رفتن به مطلب
  • 0

کسب در امد

hadi_22000

سوال

با سلام لطفا راهنماییم کنید 

میخوای یه برنامه بنویسم  که طرف بادیدن tapsell , adad  تبلیغات سکه دریافت کنه یا با انجام کاری  اعتبار دریافت کنه و بتونه اعتبارش را خرج کنه باید چیکار کنم   مثل نرم افزار پولیک که بادیدن تبلیغات به اعضا سود میده 

همچنین با خرید شارژ بهش اعتبار  دریافت کنه 

اگر نمونه سورس دارید برام بفرستید ممنون میشم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1397/10/19, 13:33:48، hadi_22000 گفته است :

با سلام لطفا راهنماییم کنید 

میخوای یه برنامه بنویسم  که طرف بادیدن tapsell , adad  تبلیغات سکه دریافت کنه یا با انجام کاری  اعتبار دریافت کنه و بتونه اعتبارش را خرج کنه باید چیکار کنم   مثل نرم افزار پولیک که بادیدن تبلیغات به اعضا سود میده 

همچنین با خرید شارژ بهش اعتبار  دریافت کنه 

اگر نمونه سورس دارید برام بفرستید ممنون میشم 

شما تو سایت تپسل که ثبت نام کنید خودشون مستندات فنی کامل و قدم به قدم را دارن بهترین مرجع خودشونن

لینک ارسال

تو سایت تپسل نمونه b4a هست برای این کار و به راحتی قابل اجرا هستش، ولی مثالی که زدید مثل برنامه پولیک اگه اشتباه نکنم با دیدن ویدئو مثلا شارژ میده و... این خلاف قوانین تپسل هستشو حتما با اون برخورد می کنن و خدمات اپ رو تعطیل می کنن، حتما قبلش قوانین بنگاه تبلیغاتی رو بخونید و در صورت لازم تماس بگیرید باهاشون
قبلا یک اپ به اسم پولکی بودش الان وجود خارجی هم نداره...

لینک ارسال

سلام. باید یه چیزی بدین دست مشتری. الان من متوجه نشدم شما میخوای شارژ بدی یا خدمات؟؟ اگر در ازای دیدن فیلم میخوای امتیاز بدی بعد امتیاز تبدیل به پول کنی یا شارژ که غیر قانونیه!! در بازیها میان سکه میدن در ازای دیدن فیلم (مثل بازی موتوری). بعضی برنامه ها هم میان شارژ میگیری امتیاز میدن بعد دوباره با همون امتیاز میتونی شارژ بخری (مثل همراه من) ولی در ازای هیچ غیرقانونیه !! من یبار خواستم بسازم ولی تپسل قبول نمیکنه. 

شما ببین خدمات چیه تا راهنمایی کنیم

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، miling گفته است :

تو سایت تپسل نمونه b4a هست برای این کار و به راحتی قابل اجرا هستش، ولی مثالی که زدید مثل برنامه پولیک اگه اشتباه نکنم با دیدن ویدئو مثلا شارژ میده و... این خلاف قوانین تپسل هستشو حتما با اون برخورد می کنن و خدمات اپ رو تعطیل می کنن، حتما قبلش قوانین بنگاه تبلیغاتی رو بخونید و در صورت لازم تماس بگیرید باهاشون
قبلا یک اپ به اسم پولکی بودش الان وجود خارجی هم نداره...

نه اینجور نیست!!

خود تپسل چندین مدل تبلیغ داره به عنوان مثال:بنری استاندارد، تمام صفحه، ویدوئویی جایزه ای و ....

ویدئویی جایزه دار دقیقا واسه همین موضوع قرار گرفته که شما در ازای دیدن ویدیو یه جایزه به کاربر بدید واسه همینم این نوع تبلیغ تقریبا کمترین درآمد رو واسه ناشر داره

اون چیزی که شما میخواید همین ویدیو جایزه داره مستندات این بخش رو پیاده سازی کنید

لینک ارسال

در در 1397/10/23, 09:47:23، m007moh گفته است :

نه اینجور نیست!!

