رفتن به مطلب
  • 0

تداخل RuntimePermissions و android support

Coocala

سوال

سلام کتابخونه RuntimePermissions رو فعال میکنم ارور میده:    و اینکه وقتی از این کتابخونه برای گرفتن دسترسی استفاده میکنیم، دقیقا چیکار میکنه؟  آیا از کاربر میپرسه؟ و مثلا هربار که بخوایم چیزی تو حافظه بنویسیم باید هی اجازه بگیریم یا فقط یک باره؟

عکس پیوست شد

Capture.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دسترسی رانتایم فقط یک بار گرفته میشه عزیز. در مورد ارور هم باید فایل زیر رو توی لایبرری ها کپی کنید. البته اکسترکت کنید.

android-support-v4.zip

لینک ارسال

در 54 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دسترسی رانتایم فقط یک بار گرفته میشه عزیز. در مورد ارور هم باید فایل زیر رو توی لایبرری ها کپی کنید. البته اکسترکت کنید.

android-support-v4.zip

این رو دارم، و البته همینی هم که فرستاید رو کپی کردم اما باز ارور داد،  منظورتون از اکسترکت ،   اکسترکت فایل زیپه یا  لایبرری در بیسیک؟

لینک ارسال

فایل RuntimePermissions.xml رو بازکنید این مقدار و جایگزین کنید، شاید کتابخونه دیگه هم همین مشکل داشته باشه اونارم تغییر بدید.

<dependsOn>com.android.support:support-v4</dependsOn>

فایده این کار ، کتابخونه هایی که تداخل دارن رو تغییر بدیم به مقادیری که تو SDK وجود دارند ، بجای گرفتن کتابخونه های مورد نیاز از مسیر کتابخونه ، مستقیم از خود SDK گرفته بشه

با این کار 98 درصد تداخل کتابخونه ها برطرف میشه

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

فایل RuntimePermissions.xml رو بازکنید این مقدار و جایگزین کنید، شاید کتابخونه دیگه هم همین مشکل داشته باشه اونارم تغییر بدید.

<dependsOn>com.android.support:support-v4</dependsOn>

فایده این کار ، کتابخونه هایی که تداخل دارن رو تغییر بدیم به مقادیری که تو SDK وجود دارند ، بجای گرفتن کتابخونه های مورد نیاز از مسیر کتابخونه ، مستقیم از خود SDK گرفته بشه

با این کار 98 درصد تداخل کتابخونه ها برطرف میشه

جایگزین با چی؟ چون از قبل بود

4.PNG

لینک ارسال

در در 1397/12/11, 15:46:43، rayanoos گفته است :

Capture.PNG

تو این ارور SDK آپدیت نیست. از SDK خود بیسیک هم می تونید استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...