رفتن به مطلب
  • 0

لیست ویویی شبیه به چت کردن در تلگرام

Mohsen-GH

سوال

با سلام

بنده تازه کار هستم.

من یدونه لیست ویو ایجاد کردم که میخوام دونوع حالت به آیتم هام بدم (مثلا یکیش برای پیام ارسالی هست که باید سمت راست باشه و یکی برای پیام دریافتی که سمت چپه مثل داخل چت تلگرام)

من با گرفتن متن از کاربر با ادیت تکست و زدن یک دکمه به لیست ویو خودم آیتم جدید اضافه میکنم که پیام دریافتی میشه حالتش ولی وقتی میخوام پیام ارسالی دریافت کنم نمیتونم حالت پیام ارسالی رو ایجاد کنم

برنامم تقریبا شبیه به چت های جعلی هستش ولی با این تفاوت که با لیست ویو سفارشی میخوام این کارو بکنم و یدونه ادیت تکست!

خوش حال میشم کمکم کنید ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید .

بنده با اضافه کردن دوتا لیست آرایه از نوع عدد و مقدار دهی اون ها بر اساس دکمه ای (دکمه ارسالی و دکمه دریافتی) که کاربر روشون زده برنامه رو تکمیل کردم

مرسی از همتون

کاری داشتید به آیدی زیر در تلگرام مراجعه کنید :

@Mohsen_GHadiri1381

لینک ارسال

شما بیاید یک مولتی پنل بسازید و برسی کنید اضافه شدن مقادیر لیوت یا عناصر مشخسی در پنل قرار بگیره کار سختی نیست فقط باید هنگام لود شرط بذارید

لینک ارسال

سلام، یه اسکرین از ui  برنامتون قرار بدید.

دقیقا متوجه نشدم منظورتون از اینکه نمیتونید پیام ارسالی رو قرار بدید.

لینک ارسال

سلامی دوباره

ممنون حسین جان ولی متوجه حرفتون نشدم!

آقا مجید من در عکسی که در پایین براتون گذاشتم تایین کردم که چی کجاست!

من برای لیست ویویی که پیام ارسالی و پیام دریافتی رو نشون میده یه لایه گرافیکی برای هر آیتم ایجاد کردم که دوتا پیامو (ارسالی و دریافتی) نشون میده ، حالا میخوام کاری کنم که برنامه بفهمه که کاربر روی کدوم دکمه زده (ارسال یا دریافت) و نسبت به آیتم جدیدی که ایجاد میکنه بیاد لایه سمت ارسالی رو INVISIBILITY کنه یا سمت دریافتی رو!

حالا نکته اینجاست که کاربر یه موقع دوبار پیام ارسال کرده ؛ پس نمیشه برنامه بیاد آیتم های زوج رو ارسالی بگیره و آیتم های فرد رو دریافتی .

میخوام کمکم کنید در این باره ...

اینم عکس

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...