خود تپسل چندین مدل تبلیغ داره به عنوان مثال:بنری استاندارد، تمام صفحه، ویدوئویی جایزه ای و ....

ویدئویی جایزه دار دقیقا واسه همین موضوع قرار گرفته که شما در ازای دیدن ویدیو یه جایزه به کاربر بدید واسه همینم این نوع تبلیغ تقریبا کمترین درآمد رو واسه ناشر داره

اون چیزی که شما میخواید همین ویدیو جایزه داره مستندات این بخش رو پیاده سازی کنید

خب من اطلاعاتی درباره این نوع کسب کار داشتم که در اختیار گذاشتم، حالا اگه فکر می کنید نظرم اشتباهه امتحانش رایگانه، چون برنامه ای که مثال زدم هم از بازار حذف شده و دلیلشم روشنه چون کاربر اصلا به تبلیغ اهمیتی نمیده و می خاد امتیازشو جمع کنه تا مثلا شارژ 2 تومنی همراه اول بگیره و... و این برای تبلیغ دهنده یعنی دور ریختن پول... جدای از اینکه خلاف قوانینه تپسل هستش (من قبلا تماس داشتم باهاشون) ولی درباره  این جوایز (مثل شارژ خط و...) در قبال دیدن ویدئو راحت میشه با یک حساب و کتاب ساده به ضرر مالی پی برد و اگه کسی متوجه این قضیه نشه هم، کاربرها بعد از مدتی خسته میشن و تعداد بینندگان هم کاهش پیدا میکنه
این تجربه من هستش

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، miling گفته است :

خب من اطلاعاتی درباره این نوع کسب کار داشتم که در اختیار گذاشتم، حالا اگه فکر می کنید نظرم اشتباهه امتحانش رایگانه، چون برنامه ای که مثال زدم هم از بازار حذف شده و دلیلشم روشنه چون کاربر اصلا به تبلیغ اهمیتی نمیده و می خاد امتیازشو جمع کنه تا مثلا شارژ 2 تومنی همراه اول بگیره و... و این برای تبلیغ دهنده یعنی دور ریختن پول... جدای از اینکه خلاف قوانینه تپسل هستش (من قبلا تماس داشتم باهاشون) ولی درباره  این جوایز (مثل شارژ خط و...) در قبال دیدن ویدئو راحت میشه با یک حساب و کتاب ساده به ضرر مالی پی برد و اگه کسی متوجه این قضیه نشه هم، کاربرها بعد از مدتی خسته میشن و تعداد بینندگان هم کاهش پیدا میکنه
این تجربه من هستش

کاملا واضح در مستندات این موضوع ذکر شده

میتونید در عکسی که براتون گذاشتم و خط کشیدم و هم توی لینک این موضوع را ببینید

پیاده‌سازی تبلیغات ویدئویی در پروژه B4A | Tapsell Answers

tapswl.jpg

لینک ارسال

در هم اکنون، m007moh گفته است :

کاملا واضح در مستندات این موضوع ذکر شده

میتونید در عکسی که براتون گذاشتم و خط کشیدم و هم توی لینک این موضوع را ببینید

پیاده‌سازی تبلیغات ویدئویی در پروژه B4A | Tapsell Answers

دادن سکه، امتیاز و... با دیدن ویدئو مشکلی نداره برای چه کاری استفاده میشه رو گفتم
اگه مثلا با هر بار دیدن ویدئو 15 تا سکه بدین و با 1000 سکه شارژ هزاری ایرانسل بدین بله مشکل داره... شما میگید نداره، می تونید امتحان کنید...
ولی در بازی ها مثل همین سکه ها رو یا دیدن ویدئو خالی مثلا جون اضافه می گیرید این ها مشکلی نداره
نمی دونم منظورم رو رسوندم یا نه، با این حال من اصراری به درست بودن حرفم ندارم، نمی خوام دوستان و شما پروژه ای رو شروع کنید که سرانجامش هیچ باشه براتون
موفق باشید

لینک ارسال

سلام بچه ها من اطلاعاتی درباره ی تپسل و کسب درآمد و اینچیزا ندارم هیچکدوم از برنامه هامم تو جایی نذاشتم میشه یکم راهنماییم کنید ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...