رفتن به مطلب
  • 0

ذخیره پوش‎نوتیفیکیشن‎های سایت پوشه(فوری)

mahdi0000

سوال

سلام دوستان

سوالم خیلی فوریه- دارم برا یه بنده خدا پروژه مینویسم و زود باید بش تحویل بدم.

میخواستم ببینم چجوری میشه پوش هایی که از طریق سایت pushe.co برای موبایل کاربر ارسال میشه رو در دیتابیس ذخیره کرد؟

یه سرچ تو انجمن زدم گفته بودن از کتابخانه NotificationListener استفاده باید کرد که ظاهرا مشکل داره و یه سری محدودیت داره.

خود سرویس pushe.co همچین امکانی رو نداره؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنون. اجرتون با امام زمان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

امکان ذخیره به عهده شما هستش شما می تونی از پنل پوشه و از قسمت (ارسال اعلان پیشرفته) استفاده کنی و برای نمایش پوش به کاربر و ارسال اطلاعات برای ذخیره، در سربرگ اول یعنی (نوع اعلان) گزینه (نمایش اعلان به کاربر و ارسال اطلاعات به اپلیکیشن) اطلاعات مورد نظر را دریافت و ذخیره کنی

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، miling گفته است :

امکان ذخیره به عهده شما هستش شما می تونی از پنل پوشه و از قسمت (ارسال اعلان پیشرفته) استفاده کنی و برای نمایش پوش به کاربر و ارسال اطلاعات برای ذخیره، در سربرگ اول یعنی (نوع اعلان) گزینه (نمایش اعلان به کاربر و ارسال اطلاعات به اپلیکیشن) اطلاعات مورد نظر را دریافت و ذخیره کنی

ممنون

منظورتون این قسمتیه که تو عکس پیوست کردم؟

پس چرا غیرفعاله؟

پس چرا غیرفعاله؟nf42_8.png

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، mahdi0000 گفته است :

ممنون

منظورتون این قسمتیه که تو عکس پیوست کردم؟

پس چرا غیرفعاله؟

پس چرا غیرفعاله؟nf42_8.png

دوست عزیز شما باید اول اپلیکیشنتون رو بسازید تا این قسمت براتون فعال شه

لینک ارسال

شما یک اپلیکیشن برای ارسال پوش بسازید تا بتونید بهش پوش ارسال کنید در ضمن اپ نمونه پنل رو می تونید از لینک زیر دریافت کنید
GitHub - pusheco/b4a-sample: This is a sample application powered by Pushe.co push notification which is build with Basic4Android
در ضمن پیشنهاد میکنم قبل از پرسیدن سوال دیگه حتما با پنل کار کنید و از راهنمایی هاشون استفاده کنید، در هنگام ایجاد اپلیکیشن هم راهنمای گام به گام وجود داره، اگر بعد از تست به مشکلی بر خوردید بگید تا رفعش کنیم
اینم فیلم آموزشی پنل پوشه
https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/MaV5Y/vt/frame

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...