رفتن به مطلب
  • 0

ارور هنگام نصب برنامه

aref74

سوال

سلام خدمت همگی

ی برنامه ای ساختم و آلان آماده انتشاره ولی زمانیکه روی گوشی یا شبیه ساز نصبش میکنم ، حین نصب همچین اروری میده blocked by play protect و من گزینه install anyway انتخاب میکنم تا نصب بشه . بازار به این ارور گیر داده . تو نت سرچ کردم ولی اطلاعات زیادی نبود و برای راه حلش گفته بود که برای گوگل فرم بزنی و اطلاعاتی در مورد برنامه براشون بفرستی .

از دوستان کسی تاحالا به این مشکل خورده و اینکه راه حل آسونتری هست و دلیل این ارور چی هست اصلا؟

تو برنامم دسترسی اینترنت ، ویبره و درون پرداخت دارم و چیز خاصی نیست .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 11 ساعت قبل، aref74 گفته است :

سلام خدمت همگی

ی برنامه ای ساختم و آلان آماده انتشاره ولی زمانیکه روی گوشی یا شبیه ساز نصبش میکنم ، حین نصب همچین اروری میده blocked by play protect و من گزینه install anyway انتخاب میکنم تا نصب بشه . بازار به این ارور گیر داده . تو نت سرچ کردم ولی اطلاعات زیادی نبود و برای راه حلش گفته بود که برای گوگل فرم بزنی و اطلاعاتی در مورد برنامه براشون بفرستی .

از دوستان کسی تاحالا به این مشکل خورده و اینکه راه حل آسونتری هست و دلیل این ارور چی هست اصلا؟

تو برنامم دسترسی اینترنت ، ویبره و درون پرداخت دارم و چیز خاصی نیست .

اول چک کنید امضاء دیجیتال ساخته شده برنامه به درستی ساخته شده باشه یا از اول بسازید

دوم از طریق سایت زیر میتونید نرم افزار رو ثبت کنید

Play Protect Appeals Submission Form - Play Console Help

لینک ارسال

در در 1397/08/12, 22:39:08، M-CAP7AIN گفته است :

اول چک کنید امضاء دیجیتال ساخته شده برنامه به درستی ساخته شده باشه یا از اول بسازید

دوم از طریق سایت زیر میتونید نرم افزار رو ثبت کنید

Play Protect Appeals Submission Form - Play Console Help

دوباره یک signkey با اطلاعات صحیح و کامل ساختم و مشکل حل شد ولی بعد یک روز دوباره ارور داد . از راه دوم اقدام میکنم ولی دلیل این ارور چی میتونه باشه ؟ 

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، aref74 گفته است :

دوباره یک signkey با اطلاعات صحیح و کامل ساختم و مشکل حل شد ولی بعد یک روز دوباره ارور داد . از راه دوم اقدام میکنم ولی دلیل این ارور چی میتونه باشه ؟ 

اکثرا نمیدونن علت اصلی این ارور برای چیه ، خیلیا این مشکل رو دارن. با این دو روش حل شده.

بنطر من (بخاطر پرمیشن یا پکیج نیم یا امضاء دیجتال برنامه باید باشه) ، غیراز این به حساسیت گوگل ربط داره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...