رفتن به مطلب
  • 0

اتصال امن بین برنامه و سایت

amir54

سوال

سلام من یک برنامه دارم با رتروفیت نوشتمش می خواستم بدونم بهترین روش برای رمز گذاری رو اطلاعات چی هست وقتی برنامه به سایت وصل میشه و نشه هکش کرد مثل تلگرام که هیچکس نمی تونه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 8 ساعت قبل، Ali BBH گفته است :

اول از همه سعی کن برای دامنه سایتت پروتکل https رو فعال کنی که با یه برنامه ساده پکت کپچر نتونن ادرس سایت و دیتاهایی که براش ارسال میکنیو بخونن و به نوعی خودش به صورت ssl یا رمز گذاری نا متقارن اطلاعاتتو رمز گذاری میکنه بعدش بازم خودت میتونی یه مرحله دیگه ام اطلاعاتی که میخوای بفرستی واسه سرور  رمزگذاری کنی  که مطما بشی از امنیتش

سلام مرسی از شما حتما کاری که گفتین انجام میدم اگه میشه اموزشی لینک اموزشی بفرستین برای مرحله بعد یا اسم بگید که چیکار کنم یه دوست دیگه گفت از رمزگذاری 64 استفاده کن والا نمیدونم چطوری ممنون میشیم بگید چطوریه

لینک ارسال

والا من زیاد توی مباحث رمزنگاری تجربه ای ندارم اما اگه اشتباه نکنم روش رمزنگاری AES با طول کلید 256 بیت خیلی عالی هستش

البته جناب شاهپیری همچین کتابخانه ای آماده کرده بود که بهتره یه نگاه بهش بندازید

کتابخانه های رمزنگاری داده ها برای اندروید استودیو(M_Secure_Dara و M_Secure_SharedPref) - کتابخانه ها (Libraries) - مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

لینک ارسال

در در 1397/01/24, 12:52:47، amir54 گفته است :

سلام من یک برنامه دارم با رتروفیت نوشتمش می خواستم بدونم بهترین روش برای رمز گذاری رو اطلاعات چی هست وقتی برنامه به سایت وصل میشه و نشه هکش کرد مثل تلگرام که هیچکس نمی تونه

اول از همه سعی کن برای دامنه سایتت پروتکل https رو فعال کنی که با یه برنامه ساده پکت کپچر نتونن ادرس سایت و دیتاهایی که براش ارسال میکنیو بخونن و به نوعی خودش به صورت ssl یا رمز گذاری نا متقارن اطلاعاتتو رمز گذاری میکنه بعدش بازم خودت میتونی یه مرحله دیگه ام اطلاعاتی که میخوای بفرستی واسه سرور  رمزگذاری کنی  که مطما بشی از امنیتش

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...