رفتن به مطلب
  • 0

مشکل اندروید ۸ و بیسیک ورژن ۸

hojjatborohan

سوال

سلام دوستان توی نسخه ی جدید بیسیک سرویس و نوتیفیکیشن دنگوفنگ داره و درست عمل نمیکنن و سرویس بعد از بسته شدن برنامه از کار میفته  و نوتیفیکیشن نمایان نمیشه! توی اندروید ۸ هم که پوشه عمل نمیکنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ساختار سرویس در اندورید 8 عوض شده پست مربوط به تغییر این ساختار داخل سایت اصلی هست  مطالعه کنید . پوشه هم نسخه ی 1.4 منتشر کرده که از تارگت 26 به بالا رو ساپورت میکنه و مشکلی با اندورید 8 نداره 

لینک ارسال

در در 1397/01/12, 10:04:51، امین پوراباذری گفته است :

ساختار سرویس در اندورید 8 عوض شده پست مربوط به تغییر این ساختار داخل سایت اصلی هست  مطالعه کنید . پوشه هم نسخه ی 1.4 منتشر کرده که از تارگت 26 به بالا رو ساپورت میکنه و مشکلی با اندورید 8 نداره 

سلام من هم همین مشکل رو دارم در بیسیک 
ممکنه محبت کنید همینجا راهنمایی بفرمایید و لینک سایت اصلی رو قرار بدید 
ممنونم

لینک ارسال

در در 1397/01/13, 20:15:13، arastooms گفته است :

ممنونم

Android Tutorial - Automatic Foreground Mode | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools
سلام در این پست یکسری توضیحات در این رابطه داده شده .

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، امین پوراباذری گفته است :

Android Tutorial - Automatic Foreground Mode | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools
سلام در این پست یکسری توضیحات در این رابطه داده شده .

تشکر  آقای امین  عزیز 
اگر این مشکل رو رفع کردید ممکنه کمی توضیح بدید ( مبنا بر این اساس بذارید که من و دوستان دسترسی به آدرس نداریم و یا ...)
تشکر میکنم اگر وقت خودتون رو اختصاص بدید و توضیح هر چند مختصری در باب راهنمایی من و عزیزانی که در آینده به دنبال این پاسخ هستند بنویسید
با تشکر

لینک ارسال

در در 1397/01/13, 20:15:13، arastooms گفته است :

ممنونم

داداش من فقط موقع مطالعه تغییرات بیسیک ۸ دیدم که ساختار سرویس ها داخل اندورید ۸ عوض شده ارل هم اومده یکسری تغییرات داده و یکسری کارها کرده که نه میشه بگی خوبه نه بد هنوز به صورت عملی تست نکردم ببینم چی شده ولی داخل اندورید ۸ فعالیت سرویس ها بشدت محدود هست هر سرویس که نوتیف نداشته باشه یک دقیقه بیشتر زنده نمیمونه و دیستوری میشه فکر کنم همون پست رو مطالعه کنید بهتر متوجه میشید من خودم هنوز تست نکردم 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...