رفتن به مطلب

درگاه پرداخت جدید بدون سود!!!!پرداخت آنی

hojjatborohan

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز داشتم توی نت وب گردی میکردم ک به یه سایت برخورد کردم که خدمات  درگاه ارائه میده و هیچ سودی از فروش شما نمیبره یعنی مثل زرین پال اما همون 1% که زرین پال میگیره اونم نمیگیره و یه ویژگی هم که داره پول شما رو آنی به کارتتون واریز میکنه فعلا تازه شروع به کار کرده و برای استفاده از اون داخل برنامه ها ی اندرودید باید از وب سرویس استفاده کنید ک آموزش استفاده از اون توی فایل پیوست براتون قرار میدم.اینم سایتش امیدوارم مفید باشه

www.dargah24.com

دانلود فایل پیوست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسیار هم عالی. فقط بحث اعتماد میمونه که آدم اعتماد کنه و بخواد ازش استفاده کنه.

لینک ارسال

من با مدیرشون صحبت کردم تلفنی و گفتن که به زودی نماد اعتماد و تمام مشخصات لازم برای اعتماد برنامه نویس ها قرار میگیره ایشالا که راه اندازی بشه چون زرین پال هم سود میگیره هم چند روز طول میکشه تا پرداخت کنه . باهاشون صحبت کنم که روز های تعطیل هم اگه امکانش بود پرداخت رو انجام بدن اینجوری عالی میشه

لینک ارسال

بدون سود و بهره یکم مشکوکه، یکم تحقیق کردم به این نتایج رسیدم:

دامین سایت 1 ساله ثبت شده و از یک سایت خارجی خریداری شده (دلیل شو  شاید برخی دوستان بدونن)
*برای چنین شرکتی حتما یه دورنمای کاری بیش از یک سال نیازه!!!

شرکت آدرس صحیح و شماره ثابت نداره و به شماره موبایل اکتفا شده
* برای شرکتی که با تراکنش سروکار داره یکم بیش از اندازه عجیب هستش!!!

شرکت درگاه24، یک شرکت زیر مجموعه شرکت شاناکو هستش
*این رو حدس میزم با توجه به این که شماره تماس درگاه24 مربوط به یک نماینده شرکت شاناکو هستش!!! ولی در footer سایت جالبه نوشته تیم طراحی شاناکو که بیشتر یاد طراح قالب میفته و لینک دعوت به همکاری هم به سایت شاناکو متصل شده

خود شرکت شاناکو هم ثبت شده در منطقه آزاد بندر انزلی هستش البته در قسمت تماس با ما سایت شاناکو این مورد گفته نشده

نمیگم کلاهبرداری هستش و... ولی روزگار غریبی ست نازنین!!!

هر چند تراکنش های بعضی برنامه نویس ها ممکنه بالا نباشه ولی دلیلی به طمع بابت 1%  هم نیست چون مبلغی کمی برای اعتماد هستش
اعتماد ارزشش بیشتره

لینک ارسال

بله زیر مجموعه ی شرکت شاناکو هستش ک تازه در این عرصه شروع به کار کرده و در مورد طراحی قالب که گفتید بله همینطور چون شرکت شاناکو خودش طراحی قالب انجام میده با این کار خواسته خدمات دیگری که انجام میده رو به اشتراک بذاره فعلا که منتظره نماد اعتماد این شرکت هستم و به غیر از سودی که نمیگیره پرداخت آنی هم داره ک بعد چند ساعت انجام میده

لینک ارسال

من کلا خودم سایتی که قالب شم اماده استفاده کرده حتی زحمت طراحی یه سایت اختصاصی نکشیده و زیر مجموعه یک جای دیگر هستش ادم احساس خوبی نداره نمیگم خدایی نکرده کلاه بردار ولی این حس به ادم میده
ارزش داره آدم یه سایت بزنه نماد بگیره از درگاه اختصاصی خودش استفاده کنه ... برای کسب کارش اعتماد ایجاد کرده.

