رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در نصب فایل apk دانلود شده در برنامه

mahfelsoft

سوال

دوستان من یه فایل apk از سایت دانلود میکنم توی برنامه و توی File.DirRootExternal ذخیره میکنم . بعد فراخوانیش میکنم که بلافاصله نصب بشه اما نمیشه 

با این کدها فراخوانی میکنم برای نصب

If File.Exists(File.DirDefaultExternal ,"taqvim.apk") Then
				Dim Intent As Intent
				Intent.Initialize(Intent.ACTION_VIEW, "file://" & File.Combine(File.DirRootExternal,"taqvim.apk"))
				Intent.SetType("application/vnd.android.package-archive")
				StartActivity(Intent)

مجوز read و write رو هم گذاشتم .

اما همش موقع نصب این ارور رو میده توی تصویر ببینید

Capture.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، mahfelsoft گفته است :

دوستان من یه فایل apk از سایت دانلود میکنم توی برنامه و توی File.DirRootExternal ذخیره میکنم . بعد فراخوانیش میکنم که بلافاصله نصب بشه اما نمیشه 

با این کدها فراخوانی میکنم برای نصب

مجوز read و write رو هم گذاشتم .

اما همش موقع نصب این ارور رو میده توی تصویر ببینید

تو اندروید های جدید دسترسی به فایلها عوض شده. از کتابخونه زیر استفاده کنید. مثال نصب apk از حافظه هم توش هست

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

تو اندروید های جدید دسترسی به فایلها عوض شده. از کتابخونه زیر استفاده کنید. مثال نصب apk از حافظه هم توش هست

خیلی متشکرم . بله این رو دیدم و میخواستم استفاده کنم . اما برای فراخوانی فایل از از  File.DirRootExternal و نصب فایل apk دانلود شده مشکل دارم . نتوشنتم انجام بدم

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، mahfelsoft گفته است :

خیلی متشکرم . بله این رو دیدم و میخواستم استفاده کنم . اما برای فراخوانی فایل از از  File.DirRootExternal و نصب فایل apk دانلود شده مشکل دارم . نتوشنتم انجام بدم

تست شده و موردی نبوده عزیز. چه مشکلی دارید؟ خطا اگه میخورید لاگ رو بزارید تا بررسی بشه

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

تست شده و موردی نبوده عزیز. چه مشکلی دارید؟ خطا اگه میخورید لاگ رو بزارید تا بررسی بشه 

نه نمیگم که مشکل داره . من نمیدونم چطور استفاده کنم . چون جایگزاری کردم نتونستم انجام بدم . الان من کتابخونه رو تیک زدم و کدهای منیفست رو هم گذاشتم . اما حالا برای دریافت مسیر فایل دانلود شده و نصب فایل apk دانلود شده مشکل دارم . من توی پوشه اصلی File.DirRootExternal دانلود میکنم . توی پست اول نوشتم که برای نصب پکیج چه کدی نوشتم

اینو هم نوشتم ایراد میگیره

Intent.Initialize(Intent.ACTION_VIEW,fil.GetUriFromFile(File.DirRootExternal &"/taqvim.apk"))

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، mahfelsoft گفته است :

نه نمیگم که مشکل داره . من نمیدونم چطور استفاده کنم . چون جایگزاری کردم نتونستم انجام بدم . الان من کتابخونه رو تیک زدم و کدهای منیفست رو هم گذاشتم . اما حالا برای دریافت مسیر فایل دانلود شده و نصب فایل apk دانلود شده مشکل دارم

عزیز شما چه کتابخونه ای رو استفاده کردید؟ کتابخونه زیر رو باید تیک بزنید خودش متد نصب apk داره اصلا. فقط باید مسیر بدید.

مثال

Dim pckg As PersianPackageManager
pckg.initialize("pckg")
pckg.installPackageFromFile(File.DirRootExternal&"/myapk.apk")

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...