رفتن به مطلب
  • 0

ارور در کامپایل و دریافت نکردن apk

persian

سوال

سلام

من وقتی میخوام برناممو کامپایل کنم به متن توی عکس بر میخورم و هیچ فایل apk تو سمت آبجکت نمایان نمیشه.Untitled.png

اگه کمک کنید واقعا ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دیگه نباید دانلود می کردی الان دوباره بیسیک رو پاک کن جدید ترین نسخه رو نصب کن چند نفر با این کار مشکلشون حل شده وقتی نصب شد یه key جدید بساز

لینک ارسال

دوست عزیز ایراد از key هست یک جور کد هست که وقتی برنامت دیکامپایل شد کسی نتونه اون رو به عنوان برنامه تو به مارکت بده مشکل از اون قسمت هست. تو قسمت تولز یا پروجکت هست باید برید اونجا یکی بسازید اگر هم از قبل دارید ادرس دهی کنید.

لینک ارسال

قسمت key اول کار ساختم و رمز مطمئن و.... بهش دادم و آدرس هم بهش وصله.فقط قسمت سازمان و خالی گذاشتم!اون مورد لازمه؟

لینک ارسال

Android Tutorial - jarsigner error: java.security.SignatureException: private key algorithm is not compatible | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

تا اونجایی که من فهمیدم ورژن 7.80 . پایین تر از اون با جاوا8u151 ارور میده

گفته باید نسخه 8u144 جاوا رو نصب کرد و یا این کد رو در خط فرمان یا command line بذاری که البته خودمم نمیدونم منظورش دقیقا کجاست D:

keytool -genkey -dname "CN=Unknown,O=Unknown,C=Unknown" -keystore mykeystore.keystore -keysize 1024 -alias b4a -validity 14000 -keypass 123456 -storepass 123456

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، seyed ali گفته است :

Android Tutorial - jarsigner error: java.security.SignatureException: private key algorithm is not compatible | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

تا اونجایی که من فهمیدم ورژن 7.80 . پایین تر از اون با جاوا8u151 ارور میده

گفته باید نسخه 8u144 جاوا رو نصب کرد و یا این کد رو در خط فرمان یا command line بذاری که البته خودمم نمیدونم منظورش دقیقا کجاست D:

keytool -genkey -dname "CN=Unknown,O=Unknown,C=Unknown" -keystore mykeystore.keystore -keysize 1024 -alias b4a -validity 14000 -keypass 123456 -storepass 123456

داداش b4a من نسخه آخره و با 3 تا jdk امتحان کردم نشد

حالا لینکی که خودتون دان کردید جاوا رو بفرستید ممنون میشم.

لینک ارسال

من از نسخه 6 بیسیک و جاوا 1.8 استفاده میکنم سرچ کن تو انجمن هست و تو گوگل هم میتونی سرچ کنی این دوتا رو

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، seyed ali گفته است :

من از نسخه 6 بیسیک و جاوا 1.8 استفاده میکنم سرچ کن تو انجمن هست و تو گوگل هم میتونی سرچ کنی این دوتا رو

با این نسخه باز هم ارور داد

میشه لینک jdk تونو بفرستید؟

لینک ارسال

حالا که با پایین اوردن نیومد جدید ترین نسخه بیسیک رو نصب کن جی دی کی رو تغییر نده

لینک ارسال

با جدید ترین نسخه زدم اولش درست بود بعدش فارسیو از اینجا دان کردم خراب شد

الان توی همه نسخه های بیسیک فور میزنم ارور کلید و میده.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، seyed ali گفته است :

دیگه نباید دانلود می کردی الان دوباره بیسیک رو پاک کن جدید ترین نسخه رو نصب کن چند نفر با این کار مشکلشون حل شده وقتی نصب شد یه key جدید بساز

Untitled.png

کاری که گفتیو انجام دادم و درست شد ولی الان ارور بالا رو میده الان چه کنم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...