رفتن به مطلب
  • 0

مقایسه اندروید استادیو با ریکت نتیو

MrNet

سوال

سلام دوستان،من دارم جایی این صحبت و میکنم که همشون مثل  خودم اندروید استادیو کار هستن،من از سال پیش یسری ها بهم پیشنهاد یاد گرفتن ریکت نتیو و دادن ولی من باتوجه به اینکه حدس میزدم گسترگی اندروید استادیو و نداره و احساس کردم محدود خواهم شد ممانعت کردم ،حالا دوباره نشستم و اون زبون و کاملا بررسی کردم ،الان حس میکنم کاشکی تو اون زبون قوی بودم نه اندروید استادیو،اکثر مشتری ها دغدغه اصلیشون اینه که ایا برنامه ای که مینویسی توی اپل هم بالا میاد ؟ و من باید بگم نه ! حالا یکی بیاد بگه فلان شرکت به همین اندازه میگیره ولی دوتا خروجی میده ،مطمئنا سمت من نمیاد،از طرفی حتما با css آشنا هستید،واقعا دیزاین کردن با css خیلی راحت تر از xml اندروید هستش ،برای یه شکل  یا انیمیشن ساده   ده ها و بعضا صد ها خط کد باید نوشت .از اونجایی که اپن سورسه کتابخونه هاش هم خیلی گسترده هستش فکر میکنم از اندروید استادیو بیشتر باشه.برای مشاهده قدرت این زبون میشه اینستاگرام و ببینید ،واقعا یو آی و یو ایکسش عالیه.حالا سوالم اینه شما اندروید استادیو کار ها نظرتون چیه ؟ کوچ کنیم یا بمونیم؟ :sad:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ممنون از راهنماییتون .من اگه بخوام مسیر برنامه نویسی با جاوا اسکریپت و شروع کنم خیلی عقب میوفتم .ترجیح میدم همین با اندروید استادیو کار کنم

لینک ارسال

سلام خدمت شما دوست گرامی. من ری اک کار نکردم و قطعا نمیتونم به اون صورت مقایسه کنم این دوتا رو. ولی این رو با قاطعیت میگم هیچ چیزی برای اندروید قدرت اندروید استودیو رو نداره. من فلاتر یه مدت کار کردم و واقعا هیچ انگیزه و ذوقی برای ادامه دادنش نتونستم به دست بیارم. تنها مزیتی که زبانهایی مثل ری اکت یا فلاتر و کلا زبانهای چند سکویی دارن این هست که میتونید خروجی های مختلف بگیرید. ولی به هیچ وجه نمیتونید یه برنامه مثه تلگرام رو با ری اکت یا فلاتر بزنید و اتفاقا تلگرام یکی از نمونه های بارز برای برنامه های با اندروید استودیو هست. ولی بازار کار برای زبانهای چندسکویی قطعا بهتر هست. در کل اگه بازار کار مهمه واست بهتره سمت زبانهای چند سکویی برید. و اگه قدرت و وسعت براتون مهمه که بهتره تو اندروید استودیو قوی شید

لینک ارسال

الآن توی رتبه های زبان های برنامه نویسی جاوا اسکریپت این روز ها رشد بیشتری داره و علاقمندان زیادی پیدا کرده که همون هم همه رو ترغیب میکنه تا ریکت کار کنن
به نظر من شما جاوا بلد باشی همه چی بلدی ولی با ریکت در زمان کمتر میتونه سرعت بیشتری پیدا کنه کارهات

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...