رفتن به مطلب
  • 0

مشکل نشان ندادن button و ... در قسمت Design

rezayazdani2

سوال

سلام
من در قسمت activity_main.xml وقتی یک باتن یا تکست ویو یا ... اضافه می کنم باتن رو در قسمت text نشون میده و حتی برنامه رو که در دیوایس مجازی اجرا میکنم نشون میده ولی در قسمت design نشون نمیده و ارور زیر میاد :
This view is not constrained. It only has designtime positions, so it will jump to (0,0) at runtime unless you add the constraints The layout editor allows you to place widgets anywhere on the canvas, and it records the current position with designtime attributes (such as layout_editor_absoluteX). These attributes are not applied at runtime, so if you push your layout on a device, the widgets may appear in a different location than shown in the editor. To fix this, make sure a widget has both horizontal and vertical constraints by dragging from the edge connections.
اینم عکسشه :
05go_2018-07-28_233746.png
9wps_2018-07-28_233836.png

کسی میدونه چرا اینطوری شده ؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 15 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز لیوتتونو باید ویرایش کنید. شما اومدین button رو گذاشتین توی ConstraintLayout واسه همین این مشکل به وجود اومده. توی releativelayout بزارید باتن رو

توی ReleativeLayout هم نشون نمیده ... توی  LinearLayout هم امتحان کردم نشون نمیده 

e1yl_2018-07-31_135551.pngf9r7_2018-07-31_135628.pngdu2_2018-07-31_135800.png

لینک ارسال

دوست عزیز لیوتتونو باید ویرایش کنید. شما اومدین button رو گذاشتین توی ConstraintLayout واسه همین این مشکل به وجود اومده. توی releativelayout بزارید باتن رو

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...