رفتن به مطلب
  • 0

استخراج ارز دیجیتال

hunter0010

سوال

سلام خدمت دوستان عزیز:give_rose::give_rose:

همین طور که اکثرا میدونید این روزا بحث استخراج و خرید و فروش ارزهای دیجیتال خیلی رو دوره

دوستان میخواستم بدونم امکانش هست برنامه رو جوری طراحی کرد که خودش با نام کاربری وارد اکانت بشه(مثلا وارد یه استخر استخراج بشه متصل به کیف پول شما) و با استفاده از cpu شروع به استخراج ارز دیجیتالی کنه؟؟؟

مثلا 10 درصد از حجم cpu رو اشغال کنه که برای کاربر هم مشکل پیش نیاد.

بحث ازاده و برای تبادل اطلاعات(اینو گفتم قبل از این که بیاین بگین حرومه و این جور چیزا)

با تشکر:give_rose::give_rose::give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

فقط همین رو بگم در قالب اپلیکیشن ممکن نیست، چون باید میزان آنلاینی در خود اپ حتما بالا باشه!!!

لینک ارسال

در در 1397/03/17, 21:04:20، hunter0010 گفته است :

سلام خدمت شما

درسته برای همه نوع ارز این روش به کار نمیاد و برای ارزهای دیگه ای مثل الکتریوم که استخراجش سختی نداره امکان پذیره و صد البته برای سرمایه گذاری بلند مدت هم خیلی میتونه خوب باشه

در کل شدنیه هست ولی برای این گفتم در قالب اپلیکیشن شدنی نیست چون کاربر زیاد میخاد و آنلاینی بالا و نوع ارز دیجیتال مورد هدف هم مهمه، مثلا اخیرا یک اپلیکیشن با تبلیغات بالا و پشتبانه گرم!!! منتشر شده که همین کارو انجام میده!!!

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، miling گفته است :

در کل شدنیه هست ولی برای این گفتم در قالب اپلیکیشن شدنی نیست چون کاربر زیاد میخاد و آنلاینی بالا و نوع ارز دیجیتال مورد هدف هم مهمه، مثلا اخیرا یک اپلیکیشن با تبلیغات بالا و پشتبانه گرم!!! منتشر شده که همین کارو انجام میده!!!

تشکر از شما 

میشه منبع خودتونو بگید که منم مطالعه کنم

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، hunter0010 گفته است :

تشکر از شما 

میشه منبع خودتونو بگید که منم مطالعه کنم

منبع سایت ماهر هستش اگه باهاش آشنا باشید آدرسشم: certcc.ir هستش و این اپلیکیشن ها هم تحت عناوین ادعیه ماه رمضان و فیتلر شکن تلگرام منتشر شده البته بماند جدای از اپلیکیشن های دسکتاپ (ویندوز) که به مراتب بهتر و پر درآمدتر هستن و شرکت هایی مثل mrt و... با دستکاری اپلیکیشن ها به رایگان یا پکیج فروشی در اختیار کاربران قرار میدن
در ضمن لازمه بگم که برخی از سایت های ارائه دهنده سرویس ماینینگ، ایران رو در لیست تحریم طبق قوانین آمریکا قرار دادن!!!

لینک ارسال

من حدود هفت ماه پیش به این فکر افتاده بودم و همونطور که میدونید در استخر ماینرگیت برنامه اندرویدشم موجوده مدتی روش کار کردم که مهندسی معکوس روش انجام بدم منتها فعلا 60 درصد پیش رفته و بخاطر درس و... چند ماهه بیخیالش شدم! ولی واقعا به صرفه نیست فکر کنم ! شما میتونی به جای این کار از سایت خودتون استفاده کنید و با افزونه های coinhive داخل سایت با بازدید کننده ها این سود رو ببرید ! تا زمانیم که مرورگر رو به طور کامل نبندن استخراج از سیستم کاربران ادامه داره!

لینک ارسال

شخصا بررسی کردم این موضوع رو؛

این کار شدنی هست اما به هیچ وجه به صرفه نیست چون پردازنده موبایل بسیار ضعیف هست و حتی برای ارزهای ساده هم نیاز به صرف زمان بسیار زیاد دستگاه هست که باعث استهلاک زیاد میشه و از طرفی 10 درصد پردازنده بسیار ناچیز هست که خیلی خیلی زمان رو برای استخراج یک نوع ارز ساده بیشتر میکنه!

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، AMiN.M7892 گفته است :

شخصا بررسی کردم این موضوع رو؛

این کار شدنی هست اما به هیچ وجه به صرفه نیست چون پردازنده موبایل بسیار ضعیف هست و حتی برای ارزهای ساده هم نیاز به صرف زمان بسیار زیاد دستگاه هست که باعث استهلاک زیاد میشه و از طرفی 10 درصد پردازنده بسیار ناچیز هست که خیلی خیلی زمان رو برای استخراج یک نوع ارز ساده بیشتر میکنه!

سلام خدمت شما

درسته برای همه نوع ارز این روش به کار نمیاد و برای ارزهای دیگه ای مثل الکتریوم که استخراجش سختی نداره امکان پذیره و صد البته برای سرمایه گذاری بلند مدت هم خیلی میتونه خوب باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...