رفتن به مطلب

تشکر از همه عزیزان زحمت کش در سایت (همه تشکر )

alireza_hsi

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درورد بر همه عزیزان اهل علم و فن

خواستم در یک پست جداگانه از زحمات همه دوستان که در پیشرفت این سایت کمک میکنند تشکر کنم

هم مسئولان سایت و هم دوستانی که در کار برنامه نویسی به دیگران کمک و حمایت فکری میدهند.

خسته نباشید به همتون میگم و امیدوارم که همان طوری که به دیگران کمک میکنید در همه مشکلات زندگی کسانی باشند که دست شما رو بگیرند.

امیدوارم این سایت بتونه مسئولیتی رو که بدوش گرفته به نحو احسنت به سرانجام برسونه

آرزوی موفقیت برای همتون دارم

تشکر*like*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

والا ما باید از دوستانی که میان تو انجمن تشکر کنم چون سوالات دوستان عزیز هست که مارو به دنبال جوابشون میکشه وگرنه ما که مخی نداریم:D

منم به نوبه خودم به همهی کاربران خسته نباشید میگم

خیلی ممنون از لطف شما

لینک ارسال

منم به نوبه خودم از همه تشکر میکنم علل خصوص از شهرداری منطقه 3 و 11، آموزش و پرورش منطقه 6،8،10 و 12 و همچنین راه و ترابری و خانواده های رجبی و محمدی پور:D:d

شوخی کردم. جدی نگیرین . هر برنامه ای ساختم با این انجمن بوده به کمک همه اعضا. سعی میکنیم بهتر باشیم. این سوالات کاربرهاست که باعث میشه مدیرا هم خودشون یه نکاتی واسشون یا تکرار بشه یا یاد بگیرین و هم انجمن پربارتر بشه*hendoone*

لینک ارسال

سلام

بنده هم از تمام کسانی که زحمت میکشن و وقت میزارن بدون هیچ چشم داشتی سوال های دوستان رو جواب میدن تشکر میکنم ♥

ما که تعطیل اندر تعطیل :S

و پیش پیش پوزش بنده حقیرو ببخشند تا هر جا که بلد باشم جواب میدم و بیشتر بنده از پاسخ های کامل دوستان استفاده کردم

اصلا هم مبالغه نمی کنم ما که چیزی بلد نیستیم هر چی هست از راهنمایی های دوستانه

لینک ارسال

دوستان منم از همتون خیلی تشکر میکنم چون خیلی چیزها رو از این انجمن یاد گرفتم . به نسبت انجمن های دیگه بچه ها سعی میکنن اینجا زودتر جواب بدن . هر چند بعضی وقتا یه دفعه همه مدیرا باهم غیبت پیدا میکنن . شوخی کردم*laugh2*:D

ولی کلا از همه شما که مطالب مختلف رو توی این سایت میزارید ممنونم

لینک ارسال

منم به نوبت خودم از همه ی دوستانی که ندیده و نشناخته دور هم جمع شدن تا همگی پیشرفت کنیم تشکر میکنم

امیدوارم کمی و کاستی هایی که انجمن داره رو ببخشید

قرار بود دو ماه پیش یک سری تغییرات اساسی توی انجمن صورت بگیره که متاسفانه به دلیل مشکلاتی که نمیشه گفت اون تغییرات هنوز که هنوزه انجام نشده !

تغییرات قرار بود همان زمانی پیش بیاد که انجمن برای یکی دو روز کاملا بسته بود و آخر هم مجبور شدیم BackUP رو بریزیم *laie*

ان شالله توی همین هفته از درآمدهایی که انجمن کسب کرده(30% مالیات آموزش های سایر دوستان و درآمد آموزش های خودم) هاست و دامنه رو برای یک سال

دیگه تمدید میکنیم و بعد از اون تغییرات اساسی تری در انجمن اعمال خواهد شد *like*

لینک ارسال

سلام.

خوبید *hendoone*

منم خوبم *laugh2*

تشکر کنم از دوستمون به خاطر قوت قلبی که به ما برادران حقیرشون میدن و اینو خودتون میدونید که بدون شما انجمن هیچ معنی نداره و تا کاربری نباشه ماهم نیستیم دیگه

در کل خیلی خوشحالم که توی همچین انجمنی هستم و بنده خودم از همین انجمن شروع کردم نه از جای دیگه و هنوز که هنوز اماتور هستم و مهدی جان به بنده لطف دارند و به بنده رنکی رو محول کردن.

دوست دارم این جو همیشه باشه و دوستان دور هم بتونبم پیشرفت کنیم و به هدف هامون برسیم.

و بنده از همینجا معذرت خواهی میکنم اگه باعث ناراحتی کسی شدم و یا اینکه رسیدگی نشده با مشکلات دوستان و یا بد قولی کردم ( آدم فراموشکاری هستم )

در کل انگیزه ما حضور شما دوستان عزیز هستش و امیدوارم این جو باشه و این دوستان در کنارمون باشن و دوستان دیگری هم ملحق بشن تا از کاری که انجام میدیم هم لذت ببریم و هم کمکی به دوستان بشه

امیدوارم که موفق و موید دباشید*solh*

لینک ارسال

من واقعا تشکر میکنم شاید اگه این انجمن نبود قوت قلبی برای من نبود که برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم از همه ی دوستان تشکر میکنم

لینک ارسال

اهم. :D چی بگم؟ والا همه گفتنی هارو دوستان گفتن ، و اون چیزایی که گفتن حرف دل بنده هم بود. حرف خودمو قرمز میگم... منم از همین انجمن با معرفی دوستان که آقای مجید آرتا هم بود برنامه نویسی بیسیک رو شروع کردم و خیلی خوشحالم که اینجا هستم واقعا اینو دارم میگم و اگه قرار باشه جایی رو برای آموزش معرفی کنم به کسی حتما همینجا رو مثل همیشه معرفی میکنم و واقعا تشکر میکنم از همه کاربرا که سوالشون رو تو این انجمن میپرسن و کسایی که جوابگو هستن... امیدوارم به امید خدا همه ی ما موفق بشیم و به هدفمون برسیم... ***درضمن منم بالاخره اینترنت گرفتم و تا 3روز دیگه راه اندازی میشه و ازاین به بعد با آموزشای بیشتری هستیم در خدمتتون (یعنی قبلا و الان نت ایرانسل اونم 2g داشتم :D***

لینک ارسال

منم به نوبت خودم از همه ی دوستانی که ندیده و نشناخته دور هم جمع شدن تا همگی پیشرفت کنیم تشکر میکنم

امیدوارم کمی و کاستی هایی که انجمن داره رو ببخشید

قرار بود دو ماه پیش یک سری تغییرات اساسی توی انجمن صورت بگیره که متاسفانه به دلیل مشکلاتی که نمیشه گفت اون تغییرات هنوز که هنوزه انجام نشده !

تغییرات قرار بود همان زمانی پیش بیاد که انجمن برای یکی دو روز کاملا بسته بود و آخر هم مجبور شدیم BackUP رو بریزیم *laie*

ان شالله توی همین هفته از درآمدهایی که انجمن کسب کرده(30% مالیات آموزش های سایر دوستان و درآمد آموزش های خودم) هاست و دامنه رو برای یک سال

دیگه تمدید میکنیم و بعد از اون تغییرات اساسی تری در انجمن اعمال خواهد شد *like*

به به این هم خبر خوبی بود که جناب ایزدی برامون داشتند ... انشالله که موفق باشید و به اهداف بزرگتان برسید .

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...