رفتن به مطلب

کتابخانه AriaListView

Saeedmahdavi

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان به شدت نیازمند کتابخانه arialistview هستم ولی ن در فروشگاه هست نه جای دیگه لطفا کمک کنید خیلی لازم دارم ممنون میشم ازتون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، Saeedmahdavi گفته است :

سلام خدمت همه دوستان به شدت نیازمند کتابخانه arialistview هستم ولی ن در فروشگاه هست نه جای دیگه لطفا کمک کنید خیلی لازم دارم ممنون میشم ازتون

کتابخونه به خاطر مشکلات و عدم پشتیبانی از فروشگاه برداشته شده. از کتابخونه جایگزین زیر استفاده کنید.

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

کتابخونه به خاطر مشکلات و عدم پشتیبانی از فروشگاه برداشته شده. از کتابخونه جایگزین زیر استفاده کنید.

خب من الان سورسم به کتابخانه اریالیست ویو نیاز داره من الان از دیتابیس عنوان هارو به صورت لیست ویو لود میکنم وقتی روی باتن کلیک میشه اون لیست از دیتابیس فراخوانی بشه نمونش تو پروژه فیتنس یار هست خب من کار با این کتابخونه جدید رو بلد نیستم اگر آریا لیست ویو رو دارید لطفا لطفا بخاین مبلغش رو هم براتون کارت به کارت میکنم از طریق خصوصی برام ارسال کنید ممنون میشم ازتون لطفا کمک کنید

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Saeedmahdavi گفته است :

خب من الان سورسم به کتابخانه اریالیست ویو نیاز داره من الان از دیتابیس عنوان هارو به صورت لیست ویو لود میکنم وقتی روی باتن کلیک میشه اون لیست از دیتابیس فراخوانی بشه نمونش تو پروژه فیتنس یار هست خب من کار با این کتابخونه جدید رو بلد نیستم اگر آریا لیست ویو رو دارید لطفا لطفا بخاین مبلغش رو هم براتون کارت به کارت میکنم از طریق خصوصی برام ارسال کنید ممنون میشم ازتون لطفا کمک کنید

دوست عزیز کتابخونه وقتی مشکل داره و پشتیبانی نمیشه ما که نمیتونیم اونو توی فروشگاه بزاریم. همین خودتون به فرض کتابخونه رو گرفتین حین استفاده به مشکل خوردین نمیخواین مشکلتون رفع بشه؟ کی باید پاسخگو باشه اونوخت؟  در ضمن لیست ویو دیگه تقریبا منسوخ شده و الان هیچ برنامه جدید نیست که برای لود تعداد زیاد ایتم از ریسایکلرویو استفاده نکنه.

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز کتابخونه وقتی مشکل داره و پشتیبانی نمیشه ما که نمیتونیم اونو توی فروشگاه بزاریم. همین خودتون به فرض کتابخونه رو گرفتین حین استفاده به مشکل خوردین نمیخواین مشکلتون رفع بشه؟ کی باید پاسخگو باشه اونوخت؟  در ضمن لیست ویو دیگه تقریبا منسوخ شده و الان هیچ برنامه جدید نیست که برای لود تعداد زیاد ایتم از ریسایکلرویو استفاده نکنه.

خب من استفاده کردم پشتیبانی نیاز ندارم من فقط اون کتابخانه رو نیازم دارم اگه لطف کنین لنگ اونم من با این کار کرده بودم و اینو بلدم پاک شده از سیستمم و الان موندم نمیتونم سورسم رو تکمیل کنم لطفا همکاری کنید اگر امکان داره

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، Saeedmahdavi گفته است :

خب من استفاده کردم پشتیبانی نیاز ندارم من فقط اون کتابخانه رو نیازم دارم اگه لطف کنین لنگ اونم من با این کار کرده بودم و اینو بلدم پاک شده از سیستمم و الان موندم نمیتونم سورسم رو تکمیل کنم لطفا همکاری کنید اگر امکان داره

اگه قبلا خریدین کتابخونه رو از تو قسمت مدیریت خرید دوباره میتونید دانلود کنید

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

اگه قبلا خریدین کتابخونه رو از تو قسمت مدیریت خرید دوباره میتونید دانلود کنید

سلام مجدد خدمت شما

خب قبلا نخریدم الان میخام بخرم قبلا دوستم بهم داده بود و اون دوستم الان باهام نیست من نمیدونم  دادن یه کتابخونه بدون پشتیبانی انقدر سخته؟؟ میگم هزینه شو هم میدم من الان نیازش دارم

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، Saeedmahdavi گفته است :

از طریق لینک زیر پرداخت رو انجام بدین تا براتون فاکتور صادر بشه.

لینک خرید آریا لیست ویو

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

از طریق لینک زیر پرداخت رو انجام بدین تا براتون فاکتور صادر بشه.

لینک خرید آریا لیست ویو

با سلام پرداخت شد کد پیگیری

۵۲۸۰۵۵۶۸۸۳۱

لینک ارسال

در 56 دقیقه قبل، Saeedmahdavi گفته است :

با سلام پرداخت شد کد پیگیری

۵۲۸۰۵۵۶۸۸۳۱

فاکتور براتون صادر شد. از قسمت مدیریت خرید اقدام به دانلود محصول کنید. 

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...