رفتن به مطلب
  • 0

آیا گذاشتن android:targetSdkVersion=22 مشکل runtimepermission در نسخه های مختلف بوجود نمیاره

hosseinkarimian

سوال

سلامن یه اپ دارم می نویسم که آنلاین هست و با نت کار می کنه حالا android:targetSdkVersion="22" در منیفیست روی 22 گذاشتم و با  C:\SDK\platforms\android-8.1.0\android.jar    کامپایل کردم

به نظر شما در اندروید های مختلف مثل 4 تا 9 مشکلی بوجود نمیاد از لحاظ پرمیژن چون از اندروید 5 runtimepermission   به اندروید اضافه شده .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

به گفته گوگل باید روی 26 ست بشه ، احتمالش هست تو اندروید بالاتر مشکل به وجود بیاد.

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

به گفته گوگل باید روی 26 ست بشه ، احتمالش هست تو اندروید بالاتر مشکل به وجود بیاد.

برنامه ی من یه برنامه انلاینه اگه روی 22 بزارم روی  اکثر گوشی ها بدون مشکل اجرا میشه ؟  و آیا  بازار اون رو تایید می کنه چون مجوز دسترسی در اندروید بالای 6 از کاربر نمی گیره.

اگه روی 26 بزارم و از RuntimePermissions استفاده کنم فقط دسترسی های حساس باید از کاربر اجازه گرفت  WRITE_EXTERNAL_STORAGE مثلا دسترسی غیر حساس مثل INTERNET از کاربر     نمی خواد بگیریم.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، hosseinkarimyan گفته است :

برنامه ی من یه برنامه انلاینه اگه روی 22 بزارم روی  اکثر گوشی ها بدون مشکل اجرا میشه ؟  و آیا  بازار اون رو تایید می کنه چون مجوز دسترسی در اندروید بالای 6 از کاربر نمی گیره.

اگه روی 26 بزارم و از RuntimePermissions استفاده کنم فقط دسترسی های حساس باید از کاربر اجازه گرفت  WRITE_EXTERNAL_STORAGE مثلا دسترسی غیر حساس مثل INTERNET از کاربر     نمی خواد بگیریم.

به گفته گوگل و ارل باید رو 26 ست بشه ، تو اندروید 8 به بالا به مشکل بر میخوره. تا اندروید 8 پرمیشن اینترنت لازم به دسترسی نیست، فقط باید اضافه بشه. ولی پرمیشن حافظه لازمه

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

به گفته گوگل و ارل باید رو 26 ست بشه ، تو اندروید 8 به بالا به مشکل بر میخوره. تا اندروید 8 پرمیشن اینترنت لازم به دسترسی نیست، فقط باید اضافه بشه. ولی پرمیشن حافظه لازمه

ممنون من روی 26 میزارم برنامه دسترسی اینترنت دراه یعنی کلا برنامه یه دسترسی داره اونم اینترنت هست نیاز به RuntimePermissions  هست .

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، hosseinkarimyan گفته است :

ممنون من روی 26 میزارم برنامه دسترسی اینترنت دراه یعنی کلا برنامه یه دسترسی داره اونم اینترنت هست نیاز به RuntimePermissions  هست .

عزیز اینترنت دسترسی رانتایم نیست که. لیستشون توی نت هست سرچ کنید. دسترسی هایی مثه لوکیشن تماس اس ام اس و اینا دسترسیهای رانتایم هستن. اینترنت جز اونا نیست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...