رفتن به مطلب
  • 0

کتابخانه ی sftp مبنا بر jsch

hamed_ghorbani

سوال

سلام

از اساتید کسی کتابخونه ی استفاده از sftp رو داره؟

هرجا یگردم گیرم نمیاد..

سایت مرجع یه فایل گذاشته که متاسفانه اکانت ندارم نمیتونم دانلودش کنم خیلی واجبه دو هفته هست فقط دنبال این کتابخونه هستم...

https://www.b4x.com/android/forum/attachments/jsch-zip.49670       این لینک دانلود خود کتابخونه هست

B4A Library - Android SFTP based on JSch tutorial | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools      اینم لینک صفحه توضیحات کتابخونه

اگه کسی از قبل این کتابخونه رو داره لطف کنه برام بزاره ممنون میشم خیلی واجبه بخدا 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

یعنی نشد یه باااااااااااااار من تو این انجمن سوال بپرسم یه نفر جواب بده بریبن بقیه پستای منو ببینین هیچکدوم جواب نداره خو نپس بدرد چی میخوره اینجا....مگه میشه هیچکدوم از سوالای منو بلد نباشین اخع 

لینک ارسال

سلام خدمت شما دوست گرامی. لابد سوالای سخت پرسیدین و کسی بلد نبوده:malih:.

اما درمورد مساله که دارین. کتابخونه فقط توی سایت مرجع هست که اونم پولیه و کسی فکر نکنم اکانت اونجا داشته باشه.

یکم درمورد کتابخونه تحقیق میکنم ببینم کارش چیه و چجوریه داستانش. انشالا نسخه بیسیکشو اگه شد برای دوستان آماده میکنم.

لینک ارسال

کاربرد کتابخونه برای انتقال فایل روی پروتکل SSH هست ، از طرفی جایگزین پروتکل FTP با امنیت بیشتر. همونجوری که آقای شاهپیری گفتن ، میتونید درخواست بدید رایگان دوستان اگه کسی تمایل داشت براتون تبدیل کنند.

لینک ارسال

من دارم خواب میبینم یکی از پستام جواب داده شده...

ممنون از شما دوتا استاد بزرگوار..

آقای M-CAP7AIN درست میگن کسی هست برامون این کتابخونه رو بزاره ؟ بخدا پروژه دارم سایت مرجع هم انگار مال باباشو ازمون میخواد خخخ

لینک ارسال

فقط بخاطر این ( یعنی نشد یه باااااااااااااار من تو این انجمن سوال بپرسم یه نفر جواب بده ) :DD:

تست کتابخونه به خودتون.

JSch_B4A.rar

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...