رفتن به مطلب
  • 0

تبلیغات آنلاین

aref74

سوال

با سلام 

تجربه کار کردن با سایتهای تبلیغاتا ندارم به همین دلیل میخواستم از دوستانی که اطلاعی دارند راهنمایی کنند . 

اول از همه اینکه بین عدد و تپسل و مگنت کدوم بهتره و دلیلش ؟ تفاوت قابل ملاحظه ای باهم دارند یا خیلی نه ؟ یا اینکه چیز بهتری هست ؟

دوم اینکه عدد چندوقتی میشه بروزرسانی انجام داده و تو بروز رسانی جدیدش هنوز راه اندازی برای b4a نگذاشته و چندباری با پشتیبانی صحبت کردم ولی تاریخی اعلام نکردند و فقط میگند به زودی اضافه میشه . کسی در حال حاضر از عدد در حال استفاده هست و اگه راهی داره راهنماییم کنید .

سوم اینکه تبلیغات تپسلا به عنوان تست رو برنامم گذاشتم و همه چی اوکیه به غیر ازاینکه زمانیکه قصد غیرفعال کردن تبلیغاتا داشته باشیم انجام نمیشه و پشتیبانیشون گفت ی مشکله و به زودی حل میشه و یکم زمان میبره . خودم اومدم پنل مربوط به تبلیغاتا visible  و غیرفعال کردم که تبلیغات نشون داده نشه . تو این قسمتم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه .

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

مشکل حل شد. ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند. اشتباه من این بود که میخواستم مثل عدد دستور غیرفعالسازی تبلیغات بدم در حالیکه به قول شما دوستان نیازی به این کار نیست و میشه شرط گذاشت که اگه خریداری شده بود که هیچی و درغیر اینصورت نشون بده 

لینک ارسال

در هم اکنون، aref74 گفته است :

مشکل حل شد. ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند. اشتباه من این بود که میخواستم مثل عدد دستور غیرفعالسازی تبلیغات بدم در حالیکه به قول شما دوستان نیازی به این کار نیست و میشه شرط گذاشت که اگه خریداری شده بود که هیچی و درغیر اینصورت نشون بده 

خیلی هم عالی..
شاید خیلی از دوستان هم همین مشکل رو داشته باشن: تا وقتی تبلیغات اینشیالایز نشده هیچ تبلیغی دریافت نمیشه

تبلیغات معمولا اینشیالایز میشن تا اپ کاربر با توجه به توکنی که میفرسته به سرور، متمایز بشه و تبلیغات آماده ارسال بشن
قبل از اینشیالایز هر دستوری برای چک کردن خرید کاربر و... میشه انجام بشه و در صورت خریداری نشدن تبلیغات اینشیالایز و دریافت تبلیغات انجام بشه
این قانون برای همه سرویس های تبلیغاتی آنلاین صدق می کنه، مگنت، گوگل، و... فرقی نمی کنن

لینک ارسال

سلام

فعلا سمت عدد نرو چون اعصاب من وخورد کردن درامدم خیلی کم شده

ولی تپسل خوبه

مگنتم اول بهت زیاد پول میده بعد کم ش می کنه

لینک ارسال

پس به نظر شما همون تپسلا برم سمتش ؟

شما در حال حاضر از تپسل استفاده میکنین که در مورد غیر فعال کردنش بتونین راهنماییم کنید ؟

لینک ارسال

بله من نظرم رو تپسل عدد الان وضعش خیلی خراب شده

تپسلم جدیدا زیاد ارزش افزوده میزنه

چرا می خواهید غیر فعالش کنید متوجه نمی شم!

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، alimo1999 گفته است :

بله من نظرم رو تپسل عدد الان وضعش خیلی خراب شده

تپسلم جدیدا زیاد ارزش افزوده میزنه

چرا می خواهید غیر فعالش کنید متوجه نمی شم!

غیرفعال کردن تبلیغات توسط کاربر به ازای پرداخت مبلغی 

لینک ارسال

این مورد مربوط به کد زدن خودتون میشه و ساب در خواست تبلیغ رو بعد از چک کردن عضویت کاربر اجرا کنید

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، miling گفته است :

این مورد مربوط به کد زدن خودتون میشه و ساب در خواست تبلیغ رو بعد از چک کردن عضویت کاربر اجرا کنید

اینا میدونم . ولی مشکل اینجاست که کتابخانه تپسل تو این مورد مشکل داره و کدش کار نمیده . منم از دوست عزیزمون پرسیدم شما اگه استفاده میکنی چجوری تبلیغاتا غیرفعال میکنی ؟!

لینک ارسال

اینا میدونم . ولی مشکل اینجاست که کتابخانه تپسل تو این مورد مشکل داره و کدش کار نمیده . منم از دوست عزیزمون پرسیدم شما اگه استفاده میکنی چجوری تبلیغاتا غیرفعال میکنی ؟!

متوجه نمی شم غیر فعال یعنی چی؟؟؟؟ اگه منظورتون دریافت تبلیغ هستش توضیحم واضعه یک ساب برای اینشیالایز و دریافت تبلیغ و... درست کنید ولی این ساب رو زمانی فراخوانی کنید که کاربر پرداختی نداشته
مثلا چک کنید اشتراک از بازار تهیه کرده یانه اگه آره که ساب اجرا نمی شه و تبلیغ هم نمایش داده نمیشه
فکر کنم شما با عدد کرد کردی چون اگه اشتباه نکنم یک مورد برای غیر فعال سازی تبلیغات داشت

لینک ارسال

در ضمن به نظر من تپسل تبلیغاتش خوبه، هم بنری داره هم ویدئویی و مدل های مختلفش رو...
از همه مهم تر قابلیت شخصی سازی تبلیغات و پنل نمایش اون و همگام کردن با ui برنامه تون، درآمدش خوبه و تبلیغات همیشه موجود هستش
عدد کار نکردم چون موارد بالا رو نداشت، ولی الان نسخه جدیدش امده بیرون و قابلیت های بالا رو هم داره مثل ویدئو و... (البته تست نکردم) و باهاشون تماس داشتم و گفتن کتابخونه b4a رو بزودی میزارن (البته بزودی اینا چند ماهی طول میکشه)

لینک ارسال

برنامه ای که تبلیغات تپسل دخلش هست رو بازار قبول میکنه؟

لینک ارسال

در هم اکنون، mahdi0000 گفته است :

بله هیچ مشکلی نداره و بهترین های کافه بازار از تپسل استفاده میکنن و حتی نسخه هایی از بازیهای خارجی که برای ایران ریلیز شدن هم همینطور
و برای استفاده از تپسل حتما نیازی نیست توی بازار هم باشه، میتونه توی مایکت، اپ استور و... فقط معتبر باشه

ولی عدد نه که ضعف بزرگشه و اگه اپلیکیشن از بازار حذف شه عدد هم پر میشه (البته این مورد رو کاربرانی که تجربه داشتن گفتن)

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، mahdi0000 گفته است :

سلام

خود کافه باازار داره به تپسل تبلیغ میده

نه مشکلی نیست

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، aref74 گفته است :

خوب داداش همون جای که تبلیغ رو داخل برنامه می کند کلید ها رو می فرستی یه شرط بزار که اگه کاربر ویژه بود تبلیغ نشون دادن نشه یا اون کد اصلا اجزا نشه

این کار به عهده تپسل نیست

هر چند که عدد چنیین ویژگی رو داره ولی چیز سادهای هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...