رفتن به مطلب

ذخیره و حذف اطلاعات ادیت تکست

amze

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

چطوری میتونم  متن ادیت تکست را در یک لی اوت دیگر با ساعت و تاریخ موبایل در همان زمان و با تعداد دلخواه ذخیره و اسکرول کنم و ان هارا حذف کنم

جستو کردم ولی هیچ کدوم به دردم نخورد 

ممنون 

:blush:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

درست متوجه نشدم سوالا ولی شما میتونید در یک دیتابیس یا یک فایل تکست، این مقادیر را ذخیره و در یک لایوت دیگه و هرجا که بخواهید مثلا تو یه لیست ویو اونارو لود کنید.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام سوالتون واقعا نامفهومه اما اگه بخواید زمان و تاریخ با زمان و تاریخ گوشی ست بشه بعد از ساخت ادیت تکست وقتی که ادیت تکست و به کدنویسی بیسیک فهموندید باید توی کدنویسی بگید که هر وقت زمان=x و تاریخ=y تغییرش بده به زمان و تاریخ گوشی.

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، persian گفته است :

سلام سوالتون واقعا نامفهومه اما اگه بخواید زمان و تاریخ با زمان و تاریخ گوشی ست بشه بعد از ساخت ادیت تکست وقتی که ادیت تکست و به کدنویسی بیسیک فهموندید باید توی کدنویسی بگید که هر وقت زمان=x و تاریخ=y تغییرش بده به زمان و تاریخ گوشی.

سلام

منظورم اینه که چطوری میتونم متن ادیت تکست را در یک لی اوت دیگر  رو در لیبل ذخیره کنم با ساعت و تاریخ موبایل در همان زمان ، و انها رو  اسکرول کنم و به انتخاب کاربر هر لیبل مورد نظر حذف بشه 

ممنون از کمکتون

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، amze گفته است :

سلام

منظورم اینه که چطوری میتونم متن ادیت تکست را در یک لی اوت دیگر  رو در لیبل ذخیره کنم با ساعت و تاریخ موبایل در همان زمان ، و انها رو  اسکرول کنم و به انتخاب کاربر هر لیبل مورد نظر حذف بشه 

ممنون از کمکتون

قصد جسارت ندارم اما یه سوال؟این توضیح با توضیح قبل چه فرقی داره؟

و اینکه منظورتون اینه که یه ادیت تکست و داخل لیبل بزارید و در یک لایوت ذخیرش کنید؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، persian گفته است :

قصد جسارت ندارم اما یه سوال؟این توضیح با توضیح قبل چه فرقی داره؟

و اینکه منظورتون اینه که یه ادیت تکست و داخل لیبل بزارید و در یک لایوت ذخیرش کنید؟

نه دوست عزیز 

منظورم اینه در یک اکتیویتی چندتا ادیت تکست  و لیبل  و یک باتن هست ، که بازدن باتن ، متن های داخل ادیت تکست و لیبل در اکتیویتی دیگر در لیبل (که درون پنل است)ذخیره شود و کاربر با هر بار زدن باتن یک پنل در اکتیویتی ذخیره کند و بتواند انهارا اسکرول کند(پنل ها اسکرول شوند) .همچنین کاربر هر پنل را بتواند حذف کند. 

امیدوارم منظورمو به خوبی رسونده باشم

با تشکر :)

لینک ارسال

میتونم بپرسم برنامتون چیه که همچین کاری داری میکنید؟

فکر کنم منظورتون اینه که

تو یه صفحه شما میخواید وقتی روی یک لیبل کلیک کنید متن ادیت تکست توی صفحه دیگه ای ذخیره بشه درسته؟و هر موقع خواست توی پنل اصلی گزینه حذف داشته باشه که اگه فردی متنی و دیگه براش کاربرد نداشته باشه حذف کنه؟درسته؟

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، persian گفته است :

میتونم بپرسم برنامتون چیه که همچین کاری داری میکنید؟

فکر کنم منظورتون اینه که

تو یه صفحه شما میخواید وقتی روی یک لیبل کلیک کنید متن ادیت تکست توی صفحه دیگه ای ذخیره بشه درسته؟و هر موقع خواست توی پنل اصلی گزینه حذف داشته باشه که اگه فردی متنی و دیگه براش کاربرد نداشته باشه حذف کنه؟درسته؟

تقریبا درسته ولی باتن وقتی کلید شد  ذخیره بشه 

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، amze گفته است :

تقریبا درسته ولی باتن وقتی کلید شد  ذخیره بشه 

چرا گزینه علاقمندی قرار نمیدی؟هم شیک تره(بسته به ایده)هم همه مردم و کاربرا باهاش آشنا هستن

در ضمن کتابخونه مورد نظرش هم موجود هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...