رفتن به مطلب

سازنده b4a

ali mo

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان یه سوال ذهنم مشغول کرده b4a رو یک شخص اس رایلی به نام ارل ساخته

میشه کداش دستکاری کنه و برنامه های  که ما  کامپایلش می کنیم  و انتشار میدیم در نهایت میرسه به دست کاربر جاسوسی کنه

ایا چنین امکان هستی ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، alimo1999 گفته است :

سلام دوستان یه سوال ذهنم مشغول کرده b4a رو یک شخص اس رایلی به نام ارل ساخته

میشه کداش دستکاری کنه و برنامه های  که ما  کامپایلش می کنیم  و انتشار میدیم در نهایت میرسه به دست کاربر جاسوسی کنه

ایا چنین امکان هستی ؟

از لحاظ تئوری این کار شدنیه. کامپایلره دیگه. هرچی میتونه به برنامه اضافه کنه. 

لینک ارسال

فک کنم با دیکامپل خروجی apk برنامه بشه فهمید این موضوع رو درسته؟

در 10 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

از لحاظ تئوری این کار شدنیه. کامپایلره دیگه. هرچی میتونه به برنامه اضافه کنه. 

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، alimo1999 گفته است :

فک کنم با دیکامپل خروجی apk برنامه بشه فهمید این موضوع رو درسته؟

بله عزیز یه دیکامپایل ساده میتونه سورس نهایی بیسیک رو بهتون بده. من قبلا یادمه دیکامپایل کردم. چیز مشکوکی یادم نمیاد دیده باشم. دنبال سرویس یا رسیور یا پرووایدر باشید بیشتر.

لینک ارسال

این سوال تکراری و جواب های تکراری (با عرض پوزش از محمد عزیز). 

کاربرای انجمن توجه کنن که خیلی راهها واسه جاسوسی هستش. ما که کشتی گیر نیستیم از رو دوشک بریم کنار. بعد اینکه کی برنامه اونقدر قوی با بیسیک ساخته شده مثل برنامه های بانکی یا اطلاعاتی. خیلی ها باهاش کتاب و چراغ قوه میسازن یا نهایت ماشین حساب. حتی تو خود سایت بیسیک هم برنامه های خیلی قوی ، تک و توک پیدا میشه.

میمونه حجم تعداد نصب برنامه. نهایت برنامه شما ده هزار نصب داشته باشه ، اسرا ییلی ها میتونن با استفاده از واتس اپ و برنامه های دیگه گوشی کاربرها رو رصد کنن که هم حجم نصب بیشتری داره هم کاربر اعتمادش بهشون بیشتره. 

و اینکه در بحث امنیت ، مکان یابی هم وجود داره که نیازی به هکش نیست!! برنامه هایی مثل گوگل مپ  یا حتی خود مکان یاب گوشی این کار رو رایگان دارن انجام میدن.

چرا فکر میکنین الان هرکی تو اسراعیل !! نشسته الان دندوناشو داره به مانیتور نشون میده و فکر اینه چطوری شما رو هک کنه؟ جاسوسی اصول خودشو داره قوانین و راهکارهایی داره که حتی به ذهن شما نمیرسه. چند سال قبل حماس گوشی های تلفن همراه رو به سران خودش هدیه داد. بعد اسرایل با هلیکوپتر رو کرانه باختری مانور میداد. هلیگوپترها هیچ کار خاصی نمیکردن فقط امواجی رو میفرستادن به گوشی ها. این گوشی ها به محض دریافت سیگنال زنگ میخوردن و اگر جواب میدادی گوشی منفجر میشد. موضوع بر میگرده به 12 یا 13 سال قبل. گوشی ها رو خود اسرایل با چند واسطه به دست حماس رسونده بود!!!

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

این سوال تکراری و جواب های تکراری (با عرض پوزش از محمد عزیز). 

