رفتن به مطلب
  • 0

درامدزایی از برنامه رایگان

love

سوال

سلام من یه برنامه مثل غول چراغ جادو نوشتم که یه برنامه ریزی و مدیریت بر زمان و هدف گذاری هست حالا نمیدونم چطوری ارایه بدم رایگان بزارم یا درون پرداخت اگه رایگان بزارم چطور بتونم کسب درامد کنم چون اصلا در مورد فروش تجربه ندارم چطوری میتونم رایگان بزارم و درامد کسب کنم به غیر از گذاشتن تبلیغ عدد البته راه دیگه چی هست ؟ پوش چطوریه یعنی باید قبل از ارایه به بازار کدهای مربوط به پوش را در برنامه قرار داد مثل عدد که قبل از ارایه یه سری کد باید وارد کرد؟لطفا از درامدزایی برنامه کاملا رایگان بگین ممنون دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 34 دقیقه قبل، love گفته است :

سلام من یه برنامه مثل غول چراغ جادو نوشتم که یه برنامه ریزی و مدیریت بر زمان و هدف گذاری هست حالا نمیدونم چطوری ارایه بدم رایگان بزارم یا درون پرداخت اگه رایگان بزارم چطور بتونم کسب درامد کنم چون اصلا در مورد فروش تجربه ندارم چطوری میتونم رایگان بزارم و درامد کسب کنم به غیر از گذاشتن تبلیغ عدد البته راه دیگه چی هست ؟ پوش چطوریه یعنی باید قبل از ارایه به بازار کدهای مربوط به پوش را در برنامه قرار داد مثل عدد که قبل از ارایه یه سری کد باید وارد کرد؟لطفا از درامدزایی برنامه کاملا رایگان بگین ممنون دوستان

شما میتونی امکان پوش بزاری  و بعد اینکه برنامه نصبش تعدادش زیاد شد میتونید با دریافت هزینه توش تبلیغ پوش کنید 

لینک ارسال

یعنی قبل ارایه باید کدهای پوش را به برنامه اضافه کنم ؟

درامد پوش چطوریه 

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، love گفته است :

یعنی قبل ارایه باید کدهای پوش را به برنامه اضافه کنم ؟

درامد پوش چطوریه 

باید اضافه کنید خب 

درامدشم مونده به برنامتون که چقد محبوب بشه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...