رفتن به مطلب
  • 0

بالابردن تعداد نظرات

reza71

سوال

بهترین راه برای بالا بردن تعداد نظرات برنامه در کافه بازار چیه؟

اخه بعضی از برنامه های کافه خیلی نظر میخورن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ارایه یه برنامه خوب و مفید بهترین راهشه *laie*

لینک ارسال

تنها قسمت بازار که خوب عمل میکنه این قسمتشه. بازار چندتا سیاست داره.

بزارین نظرات رو اینجوری دسته بندی کنیم : افتضاحه. بده. معمولیه. خوبه و عالیه

اولیش اینکه واسه برنامه هایی که نظرات کمی دارن، نظرات بد به بالا رو نشون میده و نظرات افتضاح رو بصورت دستی حذف میکنن. یعنی توسعه دهنده نظر افتضاح رو میبینه ولی دیگران نه!!

دوم اینکه نظرات تکراری یا نظراتی که براش اسپم باشه حذف میکنه ( مثلا یه بازی فکری که بیشتر کاربرها تو یک مرحله موندن و هی دربارش سوال دارن)

سوم برنامه های قویه که بازار بصورت 90 درصد صادقانه عمل میکنه.

من واسه برنامه هام بازخورد خوبی داشتم ولی یکیشون یه توهین حسابی کرده بود که حذفش کردن

شما یه برنامه خوب بساز خودش بازخورد میده

لینک ارسال

دوست عزیز به نظرم من اگر می خواهید نظر کاربران رو جذب کنید و بازخورد برنامه خودتون رو ببنید در خود برنامه کاربر رو به ارسال نظر ارجاع کنید، من شخصا از این راه تونستم 1800 نظر جذب کنم البته بازخورد بسیار خوبی هم داشت، امیدوارم موفق باشی

لینک ارسال

اینی که دوستان گفتن برنامه خوب نظرات بیشتری داره هم درسته.

-اما به غیر از این بحث ، بحث دیده شدن برنامه هم هست. شما فکر کن یه برنامه قسمت برنامه های کاربردی قرار میدین این برنامه فوقش اگه بالاتر بمونه(یعنی قسمت جدید ترین ها) 2روزه و بزودی برنامه هایی دیگه که توسط بازار تایید میشه میاد بالا قرار میگیره و شانس شماست که تو این مدت کسی برنامه رو ببینه یانه.

پس باید واسه برنامه تبلیغ هم کرد که برن از بازار دریافت کنن و نظر بدن ... مثلا برنامه دیگه هم تو بازار داریم ... بیایم قسمت توضیحات اون برنامه لینک این برنامه رو بدیم که برن دیدن کنن.

-و از طرف دیگه بعضیا مثل مسیح وحیدا که ارگ و اینا میسازه ، برنامه هاش عالیه و خیلی نظر و پنج ستاره داره پس یعنی خیلی ها برنامشو دیدن. پس منی که این برنامه خوب رو از این توسعه دهنده دیدم بازم میرم دنبالش میکنم و هروقت سر میزنم که ایا برنامه جدیدی ساخته یانه.

-حالا یه چیز دیگه،بعضی برنامه ها دانلود زیاد دارن اما ستاره و نظر ندارن،دلیلش اینه که کاربر نصب میکنه و دیگه سراغش نمیره که نظر بده. پس اگه موقع خروج از برنامه یا جاهای دیگه چیزی بذاریم که از کاربر بپرسه ستاره میدی؟ و ارجاش بده به بازار خوبه.

لینک ارسال

شما اول از همه سعی کن یه برنامه خوب بدی و بعد مثلا اگه برنامت درون پرداخت بود کاربرو تشویق کن که اگه نظر بدی 5 تا مطلب برات باز میشه!

لینک ارسال

اگه برنامت بیاد بالا خود به خود نظراتش هم زیاد میشه

الان یه نگاه به سه برنامه برترین ها تازه رایگان بکنید

خر خرم بیش از ده هزار نظر

کنترل حرفه ای شش هزار و داستان مثبت نزدیک سه هزار

لینک ارسال

اگه برنامت بیاد بالا خود به خود نظراتش هم زیاد میشه

الان یه نگاه به سه برنامه برترین ها تازه رایگان بکنید

خر خرم بیش از ده هزار نظر

کنترل حرفه ای شش هزار و داستان مثبت نزدیک سه هزار

استاد توی بخش برترینهای تازه رایگان برنامه ایی که زیاد نظر میخورن میرن بالا نه اینکه اول برنامه بره بالا بعد نظر بخوره.:D

لینک ارسال

استاد توی بخش برترینهای تازه رایگان برنامه ایی که زیاد نظر میخورن میرن بالا نه اینکه اول برنامه بره بالا بعد نظر بخوره.:D

اول اینکه استاد خودتونین من تازه کارم و هیچی بلد نیستم

دوم

موضوع برنامه همه گیر و جذاب باشد

گرافیک تا حد ممکن ساده و تمیز باشد

حتما چند بار اعلان ارسال نظر برای کاربر تو برنامه اجرا بشود

دکمه نظر دادن تو برنامه تا حد ممکن دم دست کاربر باشد

با استفاده از سیستم خبرنامه خود برنامه در حدی که خیلی مزاحمت تولید نکنه کاربر را تشویق به نظر دادن بکنید

اسم برنامه اگر کاربر تحریک کنه خیلی خوبه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...