رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با گت المنت کردن باتون

Mr Silence

سوال

سلام دوستان 

من یک مشکل با گت المنت یک باتون دارم 

همه نوعی گت المنت کردم ولی عمل کلیک انجام نمیشه

حتی متن دکمه هم میتونم بگیرم ولی کلیک جواب نمیده

http://demo3.traccar.org/

با این کد متن باتونو میگیرم 

'extras.executeJavascript(webv,"test.CallSub('answercenter', true, document.getElementById('button-1020-btnInnerEl').innerText)")

این کدهارو هم امتحان کردم ولی هیچکدوم کار نمیکنه

extras.executeJavascript(webv,"document.getElementById('button-1020-btnInnerEl')[1].click()")

extras.executeJavascript(webv,"document.getElementById('button-1020-btnInnerEl').click();")

extras.executeJavascript(webv,"document.getElementById('combo-1012-inputEl').click()")

extras.executeJavascript(webv,"document.getElementById('button-1020-btnInnerEl').click())")

extras.executeJavascript(webv,"B4A.CallSub(document.getElementById('button-1020-btnWrap').click())")

extras.executeJavascript(webv,"document.getElementById('button-1019').click()")

extras.executeJavascript(webv,"document.getElementsByTagName('a')[2].click()")

ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

متاسفانه بعضی سایت ها جواب نمیده و این مشکل برمیگرده به محدودیت وب ویوو بیسیک فور اندروید و عدم توانایی اجرایی صحیح کدهای جاوا اسکریپت

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، behnam_tr گفته است :

متاسفانه بعضی سایت ها جواب نمیده و این مشکل برمیگرده به محدودیت وب ویوو بیسیک فور اندروید و عدم توانایی اجرایی صحیح کدهای جاوا اسکریپت

راه حلی واسش نیست؟

من از ورژن 1.42 استفاده میکنم اخرین ورژنه همینه؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...