

سلام دوستان من میخام بدونم جاوا در اندروید همانند زبان جاواست؟

یعنی منظورم اینه در بیسیک4اندروید از زبان بیسیک استفاده میشه اما درسته شباهت داره اما بنظرم کاربرد توابع و برخی متد ها تفاوت داره 

من میخام اول جاوا یاد بگیرم میخام بدونم اگه جاوا  رو تو محیطی غیر از اندروید استدیو یاد بگیرم میتونم با  اندروید استودیو کار کنم یا باید جاوا رو در اندروید استودیو تمرین کنم؟ 

و اینکه جاوا در اندروید استودیو یا جاوای اکلیپس در نوع متد-توابع و ارتباط با دیتابیس تفاوت دارند؟

, و اینکه تو اندروید استودیو از جاوا اسکریپت استفاده میشه یا جاوا من تقصیری ندارم اما دنبال اموزش جاوا بودم توی یه سایت با تیتر جاوا وارد شدم توی متن دیدم درباره جاوا اسکریپت اموزش میدن دیگه قاطی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟

زبانی که براش توی  اندروید استودیو - اکیلیپس و یا اینتلیج ایدی کد میزنیم خود جاوای خالص نیست

یک سری کلس نوشتن که ازش برای کارهامون استفاده میکنیم در اصل سینتکس همون جاوا هستش اما با کلس ها و کتابخانه های نوشته شده توسط گوگل

من یکم با جاوا کار کردم در مواقع بیکاری تقریبا فرق داره از نظر دستورات با جاوایی که برای اندروید استفاده میکنیم. اگرچه بعضی از متد های نیتیو هم تو اندروید هست که از خود جاوا گرفته شده

در مورد سوال اخر هم از جاوا استفاده میشه

جاوا اسکریپت یه زبان کلاینت ساید هست که در عرصه وب استفاده میشه البته الان پیشرفت کرده و یکسری استاندارد های جدید رو با جاوا اسکریپت درست کردن که ربطی به موضوع نداره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...