رفتن به مطلب
  • 0

گت المنت صفحه ی نتایج جستجو

jafarik

سوال

سلام

یه سایتی هستش که وقتی تو قسمت جستجوش یه متنی سرچ میشه یه صفحه ی جدیدی باز میشه

مثلن آدرس سایت اینه :  www.abc.com

وقتی تو سرچ باکس صفحه ی اولش یه متنی رو سرچ میکنی آدرس صفحه ی نتایج میشه این:   www.abc.com/search?q=example

که کلمه ی example همون متنی هستش که سرچ شده

با این کد من اون سرچ باکسو پر میکنم:

extras.executeJavascript(webv,"document.getElementsByName('q')[0].value = '"&EditText1.Text&"'")

حالا من این صفحه رو هر دفعه چطوری گت المنتش بکنم طوری که متن این ادیت تکست علاوه بر اون سرچ باکس ب آخر آدرس سایت هم اضافه شه و من بتونم این آدرس جدید رو تو یه اکتیویتی جدید loadurl بکنم؟

اگه سوالم گیج کننده بود و نتونستین متوجه شین چی خواستم بگین بیشتر توضیح بدم.

گُلای گلین:heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام
شما احتمالا یه ادیت تکس دارین تو برنامه و از کاربر یه مقداری رو میگیرید و میخاید بفرستید به سایت سرچ کنه براتون در سایت و جواب رو به کار بر نشون بدید
حالا یا خود صفحه جواب رو نشون میدید که ساده هست

یا میاید خودتون تو برنامه یه صفحه نسبت به برنامتون ساحتین و یه مقادیری رو از جواب سرچ سایت میگیرید و تو صفحه خاص برنامتون نشون میدین که کمی کد نویسی بیشتری داره

من هر 2 رو براتون توضیح میدم 

1- شما باید بیاید متن داخل ادیت تکس رو به انتهای این آدرس اضافه کنید و یک درخواست بفرستید با کتابخونه 

okhttpjob

url = "https://www.abc.com/search?q="&edittext1.text
			job.Initialize(yek_esme_delkhah, Me)
			job.Download(url)

بعد یه جوابی میرسه در بخش 

Sub JobDone(j As HttpJob)

بعد این اگر فقط بخاید صفحه جواب رسیده رو نشون بدید باید در وب ویو نمایش بدید و تمام

ولی اگر بخاید تو صفحه خاصی نشون بدید تو برنامه باید بیاید جواب رسیده رو آنالیز کنید و ... بخشهای دلخواه رو بگیرید با گت المنت و در برنامه نشون بدید

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...