رفتن به مطلب
  • 0

the app not installed

MrNet

سوال

با سلام،وقتی با کابل گوشیم به کامپیوتر وصله برنامه بدون مشکل اجرا میشه ولی وقتی فایل apk و انتشار میدم یا بیلد میگیرم میگه  the app not installed ،تمامی روش های این صفحه 

'App not Installed' Error on Android - Stack Overflow

و رفتم ولی بازم،لطفا کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1397/07/22, 18:13:54، amir54 گفته است :

مشکل شما دقیقا چیه؟

not installed

are you intsall this app

app is very service

یکی هم هست که گوگل میگه شما واقعا می خواید این برنامه رو نصب کنید این برنامه مشکل امنیتی داره

اگه اولی باشه که از پلتفرم و کلیده یا برنامه ای دارید با همون پکیج نیم ولی کلیدش فرق داره 

دومی و سومی رو قبلا هم گفتم دسترسی زیاد گرفتین

اخری هم مشکل از pakagename شماست

اگه نمی تونید درستش کنید برنامه anydesk نصب کنید بگید یکی از ما کمکتون کنیم و فیلم ضبط کنیم بفرستیم همین جا برای دوستان که همین مشکل رو دارن

مشکل من not installed هستش به طوری که بعد از تغییر applicationId و گرفتن نسخه signed برنامه به خوبی کار میکنه! اصلا صد بارم نصب کنی خطایی نمیده ولی بعد گذشت چندین ساعت یهو برنامه غیر فعال میشه طوری که تو هر گوشی ای نصب بزنم میگه :

not installed

خب من anydesk و دانلود کردن ،چیکار باید بکنم؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، MrNet گفته است :

مشکل من not installed هستش به طوری که بعد از تغییر applicationId و گرفتن نسخه signed برنامه به خوبی کار میکنه! اصلا صد بارم نصب کنی خطایی نمیده ولی بعد گذشت چندین ساعت یهو برنامه غیر فعال میشه طوری که تو هر گوشی ای نصب بزنم میگه :

not installed

خب من anydesk و دانلود کردن ،چیکار باید بکنم؟

شما دو تا خروجی بگیر یکی با همونی که ارور میده و یکی که ارور نمیده بفرست چک کنم مشکل بسته شدن از سرویس شماست و فقط نیازه با نوتیفکیشن ترکیب بشه و مشکل کمتر شه ولی اگه باز گوشی رم کم بیاره باز برنامه کاربر رو می بنده

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، MrNet گفته است :

با سلام،وقتی با کابل گوشیم به کامپیوتر وصله برنامه بدون مشکل اجرا میشه ولی وقتی فایل apk و انتشار میدم یا بیلد میگیرم میگه  the app not installed ،تمامی روش های این صفحه 

'App not Installed' Error on Android - Stack Overflow

و رفتم ولی بازم،لطفا کمکم کنید

سلام منم قبلا این مشکل رو داشتم سه تا دلیل داره

یکی که موقع خروجی گرفتن. بالاتر از پلتفرم گوشیتون میزنید یعنی مثلا اندروید 4 هست ولی شما با 5 خروجی میگیرین 

یکی هم از کلید(Generate Signed APK) خروجی هست که با چه ورژنی میزنید

یکی هم از پلتفرمی یا بیلد تولز که خروجی میگیرین ناقص هست 

من با پلتفرم 15 و کلید v1 و v2 (یعنی جفتش تیک بخوره) میزنم و مشکل حل میشه -----> Signature Versions

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، amir54 گفته است :

سلام منم قبلا این مشکل رو داشتم سه تا دلیل داره

یکی که موقع خروجی گرفتن. بالاتر از پلتفرم گوشیتون میزنید یعنی مثلا اندروید 4 هست ولی شما با 5 خروجی میگیرین 

