رفتن به مطلب
  • 0

غیرفعال کردن ویبره

aref74

سوال

سلامت خدمت اساتید گرامی

یک راهنمایی میخواستم . تو نت خیلی سرچ کردم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم . 

من برای یک باتن با استفاده از کتابخانه phone ویبره گذاشتم . حالا میخواهم کاربر بتونه از داخل تنظیمات برنامه این ویبره فعال یا غیرفال کنه . کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ساده ترین راه یدونه فایل متنی بسازید ، مثلا به اسم  vibrate.conf محتواش مقدار 0 یا 1 بدید از طریق تنظیمات

تو رویداد باتن بیاید چک کنید اگه مقدار فایل 0 بود ویبره نزنه ، 1 بود ویبره بزنه (میتونید متغیر تعریف کنید و مقدار دهی کنید بجای خوندن فایل)

حرفه ای تر از دیتابیس یا SharedPreference استفاده کنید برای ذخیره تنظیمات

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

ساده ترین راه یدونه فایل متنی بسازید ، مثلا به اسم  vibrate.conf محتواش مقدار 0 یا 1 بدید از طریق تنظیمات

تو رویداد باتن بیاید چک کنید اگه مقدار فایل 0 بود ویبره نزنه ، 1 بود ویبره بزنه (میتونید متغیر تعریف کنید و مقدار دهی کنید بجای خوندن فایل)

حرفه ای تر از دیتابیس یا SharedPreference استفاده کنید برای ذخیره تنظیمات

شما متوجه سوالم نشدید . مشکل من روش غیرفعال کردن ویبره بود وگرنه برای ذخیره سازی از sharedpreference استفاده میکنم و مشکلی ام نیست . برای فعال کردن که اینجوریه :

dim pv as phonevibrate

(pv.vibrate (50

حالا کد غیرفعال کردن ویبره چیه یا انجام نشدن این دستور؟

لینک ارسال

سلام و درود

منظورتون از غیر فعال کردن ویبره چیه عزیز؟ منظورتون وقتیه که گوشی رو حالت ویبره اس و شما میخواین اونو غیر فعال کنید؟

لینک ارسال

Sub Globals
	Dim pv As PhoneVibrate
	Dim ENABLE_VIBRATE As Boolean = False 'از فایل خونده و هنگام ساخت 'Activity_Create(FirstTime As Boolean)' مقدار دهی میشه.
End Sub

Sub Btn1_Click
	If ENABLE_VIBRATE = True Then
		pv.Vibrate(50)	
	End If

Log("Code HA")
End Sub

لازم به غیرفعال کردن نیست ، باید هیتلر گذاشت.

هیتلر ف_یلتر (:DD:)

لینک ارسال

در 38 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود

منظورتون از غیر فعال کردن ویبره چیه عزیز؟ منظورتون وقتیه که گوشی رو حالت ویبره اس و شما میخواین اونو غیر فعال کنید؟

خیر . ببینید من به یک ویو مثلا یک باتن ویبره گذاشتم که با کلیک کاربر به مدت چند میلی ثانیه ویبره بزنه . حالا کاربر شاید از ویبره زدن این باتن خوشش نیاد یا جایی باشه که نباید صدای ویبره به گوش برسه و بخاد ویبره این باتنا قطع کنه از طریق تنظیمات برنامه ساخته شده توسط من . میخواستم ببینم مثل وقتی که بااین کد (100)pv.vibrate ویبره فعال میشه کدی ام هست که بنویسیم و این ویبره قطع بشه؟

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، M-CAP7AIN گفته است :

Sub Globals
	Dim pv As PhoneVibrate
	Dim ENABLE_VIBRATE As Boolean = False 'از فایل خونده و هنگام ساخت 'Activity_Create(FirstTime As Boolean)' مقدار دهی میشه.
End Sub

Sub Btn1_Click
	If ENABLE_VIBRATE = True Then
		pv.Vibrate(50)	
	End If

Log("Code HA")
End Sub

لازم به غیرفعال کردن نیست ، باید هیتلر گذاشت.

هیتلر ف_یلتر (:DD:)

خیلی ممنون . اصلا حواسم به این قضیه نبود که با گذاشتن شرط میشه این حالتی که مدنظرمه ایجاد کرد . واقعا چیز ساده ای بود و متعجبم چطور به ذهنم نرسید و اینقدر برا خودم سختش کرده بودم و دنبال کد و سورس بودم :wacko1:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...