رفتن به مطلب
  • 0

ساخت برنامه با b4a و بروز کردن با اندروید استودیو مشکل امضای دیجیتال

hosseinkarimian

سوال

سلام من با b4a یه برنامه میخوام بسازم و اون رو توی کافه بازار منتشر کنم حالا فرض کنید 3 ماه بعد همون برنامه رو بخوام با همون پکیج نیم بروز کنم ولی با اندروید استودیو کد نویسی کنم . چطور میشه مشکل امضای دیجیتال رو حل کرد.

یعنی برنامه ای که با اندروید استودیو نوشتم بشه با همن پکیج نیم توی بازار بروز کنم.

میشه امضاء دیجیتال اندورید استودیو رو در b4a قرار داد که بعدا در خود اندروید استودیو برای بروز رسانی از همن امضاء استفاده کرد و بشه در کافه بازار منتشر کرد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1397/06/25, 23:06:50، M-CAP7AIN گفته است :

آموزش جایگزین کردن امضاء دیجیتال APK (آپارات رو ببینید ، نحوه انجام این کار)

سلام من فایل apk signer 1.8.5.jar  تو اینترنت دانلود کردم وقتی روش کلیک می کنم تصویر زیر میاد و چیز دیگه نمیاد jdk  هم نصبه.

یه سوال دیگه آیا من اگه از این روش استفاده کنم امنیت برنامه کم نمیشه چه b4a باشه و چه برای بروز رسانی های اینده با اندروید استودیو بسازم  و تغییری در کد نویسی و  obfuscate  کد ها بوجود نمیاد.

8888888888888.PNG

لینک ارسال

CMD -> java -jar apk-signer-1.8.5.jar

تنها دستکاری که انجام میشه ، امضا دیجیتال تغییر میکنه.

بستگی obfuscate داره اگه با امضاء دیجیتال کارنکنه مشکلی پیش نمیاد.

بهترین حالت اینه با اندروید استادیو امضاء دیجیتال بسازید ، از طریق apk signer برای برنامه استفاده کنید. اینجوری obfuscate اگه با امضا دیجیتالم کار کنه مشکلی پیش نمیاد.

لینک ارسال

در در 1397/06/24, 01:00:17، M-CAP7AIN گفته است :

B4A اجازه این کار رو نمیده شما یدونه sign key بسازید ، با روش جایگزینی ، sign key جدید رو جایگزین کنید ، با این روش هم برای B4A , Android Studio امضاء دیجیتال یکسان خواهد بود.

پکیج نیم رو حتما چک کنید با B4A یکسان باشه. بعد از کامپایل کردن چک کنید.

برای تست یدونه امضا دیجیتال برای اندروید استادیو بسازید همونو به B4A اضافه کنید. من تست کردم اجاز نداد. بخش Alias رو تو B4A خودش میسازه.

این قسمت که گفتیتد چطور میشه انجام داد .

یدونه sign key بسازید ، با روش جایگزینی ، sign key جدید رو جایگزین کنید ، با این روش هم برای B4A , Android Studio امضاء دیجیتال یکسان خواهد بود.

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، hosseinkarimyan گفته است :

این قسمت که گفتیتد چطور میشه انجام داد .

یدونه sign key بسازید ، با روش جایگزینی ، sign key جدید رو جایگزین کنید ، با این روش هم برای B4A , Android Studio امضاء دیجیتال یکسان خواهد بود.

آموزش جایگزین کردن امضاء دیجیتال APK (آپارات رو ببینید ، نحوه انجام این کار)

لینک ارسال

شما مستقیم نمی تونید از کلید B4A برای اندروید استادیو استفاده کنید.

فیلمی که فقط جنبه آموزشی دارد و در این مورد هست رو تو آپارت مشاهده کنید.

خلاصه فیلم :

1. ساخت کلید امضاء دیجیتال
  2. حذف کلید فعلی موجود در APK
  3. ساین کردن APK با کلید جدید
  4. تست و مشاهده کلید ساین شده با APK

نکته : پکیج نیم (بیسیک 4 اندروید با اندروید استادیو ) باید یکسان باشد. بقیش باید دید بازار متوجه میشه یا ن!

لینک ارسال

در در 1397/06/17, 23:20:59، M-CAP7AIN گفته است :

شما مستقیم نمی تونید از کلید B4A برای اندروید استادیو استفاده کنید.

فیلمی که فقط جنبه آموزشی دارد و در این مورد هست رو تو آپارت مشاهده کنید.

خلاصه فیلم :

1. ساخت کلید امضاء دیجیتال
  2. حذف کلید فعلی موجود در APK
  3. ساین کردن APK با کلید جدید
  4. تست و مشاهده کلید ساین شده با APK

نکته : پکیج نیم (بیسیک 4 اندروید با اندروید استادیو ) باید یکسان باشد. بقیش باید دید بازار متوجه میشه یا ن!

سلام آیا میشه  sign key  اندروید استودیو رو در b4a قرار بدیم و کامپایل کنیم که بعدا اگر خواستیم با اندروید استودیو برنامه رو بروز کنیم مشکل امضای دیجیتال یکسان بودن پکیج نیم حل بشه .

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، hosseinkarimyan گفته است :

سلام آیا میشه  sign key  اندروید استودیو رو در b4a قرار بدیم و کامپایل کنیم که بعدا اگر خواستیم با اندروید استودیو برنامه رو بروز کنیم مشکل امضای دیجیتال یکسان بودن پکیج نیم حل بشه .

B4A اجازه این کار رو نمیده شما یدونه sign key بسازید ، با روش جایگزینی ، sign key جدید رو جایگزین کنید ، با این روش هم برای B4A , Android Studio امضاء دیجیتال یکسان خواهد بود.

پکیج نیم رو حتما چک کنید با B4A یکسان باشه. بعد از کامپایل کردن چک کنید.

برای تست یدونه امضا دیجیتال برای اندروید استادیو بسازید همونو به B4A اضافه کنید. من تست کردم اجاز نداد. بخش Alias رو تو B4A خودش میسازه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...