رفتن به مطلب
  • 0

سطح دسترسی اجرا بر روی سایر برنامه ها

0p3n3r

سوال

با سلام!

دوستان بنده به یک سطح دسترسی با عنوان " اجرا بر روی سایر برنامه ها " (یا یه همچین اسمی داره ) نیاز دارم در قسمت سطوح دسترسی هم گشتم چیزی با این عنوان پیدا نکردم لطفا اگر سطح دسترسی اینو میدونید برام قرار بدید...

مورد بعدی این هستش که چطوری وقتی برنامه ما این سطح دسترسی رو گرفت نزاریم kill بشه و برای مثال تا کاربر اسمشو وارد نکنه نتونه از برنامه های گوشیش استفاده کنه و دیالوگ الرت من که در صفحه برای درخواست اسم بوده تا زمان وارد کردن اسم در صفحه بمونه؟ در واقع هدف من اینه کاربر وقتی برنامه منو نصب کرد و بازش کرد اسمشو ازش بخواد و تا کاربر اسمشو وارد نکنه برنامه های گوشیش یا هر عملکرد دیگه ای براش کار نکنه ...حتی اگر روی دکمه home کلیک کنه یا از برنامه خارج بشه... در هر صورت تا اسم خودشو وارد نکنه از برنامه نتونه خارج بشه... 

لطفا راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

چیزی که شما میخواین احتمالا قابلیت ترسیم روی برنامه هاست. که کد جاواش به شکل زیره که به راحتی میتونید استفاده کنید تو بیسیک.

if (Build.VERSION.SDK_INT >= Build.VERSION_CODES.M) {
		 if (!Settings.canDrawOverlays(context)) {
		       Intent intent = new Intent(Settings.ACTION_MANAGE_OVERLAY_PERMISSION,
            Uri.parse("package:" + packageName));
               startActivityForResult(intent);
		    } else {
		      return true;
		    }
     } 		

لینک ارسال

در در 1397/10/01, 11:11:37، 0p3n3r گفته است :

با سلام!

دوستان بنده به یک سطح دسترسی با عنوان " اجرا بر روی سایر برنامه ها " (یا یه همچین اسمی داره ) نیاز دارم در قسمت سطوح دسترسی هم گشتم چیزی با این عنوان پیدا نکردم لطفا اگر سطح دسترسی اینو میدونید برام قرار بدید...

مورد بعدی این هستش که چطوری وقتی برنامه ما این سطح دسترسی رو گرفت نزاریم kill بشه و برای مثال تا کاربر اسمشو وارد نکنه نتونه از برنامه های گوشیش استفاده کنه و دیالوگ الرت من که در صفحه برای درخواست اسم بوده تا زمان وارد کردن اسم در صفحه بمونه؟ در واقع هدف من اینه کاربر وقتی برنامه منو نصب کرد و بازش کرد اسمشو ازش بخواد و تا کاربر اسمشو وارد نکنه برنامه های گوشیش یا هر عملکرد دیگه ای براش کار نکنه ...حتی اگر روی دکمه home کلیک کنه یا از برنامه خارج بشه... در هر صورت تا اسم خودشو وارد نکنه از برنامه نتونه خارج بشه... 

لطفا راهنمایی کنید.

می تونید از کتابخانه زیر استفاده کنید

ICT | M-CAP7AIN - کتابخانه MC7FloatingView | B4A

شمامل کلاس های زیر

• MC7FloatingView
    MC7FloatingViewCustom
    MC7DrawOverlayPermission
لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

می تونید از کتابخانه زیر استفاده کنید

ICT | M-CAP7AIN - کتابخانه MC7FloatingView | B4A

شمامل کلاس های زیر

• MC7FloatingView
    MC7FloatingViewCustom
    MC7DrawOverlayPermission

آموزشیم براش دارید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...