رفتن به مطلب
  • 0

درون پرداختی مایکت

nimastiem

سوال

دوستان سلام

من برای اولین بار هست که دارم یکی از بازی هایی که کدنویسی کردم رو به سرویس درون پرداختی متصل میکنم و داخل مارکت مایکت قرار میدم . منتهی الان یه مشکلی که برام پیش اومده این هستش که من طبق سورس و مستندات این سایت جلو رفتم ولی موقع اجرای بازی و زدن دکمه پرداخت صفحه ی پرداخت رو نمایش نمیده ! و جالبتر اینکه خود مایکت یک سورس trivial drive رو هم قرار داده که من بدون هیچ دست بردن اضافی همون کد رو key و sub هاش رو تغییر به مال خودمم میدم بازم موقع اجرا و زدن دکمه درون پرداختی کار نمیکنه ! ...خودم اینطور فکر میکنم که سورس درست هستش .. همچنین در قسمت manifest عبارت AddPermission(ir.mservices.market.BILLING) رو هم اد کردم . 

دو تا تصویر از پنل مایکت و سورس پروژه هم اضافه کردم که ببینید .

1212.png

شناسه دقیقا همونی هستش که داخل سورس زدم . اون وضعیت فعالشم که فقط برای نمایشش هست

1313.png

اینم سورس ... key رو در قسمت مربوطه و شناسه رو هم برای پریمیوم کردن برنامه قرار دادم . درون پرداختی من برای پریمیوم کردن بازی هستش و خرید سکه و غیره نداره ... لذا اینکه سورس و مستندات مایکت رو فقط برای پریمیوم کردن سورسم برداشتم . ولی trivial drive هم با تغییر key و sub کار نکرد . خواهش دارم راهنمایی کنید مشکل از چیه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 7 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

حالت تست یا دیباگ کتابخونه فعاله ؟

مایکت رو گوشی نصب هست ؟

بله مایکت نصب هست و اینکه حالت تست اگر منظورتون کد زیر هستش بله .. مقدارش True بود

oBillingManager.DebugLogging =True

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

خب معلومه دیگه این قسمت برای تسته ، تغییر بدید مجدد تست کنید

نه دوست عزیز , امتحان کردم

مشکلم حل نشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...