لینک ارسال

در هم اکنون، hojjatborohan گفته است :

بله زیر مجموعه ی شرکت شاناکو هستش ک تازه در این عرصه شروع به کار کرده و در مورد طراحی قالب که گفتید بله همینطور چون شرکت شاناکو خودش طراحی قالب انجام میده با این کار خواسته خدمات دیگری که انجام میده رو به اشتراک بذاره فعلا که منتظره نماد اعتماد این شرکت هستم و به غیر از سودی که نمیگیره پرداخت آنی هم داره ک بعد چند ساعت انجام میده

این محصولی از شرکت شانکو هستش نه قالبی از شرکتش: نحوه بیان اشتباهه...
اینمادم که الان خنده داره یکم جستجو کنید متوجه میشید به اینماد نمیشه اعتماد کرد یا لااقل در زمینه پرداخت دلیل موجهی برای اعتماد نیست
درباره کارمزد هم 1% که مثلا زرین پال میگیره در کل کارمزدش از 10000 ت میشه 100 تومن که قابل قبوله
پرداختشم اگه سقفش بالا باشه میتونید زرین کارت بگیرید که عضو شتاب هستش و بانک آینده هم صادرش میکنه و طی 24 ساعت میگن واریز میکنن که البته برای من از 15 دقیقه تا 2 ساعت واریز بوده
قدمت شرکت، پلاگین برای محیط های برنامه نویسی مختلف، درگاه های پرداخت مختلف و مستقیم، پرداخت ussd و... همه ارزش 1% رو دارن
و از همه مهم تر اگه سابقه درگاه های واسط روببینید متوجه می شید که همه رو یه جورایی تعطیل کردن به غیر از زرین پال و مواردی که یجورایی متصل به یه بانک شدن مثل pay.ir

لینک ارسال

در در 1397/06/29, 22:02:13، M-CAP7AIN گفته است :

تجربه ثابت کرده ، مفتی هر چیزی ، بی دلیل نیست! حتی کوچک ترین چیزها!

سلام

با این حرفتون 80 % موافقم ولی این دوستمون گفتن پرداخت انی داره و پرداخت انی هم تو سیستم کشور مون همون کارت به کارت که کارمزدشو اینا میگرن احتمالا

لینک ارسال

چرا لقمه رو میپیچونین داداشیا. خوب استفاده نکنین . 

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

چرا لقمه رو میپیچونین داداشیا. خوب استفاده نکنین . 

خوبه بقیه تجربه هاشونو با هم به اشتراک بزارن که

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، qmars گفته است :

خوبه بقیه تجربه هاشونو با هم به اشتراک بزارن که

تجربه ثابت کرده اعتماد به بعضی چیزا خیلی سخته. مخصوصا مباحث بانکی. اول امنیت بعد صداقت .زرین پال و پی پال و ... رویه و خط مشی کاملا مشخصی دارن . الکی که نیست یه هاست یکساله و بدون ادرس و نماد اعتماد و ...

نمیدونم چرا دارین سعی میکنین اعتماد کاربرها رو جلب کنین. اگر باهاشون کارکردین ممنون میشم یه گزارش دریافت و پرداخت بدین. موفق باشید

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

تجربه ثابت کرده اعتماد به بعضی چیزا خیلی سخته. مخصوصا مباحث بانکی. اول امنیت بعد صداقت .زرین پال و پی پال و ... رویه و خط مشی کاملا مشخصی دارن . الکی که نیست یه هاست یکساله و بدون ادرس و نماد اعتماد و ...

نمیدونم چرا دارین سعی میکنین اعتماد کاربرها رو جلب کنین. اگر باهاشون کارکردین ممنون میشم یه گزارش دریافت و پرداخت بدین. موفق باشید

نه 
من باهاشون کار نکردم
ولی اگه یه زمانی بخوام باهاشون کار کنم میام توی گوگل سرچ میکنم که میشه تحقیقات اولیه
در واقع وقتی دارم توی گوگل سرچ میکنم دنبال  یه همچین تاپیکی تو یه همچین انجمنی میگردم
من اصلا تا زمانی که چیزی رو استفاده نکرده باشم به بقیه پیشنهاد نمیکنم 
ولی بحث در مورد همچین موضوع هایی هم برای انجمن مفیده هم برای کاربرا
البته تا زمانی که مثل الان درگیر حاشیه نشه:cheshmak:

در 1 دقیقه قبل، qmars گفته است :

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، qmars گفته است :

نه 
من باهاشون کار نکردم
ولی اگه یه زمانی بخوام باهاشون کار کنم میام توی گوگل سرچ میکنم که میشه تحقیقات اولیه
در واقع وقتی دارم توی گوگل سرچ میکنم دنبال  یه همچین تاپیکی تو یه همچین انجمنی میگردم
من اصلا تا زمانی که چیزی رو استفاده نکرده باشم به بقیه پیشنهاد نمیکنم 
ولی بحث در مورد همچین موضوع هایی هم برای انجمن مفیده هم برای کاربرا
البته تا زمانی که مثل الان درگیر حاشیه نشه:cheshmak:

