رفتن به مطلب
  • 0

مشکل نمایش صفحه سفید قبل از شروع اکتیوتی دوم در Material Intro

Ali.MT

سوال

سلام وقت بخیر. چند مدت قبل من سورس متربال اینترو رو از فروشگاه خریداری کردم ولی موقعی که متریال اینترو تموم میشد و میخواست اکتیویتی دوم شروع بشه یه صفجه سفیدی میومد کسی میدونه چجوری باید اون صفحه سفید رو حل کرد؟

و دوم اینکه اندازه فلشی که بین صفحات جابجا میشه میخوام فیکس بشه تا زیر خط مثل نوشته. (باتن یه سایه خاکستری داره وقتی میزنید روش مال متن کامل تا زیر خط فیکس هستش ولی مال فلش نه. با خط فاصله داره و فیکس نیست و میخوام فیکس بشه)

لینک خرید از فروشگاه

https://answercenter.ir/clients/purchases/1936-کتابخانه-materialintro-paperonboarding/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، softir گفته است :

دست کاری در سورس راحت تره برای فیکس کردن

- ولی اگه کتابخونه است واقعا سخته باید بعد از این که ساخته شد بگردی با for eche ببینی دکمه ها کدومه تا تغییرشون بدی

- در رابطه با صفحه صفید م اینه که اگه رویداد فینیش داره تو اون بنویس که بعد تموم شدن یه چیزی نشون بده تا صفحه سفید جبران بشه

آخه من همین کتابخونه رو یجا دیگه دیروز دیدم که میفروخت این مشکلات رو نداشت. هم صفحه سفید حذف شده بود و هم اندازه دکمه درست بود و هم یه دکمه جدا به قسمت پیچر اینترو اضافه شده بود. گفتم چجوری باید این تغییرات رو بدم

راستی لینکی که دادین هم خرابه بالا نمیاد

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، Ali.MT گفته است :

سلام وقت بخیر. چند مدت قبل من سورس متربال اینترو رو از فروشگاه خریداری کردم ولی موقعی که متریال اینترو تموم میشد و میخواست اکتیویتی دوم شروع بشه یه صفجه سفیدی میومد کسی میدونه چجوری باید اون صفحه سفید رو حل کرد؟

و دوم اینکه اندازه فلشی که بین صفحات جابجا میشه میخوام فیکس بشه تا زیر خط مثل نوشته. (باتن یه سایه خاکستری داره وقتی میزنید روش مال متن کامل تا زیر خط فیکس هستش ولی مال فلش نه. با خط فاصله داره و فیکس نیست و میخوام فیکس بشه)

لینک خرید از فروشگاه

https://answercenter.ir/clients/purchases/1936-کتابخانه-materialintro-paperonboarding/

دست کاری در سورس راحت تره برای فیکس کردن

- ولی اگه کتابخونه است واقعا سخته باید بعد از این که ساخته شد بگردی با for eche ببینی دکمه ها کدومه تا تغییرشون بدی

- در رابطه با صفحه صفید م اینه که اگه رویداد فینیش داره تو اون بنویس که بعد تموم شدن یه چیزی نشون بده تا صفحه سفید جبران بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...