رفتن به مطلب
  • 0

قیمت گذاری بر پروژه اندروید

MrNet

سوال

با سلام ،دوستان همکار ببینید چنین پروژه  ای دارم درست میکنم چقدر قیمت بدم خوبه؟

پروژه برنامه ریزی درسی هستش،با صفحه عضویت و ورود،در تقریبا برای پنج پایه و یک حالت کنکوری و غیر کنکوری درست شده،یعنی بعضی صفحات برای این حالت ها متمایز هستند،مث لیست درسا و نمره ها و ...

تقریبا 7 تا نمودار داره و فرمول های محاسبه نمودار ها

منوی اصلی شامل ده آِتم اولش هست برای سابقه تحصیلی که شامل یک لیست امتیاز و نمره دهی هستش

بخش ارسال داده و مشاهده آن بصورت هر روزه که به صورت دسته بندی شده و طی گذر از چندین صفحه و فیتلر وارد صفحه وارد کردن اطلاعات که خود نیز چند قسمت دارد می شود

مشاهده داده ها از روی تقویم بعمل می آید

و همچنین بخش های ریز دیگری که شامل درگ کردن آیتم در جدول درس ها کارنامه ها و ... میشود

تقریبا دو ماهه دارم کار میکنم اما با توجه به اینکه کار فرما هر روز یک بخش را تغییر می دهد هنوز به اتمام نرسیده است

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اگه این پروژه ، کامل ، دقیق ، UI کاربر پسند  ، اختصاصی و هنگام ران کردن مشکلی نداشته باشه

نرم افزار همراه با سایت نباشه ( نرم افزار جدا ، سایت جدا )

( قیمت های بالا بدون سورس کد )

• حداقل 850 هزار تومان
  • دوماه دارید کار می کنید روش و مدام درحال تغییر : حداقل یک میلیون و دویست هزار تومان
لینک ارسال

در 30 دقیقه قبل، M-CAP7AIN گفته است :

اگه این پروژه ، کامل ، دقیق ، UI کاربر پسند  ، اختصاصی و هنگام ران کردن مشکلی نداشته باشه

نرم افزار همراه با سایت نباشه ( نرم افزار جدا ، سایت جدا )

( قیمت های بالا بدون سورس کد )

• حداقل 850 هزار تومان
  • دوماه دارید کار می کنید روش و مدام درحال تغییر : حداقل یک میلیون و دویست هزار تومان

یک و دویست کم نیست ؟ یعنی من برای یک ماه کار کردم فقط ششصد هزار تومان بگیرم؟ 

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، MrNet گفته است :

یک و دویست کم نیست ؟ یعنی من برای یک ماه کار کردم فقط ششصد هزار تومان بگیرم؟ 

کمه ، حداقلش رو گفتم ، حداکثر رو از این قیمت به بالا حساب کنید (میزان هربار آپدیت رو به حداقل اضافه کنید) بشرطی که خودتون پروژه رو تا دوماه طول نداده باشید و با درخواست کارفرما تغییر کرده باشه.

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، M-CAP7AIN گفته است :

کمه ، حداقلش رو گفتم ، حداکثر رو از این قیمت به بالا حساب کنید (میزان هربار آپدیت رو به حداقل اضافه کنید) بشرطی که خودتون پروژه رو تا دوماه طول نداده باشید و با درخواست کارفرما تغییر کرده باشه.

اها،درسته،به درخواست کارفرما تغییر کرد،ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...