رفتن به مطلب

لایسنس گذاری روی اپلیکیشن

Majidk

ارسال‌های توصیه شده

سلام

چطوری میتونم روی یه اپلیکیشن لایسنس گذاری تا انتشار پیدا نکند اپلیکیشن تک کاربره باشه

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. راحت ترین کار برای مارکتی مثل بازار   : بررسی پکیج نیم و درون پرداخته. یعنی برنامه درون پرداخت داشته باشه. حالا پکیج نیم هم بررسی بشه که اگر از کافه بازار دانلود نشده بود، برنامه پیغام بده " لطفا از بازار دانلود کنید" . در این صورت نسخه دستکاری شده با پچرها یا ارسالی با shareit در 90 درصد موارد عمل نمیکنن. شما نمیتونی جلوی انتشار رو صد در صد بگیری. برنامه هایی مثل google play هک شده و کلون داره. چه انتظاری از یک برنامه عادی میره. 

روش دیگه در حالتی که فری لنسر هستین ایجاد کاربر هستش با توکن و شماره موبایل که تو انجمن در موردش بحث شده. یعنی کاربر یا ثبت نام کنه یا وارد بشه به محیطش. یکم سخت تره ولی اصولی تره. هر کاربر یک id  و توکن که این ای دی میتونه شماره موبایل یا ایمیل یا نام کاربری باشه. توکن هم یک بار مصرف مثلا با زمان سی دقیقه.

یه روش سومی هم هستش که قویه ولی من خودم نمیدونم روش چجوریه، اونم استفاده از جیمیل و ورود با حساب گوگله. 

من این سه تا به ذهنم میرسه. اگر منظورتون رو درت متوجه شده باشم. در غیر این صورت توضیح بدین در خدمتیم 

لینک ارسال

با سلام خدمت شما

بنده یه اپلیکیشن دارم میخوام بذارم توی سایت بصورت تک کاربره بفروشم لطفا راهنمایی کنید

باتشکر از لطف شما

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، Majidk گفته است :

با سلام خدمت شما

بنده یه اپلیکیشن دارم میخوام بذارم توی سایت بصورت تک کاربره بفروشم لطفا راهنمایی کنید

باتشکر از لطف شما

سلام. خیلی سخت کردین کار رو :unknown: باید بدین به کار بلد. سمت سرور میخواد. هر کاربر که خرید یه عدد رمز بدین بهش (همون لایسنس حین خرید) . بعد کاربر وارد کنه تو برنامه. وصل بشه به سرور صحیح بود اکتیو بشه. فک کنم کتابخونش رو دیدم. 

لینک ارسال

میتونی یه کد داخل اپلیکیشن تولید کنی بصورت تصادفی
بعدش کاربر توی فرم ثبت نام وقتی شماره شو زد اون کد برای تو ارسال بشه
و تو هم همون کد رو به کاربر بفرستی این به نظر من خیلی معقول و راحته

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...