بحث حاشیه نیس داداش گلم. الان شما کجا دیدی من بحث خاشیه ای بکنم؟ گفتم اول امنیت بعد صداقت. این سایت اصلا هیچی نداره. فقط و فقط یه شماره تلفن با ادرس بابل (اگر واقعی باشه). بحث حاشیه ای اینه که من بگم از زرین پال استفاده کنین خوبه این خوب نیس :bigsmile: الان این سایت معرفی شده و باید معرفش بیاد توضیح بده که اساس نامه و خط مشی چجوریه .

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

بحث حاشیه نیس داداش گلم. الان شما کجا دیدی من بحث خاشیه ای بکنم؟ گفتم اول امنیت بعد صداقت. این سایت اصلا هیچی نداره. فقط و فقط یه شماره تلفن با ادرس بابل (اگر واقعی باشه). بحث حاشیه ای اینه که من بگم از زرین پال استفاده کنین خوبه این خوب نیس :bigsmile: الان این سایت معرفی شده و باید معرفش بیاد توضیح بده که اساس نامه و خط مشی چجوریه .

خود شرکت شاناکو ثبت در منطقه آزاد انزلی هستش ولی شرکت اصلی تهرانه و 4 یا 5 تا شعبه داره که یکیش بابل هستش

اطلاعات اضافی:
شرایط ثبت شرکت تو منطقه آزاد انزلی رو نمی دونم ولی معمولا بعضی از شرکت های بزرگ (بیشتر آقا زاده ها) تو منطقه آزاد قشم و کیش، شرکت ثبت می کنن که از مالیات در برن چون معافیت مالیاتی طولانی داره

لینک ارسال

ما ایرانیا کلا مشکل داریم میگیم هرچیزی ک از ما پول تیغ بزنه و گرون باشه راسته!!! 

لینک ارسال

این سایت زیر مجموعه ی سایت شاناکو هستش و سایت شاناکو چند ساله ک در راستای پیامک های انبوه و برنامه نویسی دسکتاپ فعالیت میکنه و الانم پا به عرصه ی پرداخت های آنلاین و خدمات درون پرداختی گذاشته و خوبه ک کمکش کنیم تا این شرکت هم مثل شرکت های دیگه شروع به فعالیت کنه و موفق باشه 

لینک ارسال

در در 1397/06/31, 22:11:20، hojjatborohan گفته است :

ما ایرانیا کلا مشکل داریم میگیم هرچیزی ک از ما پول تیغ بزنه و گرون باشه راسته!!! 

داداش الان این حرف شما حاشیه هستش نه بحث اصلی. منم بگم هرجا یه چیز مفت باشه ، ایرانیا . . .

بزرگوار اصلا بحث رایگان و پولی نیس بحث امنیت پرداخته!! من حاضرم درصدی از مبلغ (بیشتر از درصد عرف) پرداخت کنم ولی امنیت کار حفظ بشه یا سرم کلاه نره. این بحث کلا وقت کاربرها رو میگیره. بهتره تایپک قفل بشه. موفق باشید. 

لینک ارسال

الان pay.ir

تعرفه های کارمزدی در شبکه پرداخت پِی

کسب و کارهای کوچک و متوسط
1 % مبلغ تراکنش تا سقف 4,000 تومان

و واریز موجودی حساب، به حساب بانکی شما بدون کارمزد انجام میشه

و

bitpay.ir

درگاه پرداخت بیت پی - bitpay.ir

کارمزد درگاه واسط 0.5% با سقف 5,000 تومان
کارمزد درگاه مستقیم 1% با سقف 10,000 تومان
کارمزد پرداختی
0 تومان

ولی زرین پال خیلی بیخوده و واقعا گذر از هفت خان هست ....

zarinpal.com

تعرفه‌ها | زرین‌پال، پرداخت‌یار‌ زرین

bitpay.ir   و  pay.ir   واریز بانکی بدون کارمزد هست .

لینک ارسال

در در 1397/06/31, 22:11:20، hojjatborohan گفته است :

دوست عزیز پول بابت خدمات نمیشه تیغ زدن که، 1% هم چیزی نیست، اما چرا ما ایرانی ها یک اخلاق بد داریم که همه چیز و مفت میخواییم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...