کاربرای انجمن توجه کنن که خیلی راهها واسه جاسوسی هستش. ما که کشتی گیر نیستیم از رو دوشک بریم کنار. بعد اینکه کی برنامه اونقدر قوی با بیسیک ساخته شده مثل برنامه های بانکی یا اطلاعاتی. خیلی ها باهاش کتاب و چراغ قوه میسازن یا نهایت ماشین حساب. حتی تو خود سایت بیسیک هم برنامه های خیلی قوی ، تک و توک پیدا میشه.

میمونه حجم تعداد نصب برنامه. نهایت برنامه شما ده هزار نصب داشته باشه ، اسرا ییلی ها میتونن با استفاده از واتس اپ و برنامه های دیگه گوشی کاربرها رو رصد کنن که هم حجم نصب بیشتری داره هم کاربر اعتمادش بهشون بیشتره. 

و اینکه در بحث امنیت ، مکان یابی هم وجود داره که نیازی به هکش نیست!! برنامه هایی مثل گوگل مپ  یا حتی خود مکان یاب گوشی این کار رو رایگان دارن انجام میدن.

چرا فکر میکنین الان هرکی تو اسراعیل !! نشسته الان دندوناشو داره به مانیتور نشون میده و فکر اینه چطوری شما رو هک کنه؟ جاسوسی اصول خودشو داره قوانین و راهکارهایی داره که حتی به ذهن شما نمیرسه. چند سال قبل حماس گوشی های تلفن همراه رو به سران خودش هدیه داد. بعد اسرایل با هلیکوپتر رو کرانه باختری مانور میداد. هلیگوپترها هیچ کار خاصی نمیکردن فقط امواجی رو میفرستادن به گوشی ها. این گوشی ها به محض دریافت سیگنال زنگ میخوردن و اگر جواب میدادی گوشی منفجر میشد. موضوع بر میگرده به 12 یا 13 سال قبل. گوشی ها رو خود اسرایل با چند واسطه به دست حماس رسونده بود!!!

ممنون که جواب دادی

با حرفات موافقم به جز

این که این سوالو فقط من از نظر علمیش پرسیدم که میشه یا نه (یا کسی چنین چیزی دیده یا نه؟)؟ یه چیز بدیهی که گوشی امن نیست این خود گوگل گفته اگر ویدیو شو دیده باشی

و در رابطه با نصب برنامه ها هم خیلی عدد کمی گفتی :wacko2:من اپ های رو دیدم که به تنهای 500 هزار نصب داشتن با بیسک

بنده خودم به عنوان یه برنامه نویس کوچیک اپی داشتم که 200 هزارتا هم نصب داشته

سوای این حرف ها فقط من و چند نفر نیستیم که از بیسک استفاده می کنیم قاعدتا همین چراغ قوه ها و ماشین حساب ها هم در مجموعه نصب زیادی در بر می گیرند

و به عدد های ملیونی میرسه

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، alimo1999 گفته است :

ممنون که جواب دادی

با حرفات موافقم به جز

این که این سوالو فقط من از نظر علمیش پرسیدم که میشه یا نه (یا کسی چنین چیزی دیده یا نه؟)؟ یه چیز بدیهی که گوشی امن نیست این خود گوگل گفته اگر ویدیو شو دیده باشی

و در رابطه با نصب برنامه ها هم خیلی عدد کمی گفتی :wacko2:من اپ های رو دیدم که به تنهای 500 هزار نصب داشتن با بیسک

بنده خودم به عنوان یه برنامه نویس کوچیک اپی داشتم که 200 هزارتا هم نصب داشته

سوای این حرف ها فقط من و چند نفر نیستیم که از بیسک استفاده می کنیم قاعدتا همین چراغ قوه ها و ماشین حساب ها هم در مجموعه نصب زیادی در بر می گیرند

و به عدد های ملیونی میرسه

داداش گلم نگرفتی چی میگم. میگم راه های ساده تری برای جاسوسی هستش. نه اینکه منتظر باشی یه تعدادی بیان واسه جامعه کاربری نامشخص برنامه بسازن. بزرگای سیاسی معمولا بلک بری دست میگیرن یا ایفون بقیه هم عمدا گوشی ساده دستشونه. گوشی هوشمند واسه کار های عادی و سرگرمیه. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...