یکی هم از کلید(Generate Signed APK) خروجی هست که با چه ورژنی میزنید

یکی هم از پلتفرمی یا بیلد تولز که خروجی میگیرین ناقص هست 

من با پلتفرم 15 و کلید v1 و v2 (یعنی جفتش تیک بخوره) میزنم و مشکل حل میشه -----> Signature Versions

پلتفرم منظورتون چیه ؟ compileSdkVersion ؟ هردو ورژن و انتخاب کردم

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، MrNet گفته است :

پلتفرم منظورتون چیه ؟ compileSdkVersion ؟ هردو ورژن و انتخاب کردم

عکس گرفتم از چیز های مهم برای ورود به این بخش 

ctrl+shift+alt+S

ممکنه چیزی که تو عکس هست برای شما کار نکنه و شما باید آزمون خطا کنید ببینید کدوم کار می کنه اگه همه رو تست کردین ولی بازم جواب نگرفتین  sdk خودتون رو حتما اپدیت کنید

2.PNG

1.PNG

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، amir54 گفته است :

ctrl+shift+alt+S

ممکنه چیزی که تو عکس هست برای شما کار نکنه و شما باید آزمون خطا کنید ببینید کدوم کار می کنه اگه همه رو تست کردین ولی بازم جواب نگرفتین  sdk خودتون رو حتما اپدیت کنید

2.PNG

1.PNG

ممنون از راهنماییتون

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، MrNet گفته است :

ممنون از راهنماییتون

در در 1397/07/18, 10:43:23، amir54 گفته است :

ctrl+shift+alt+S

2.PNG

1.PNG

چند روز پیش id برنامه و تغییر دادم مشکل برطرف شد،امروز دیدم باز نصب نمیشه ،دوباره ای دی و تغییر دادم درست شد،قبل از نصب برنامه یه خطایی میاد که گوگل میگه این توسعه دهنده و امن نمیدونیم اینا،ممکنه ای دی برنامه منو مسدود کنه؟

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، MrNet گفته است :

چند روز پیش id برنامه و تغییر دادم مشکل برطرف شد،امروز دیدم باز نصب نمیشه ،دوباره ای دی و تغییر دادم درست شد،قبل از نصب برنامه یه خطایی میاد که گوگل میگه این توسعه دهنده و امن نمیدونیم اینا،ممکنه ای دی برنامه منو مسدود کنه؟

این مسخره بازیا گوگل :bigsmile: بازم دو حالت داره 

یکی که شما زیاد دسترسی گرفتین (منظور از زیاد مثل دوربین - میکروفون - اسکرین شات - مکان نما و چندتا چیز مهم)

یا ایدی که شما انتخاب کردین تو لیست سیاه گوگل هست مثل لاکی پچر  و ویروس ها

لینک ارسال

این مشکلم همچنان رفع نشد،لعنتی چرا id برنامه و میبندههههههههه،واسه شما اینجوری نمیشه ؟ از وقتی آپدیت کردم اندروید استودیو و اینجوری شد قدیم ازین مشکلا نداشتم

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، MrNet گفته است :

این مشکلم همچنان رفع نشد،لعنتی چرا id برنامه و میبندههههههههه،واسه شما اینجوری نمیشه ؟ از وقتی آپدیت کردم اندروید استودیو و اینجوری شد قدیم ازین مشکلا نداشتم

مشکل شما دقیقا چیه؟

not installed

are you intsall this app

app is very service

یکی هم هست که گوگل میگه شما واقعا می خواید این برنامه رو نصب کنید این برنامه مشکل امنیتی داره

اگه اولی باشه که از پلتفرم و کلیده یا برنامه ای دارید با همون پکیج نیم ولی کلیدش فرق داره 

دومی و سومی رو قبلا هم گفتم دسترسی زیاد گرفتین

اخری هم مشکل از pakagename شماست

اگه نمی تونید درستش کنید برنامه anydesk نصب کنید بگید یکی از ما کمکتون کنیم و فیلم ضبط کنیم بفرستیم همین جا برای دوستان که همین مشکل رو دارن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...