رفتن به مطلب
  • 0

نحوه ارسال مقدار جدید به لی آوت xml چگونه است؟

marius

سوال

با سلام دوستان یه فایل xml رو در بیسیک لود کردم و ویو گرفتم مشکلم اینجاست که بعد لود شدن میخوام با زدن دکمه مقداری جدید در اون ایدی جایگزین کنم. میشه راهنماییم بکنید با چه ایتمی بدون لود شدن دوباره یه مقدار جدید رو به ایدی خاصی انتقال بدم و در ویو اون مقدار رو آپدیت بکنه؟  با get میگیریم با set چجوری تنظیم بکنم؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، marius گفته است :

با سلام دوستان یه فایل xml رو در بیسیک لود کردم و ویو گرفتم مشکلم اینجاست که بعد لود شدن میخوام با زدن دکمه مقداری جدید در اون ایدی جایگزین کنم. میشه راهنماییم بکنید با چه ایتمی بدون لود شدن دوباره یه مقدار جدید رو به ایدی خاصی انتقال بدم و در ویو اون مقدار رو آپدیت بکنه؟  با get میگیریم با set چجوری تنظیم بکنم؟

ممنون

سوالتون نامفهومه عزیز.  بیشتر توضیح بدید. کد یا اسکرین پیوست بشه که بشه نظر داد

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سوالتون نامفهومه عزیز.  بیشتر توضیح بدید. کد یا اسکرین پیوست بشه که بشه نظر داد

xml.GetResourceId("id","name")
	Dim name1 As Label = v
	name1.Text=Blist(1).get(ItemID)

جناب شاهپیری من با کد بالا مقادیر رو گرفتم و همه چی حله و نمایش داده میشه و لی آوت لود شده. مشکل اینجاست که میخوام یک دکمه ایجاد کنم که با زدن اون یه مقدار جدید آی دی name بگیره

یعنی مثلا هربار دکمه ضربدر زده شد اون مقدار name یه مقدار جدید رو نشون بده  یعنی اون تکست ویو آپدیت بشه با مقدار جدید

مشکلم اینجاست چجوری مقدار جدید رو جهت جایگزینی به اون آیدی بفرستم؟

مثلا کد زیر چجوری مقدار جدید a رو جایگزین قدیم آیدی name یا Blist(1).get(ItemID)=a بکنه

sub abtn_click
dim a as int
a=a+1
end sub

ممنون

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، marius گفته است :

جناب شاهپیری من با کد بالا مقادیر رو گرفتم و همه چی حله و نمایش داده میشه و لی آوت لود شده. مشکل اینجاست که میخوام یک دکمه ایجاد کنم که با زدن اون یه مقدار جدید آی دی name بگیره

یعنی مثلا هربار دکمه ضربدر زده شد اون مقدار name یه مقدار جدید رو نشون بده  یعنی اون تکست ویو آپدیت بشه با مقدار جدید

مشکلم اینجاست چجوری مقدار جدید رو جهت جایگزینی به اون آیدی بفرستم؟

مثلا کد زیر چجوری مقدار جدید a رو جایگزین قدیم آیدی name یا Blist(1).get(ItemID)=a بکنه

ممنون

من واقعا بازم متوجه نشدم. مشکلتون جوریه که کدهاتون کامل باید باشه. الان متغیر v و خط کد Blist(1).get(ItemID) چی ان؟ اگه نمیتونید کد بزارید تو خصوصی کد بدید. 

در ضمن آیدی هر ویو یه چیز ثابته و موقه کامپایل ساخته میشه و به هیچ عنوان قابل تغییر نیست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...