رفتن به مطلب
  • 0

ویروسی شدن برنامه

Siaic

سوال

سلام

یه پروژه خالی کامپایل کردم بدون هیچ کتابخونه ای
ولی انتی ویروس مکافی ویروس شناسایی میکنه برنامه رو

کسی میدونه دلیلش چیه؟

Screenshot_۲۰۱۸۰۸۰۲-۱۵۰۹۱۹.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لطفا دوستان بررسی کنن از اونجایی که این برنامه مال اسراِِییل هست خیلی مشکوک میزنه چون من هر برنامه ای می نویسم ویروس شناخته میشه توسط 360scurity اگه درست نوشته باشم و البته برنامه هایی هم که از برنامه های ساخته شده توسط شما دانلود میکنم اون ها هم ویروس شناخته میشن

لینک ارسال

در در 1397/05/11, 15:27:41، Siaic گفته است :

سلام

یه پروژه خالی کامپایل کردم بدون هیچ کتابخونه ای
ولی انتی ویروس مکافی ویروس شناسایی میکنه برنامه رو

کسی میدونه دلیلش چیه؟

Screenshot_۲۰۱۸۰۸۰۲-۱۵۰۹۱۹.png

سلام

شما میتونید از طریق تلگرام و ربات دکتر وب(@drwebbot) فایل مورد نظرتونو بررسی کنید.

توجه کنید که این سورس ها ممکنه داخلش رت تزریق شدره باشه یا چیزای دیگه که باعث اتصال ریموت به دستگاهتون میشن.

لینک ارسال

لطفا زیر دیپلم حرف بزن و چجوری تزریق میشه که جلوشو بگیریم یا  باید چی کار باید کرد؟

لینک ارسال

دوست عزیز

توی بحث هکر به صورت قانونی یه مبحث هستش به نام ساخت رات

معنی رات:فایل یا کدک هایی که باعث نفوذ به گوشی،سیستم عامل و یا هر چیز دیگر میشوند.

فرد با استفاده از سیستم عمل های بک ترک،تور،کالی لینوکس شروع به ساخت رات میکنه و داخل گوگل پلی و .... قرار میده

درسته گوگل پلی این عوامل و شناسایی میکنه اما نه همشو.

این رات حتی ممکنه توی عکس جاساز بشه

شما وقتی عکس، برنامه یا هر چیز دیگه و باز کنید(مخصوصا باگوشی)طرف میتونه اتصال کامل پیدا کنه و حتی با گوشیتون بدون توجه شما سلفی بگیره.

یکی از راه های شناختشم یک متخصص کد های اصلی برنامه و چک بکنه.

لینک ارسال

ممکنه تو کتابخونه ها باشه ؟ آیا کسی چک میکنه تو انجمن این چیزا رو؟؟؟ بعد مقصر کد هایی هست که من نوشتم یا ویروس زده به لپ تاپم؟ تو انجمن اصلی این بحث مطرح شده؟؟مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن؟

لینک ارسال

در 21 ساعت قبل، seyed ali گفته است :

لطفا دوستان بررسی کنن از اونجایی که این برنامه مال اسراِِییل هست خیلی مشکوک میزنه چون من هر برنامه ای می نویسم ویروس شناخته میشه توسط 360scurity اگه درست نوشته باشم و البته برنامه هایی هم که از برنامه های ساخته شده توسط شما دانلود میکنم اون ها هم ویروس شناخته میشن

سلام

آقا دقیقا مدتیه هر چی برنامه رو آپدیت میکنم پس از 20 روز بدافزار شناخته میشه !

اعصابم و خورد کرده...

یعنی B4A رو در نسخه های اخیر به گند کشیده جناب Erel ؟

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، seyed ali گفته است :

سلام به نظرم آنتی ویروستون مشکل داره :) 

مال من ESET هست خیلیم حرف گوش کن و کار درسته. نه خودشا اذیت میکنه و نه منا :) فقط وقتی چند روز از آپدیتتش گذشته باشه میگه گشنمه :DD:

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، seyed ali گفته است :

ممکنه تو کتابخونه ها باشه ؟ آیا کسی چک میکنه تو انجمن این چیزا رو؟؟؟ بعد مقصر کد هایی هست که من نوشتم یا ویروس زده به لپ تاپم؟ تو انجمن اصلی این بحث مطرح شده؟؟مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن؟

خیر هکر فقط توی کدنویسی اصلی این رات و جاساز میکنه-از جای معتبر برنامرو دانلود کنید- ویروس و تروجان و... همه توی زمینه  سایبری با هم فرق میکنن این امر صد در صد به شما ربط نداره چون با پایتون نوشته میشن،ممکنه فردی سورس برنامرو بدزده و تزریقات و انجام بده و بزاره داخل سایت.

اگه لینکی دارید بدید به بنده تستش میکنم.

لینک ارسال

سلام

اگر تو برنامه تون از پوشه استفاده می کنید احتمالا مشکل از اون جاست

دسترسی های برنامه تون رو چک کنید

پکیج نیمتونم شخصی سازی کنید

اگر از این موارد نباشه به قول دوستمون ارل یک اسراییلی و می تونه کاراای زیادی بکنه از طرفی b4a تو ایران خیلی مشهوره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...