رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در اجرا و کامپایل و adb در b4a

mohammadbrzbrz72

سوال

سلام خدمت دوستان عزیز

من در شروع برنامه نویسی با b4a مشکل بر خوردم و هرکاری میکنم نمیدونم چطور باید این مشکل رو حل کنم .

ناگفته نمونه که از sdk دو محیط برنامه نویسی استفاده میکنن هم اندروید استودیو و هم بیسیک فور اندروید..اما هر دو رو همزمان بالا نمیارم

:questionmark:مشکل اول :اولیش اینه در حین کامپایل برنامه ساده که فقط بالا آوردن layout و یک دکمه داره:

res\values-v20\theme.xml:3: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name '@android:style/Theme.Material'.

:questionmark:مشکل دوم: اینکه از طریق cmd میرم که آدرس بدم و انجام adb انجام نمیشه و این خطا رو میده:  

این رو در cmd به طرز صحیح و آدرس دهی پلتفورم تولز انجام میدم adb connect 127.0.0.1:5558

و بعد این خطا رو میده:

adb server version (40) doesn't match this client (41); killing...
could not read ok from ADB Server
* failed to start daemon
error: cannot connect to daemon

:questionmark:مشکل سوم اینه که در محیط برنامه نویسی b4a میرم و tools کلیک میکنم و بعدش روی Run AVD Maneger هیچ پنجره ای برای من باز نمیشه و صرفا کلیک روش میکنم. البته جنیموشن من هم روشن هست و بخش setting مربوط به ADB رو درست کردم و رو حالت custom هست ولی نمیدونم چرا بازم مشکل داره و چیزی نشون نمیده!

راهنمایی کنین خیلی از دوستان ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اره نوکس استفاده کردم خیلی راحت تره 

ولی چرا کنار لینک ها علامت قفل زدست؟

لینک ارسال

در در 20 خرداد 1398 در 18:24، mohammadbrzbrz72 گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

من در شروع برنامه نویسی با b4a مشکل بر خوردم و هرکاری میکنم نمیدونم چطور باید این مشکل رو حل کنم .

ناگفته نمونه که از sdk دو محیط برنامه نویسی استفاده میکنن هم اندروید استودیو و هم بیسیک فور اندروید..اما هر دو رو همزمان بالا نمیارم

:questionmark:مشکل اول :اولیش اینه در حین کامپایل برنامه ساده که فقط بالا آوردن layout و یک دکمه داره:

res\values-v20\theme.xml:3: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name '@android:style/Theme.Material'.

:questionmark:مشکل دوم: اینکه از طریق cmd میرم که آدرس بدم و انجام adb انجام نمیشه و این خطا رو میده:  

این رو در cmd به طرز صحیح و آدرس دهی پلتفورم تولز انجام میدم adb connect 127.0.0.1:5558

و بعد این خطا رو میده:

* failed to start daemon

:questionmark:مشکل سوم اینه که در محیط برنامه نویسی b4a میرم و tools کلیک میکنم و بعدش روی Run AVD Maneger هیچ پنجره ای برای من باز نمیشه و صرفا کلیک روش میکنم. البته جنیموشن من هم روشن هست و بخش setting مربوط به ADB رو درست کردم و رو حالت custom هست ولی نمیدونم چرا بازم مشکل داره و چیزی نشون نمیده!

سلام دوستم

در رابطه با مشکل اولتون 

شما سورس رو باز کردید و همه چیشو پاک کردید و یک باتون و یا لایوت فقط قرار دادید

یه پروژه جدید بسازید و از اول امتحان کنید 

اگر اینطور نیست و از بیسیک جدید استفاده میکنید اس دی کاتون باید آپدیت باشه 

مشکل سومتونم برای فایل های build tools هست که مجددا گفته میشه اس دی کا آپدیت بشه

لینک ارسال

سلام خیلی ممنون 

لطف کردین 

کار کردن با SDK هم دردسر داره 

چون حجمش هم ظاهرا خیلی زیادم هست 

بعدهم نامعلوم که دقیقا چی نیازه 

لینک ارسال

در در 22 تیر 1398 در 07:51، mohammadbrzbrz72 گفته است :

سلام خیلی ممنون 

لطف کردین 

کار کردن با SDK هم دردسر داره 

چون حجمش هم ظاهرا خیلی زیادم هست 

بعدهم نامعلوم که دقیقا چی نیازه 

sdk کامل و آپدیت شده تو قسمت ابزارهای b4a گذاشتم . میتونید از اونجا هر قسمتی ک نیاز داشتیدا دانلود کنید 

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، aref74 گفته است :

sdk کامل و آپدیت شده تو قسمت ابزارهای b4a گذاشتم . میتونید از اونجا هر قسمتی ک نیاز داشتیدا دانلود کنید 

خیلی ممنونم از لطفتون

ببخشین یه سوال خارج از این کامنت و مبحث

ایا درست کردن اپلیکیشن کتاب که تعداد دانلود دو هزار بیشتر بشه چقدر میشه از طریق تبلیغات درامد داشت به نظر شما؟

و چه تعداد باید اپلیشکن درست کرد مثلا از طریق تبلیغات بشه یه منبع درامد حالا در حد 500 هزار تومن یا 1 میلیون تومن دریافت کرد؟

لینک ارسال

در 48 دقیقه قبل، mohammadbrzbrz72 گفته است :

خیلی ممنونم از لطفتون

ببخشین یه سوال خارج از این کامنت و مبحث

ایا درست کردن اپلیکیشن کتاب که تعداد دانلود دو هزار بیشتر بشه چقدر میشه از طریق تبلیغات درامد داشت به نظر شما؟

و چه تعداد باید اپلیشکن درست کرد مثلا از طریق تبلیغات بشه یه منبع درامد حالا در حد 500 هزار تومن یا 1 میلیون تومن دریافت کرد؟

اینا باید دوستانی که تجربشا داشتن بگند 

لینک ارسال

چرا از nox استفاده نمیکنی؟ خیلی راحت تره 

اگه خواستی بگو تا ویدیو آموزشی پر کنم

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، mohammadbrzbrz72 گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

و بعد این خطا رو میده:

* failed to start daemon

داداش اندروید منی فست رو چک کن....

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، Shazde.developer گفته است :

داداش اندروید منی فست رو چک کن....

این صفحه ی محیط من

نمسدونم مشکلش چیه

g91980_.png

لینک ارسال

ba4 من نسخه 9 هست و نمی شناخت نسخه jdk 12 و خوردی رو و انجام شد

مشکل اول و کامپایل نشدن با عوض کردن سورس jdk درست شد و نسخه 12 و خوردی جواب نداد و نخسه های پایین تر jdk که نسخه 10 بود جواب داد!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...