رفتن به مطلب
  • 0

انتخاب چند تصویر شبیه به دیوار

fun_code

سوال

سلام

حتما دیدین که در دیوار زمان ایجاد پست وقتی میخوایم یک یا چند تصویر رو انتخاب کنیم تمام تصاویر موجود در گالری در یک لیست نمایش داده میشن(بدون باز شدن گالری) و هر تعداد تصویر رو بخوایم میتونیم انتخاب کنیم.

چطور چنین چیزی بسازیم ؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 31 دقیقه قبل، fun_code گفته است :

کتابخونش موجوده. دوست عزیز

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام

الان خریدار میکنم با این امید که برش مربعی داشته باشه... قابلیت استفاده فقط از بخش انتخاب عکس هم داشته باشه انتخاب تصویر و برش و پیوسته نباشن.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

در ابتدا از زحمات شما بسیار سپاسگزارم...

جناب شاهپیری این رو خریداری کردم اما بدون هیچ تستی برای بنده کارایی نداره.

چون 4 مگابایت و 296 کیلوبایت به فایل apk اضافه میکنه !!!!

به یکی از برنامه هام کتابخانه ریسایکلر شما رو اضافه کردم حدود 3 مگابایت اضافه شد و کلا دیگه کامپایل نمیشد و دلیلش هم تعداد بالای توابع در کتابخانه نمایش میداد که ناچارا با تگ #MultiDex: True کامپایل شد.

بنده در این برنامه ای که در حال ساختش هستم دو کتابخانه شما رو استفاده کردم و به حجمش حدود 4 مگابایت اضافه شده و این رو هم استفاده کنم مجموعا بیش از 8 مگابایت اضافه خواهد شد و برنامه به حدود 9 الی 10 مگابایت میرسد ! که عملا برای یک برنامه غیرگرافیکی و ساده مثل دیوار جالب نیست و کاربر دانلود نمیکنه.

آیا راه حلی برای این موضوع دارید ؟

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، fun_code گفته است :

ببینید دوست عزیز ما که نمیتونیم امکانات کتابخونه رو حذف کنیم به خاطر حجم برنامه. شما میتونید با دستور ExcludeClasses میتونید کلاسهایی که نمیخواینو از نسخه کامپایل حذف کنید. برای کتابخونه photocroper به خاطر کتابخونه های ++c نمیشه کاری کرد چون برای همه ی پردازنده ها کدها بهینه شده و نمیشه پکیجی رو حذف کرد

لینک ارسال

در 25 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

ببینید دوست عزیز ما که نمیتونیم امکانات کتابخونه رو حذف کنیم به خاطر حجم برنامه. شما میتونید با دستور ExcludeClasses میتونید کلاسهایی که نمیخواینو از نسخه کامپایل حذف کنید. برای کتابخونه photocroper به خاطر کتابخونه های ++c نمیشه کاری کرد چون برای همه ی پردازنده ها کدها بهینه شده و نمیشه پکیجی رو حذف کرد

از ساخت این کتابخانه تشکر میکنم.

صرفا جهت اطلاعتون پس از تست هم روی دستگاه بنده (گلکسی اس 6 اِج) گزینه عکس گرفتن و کراپ کار نکرد.

اما مشکلی نیست چون نمیخوام از کتابخانه استفاده کنم ، نمیتونم حدود 4.5 مگابایت رو بخاطر فقط امکان انتخاب چند تصویر همزمان به سایز هدفم اضافه کنم. 4.5 مگابایت اضافه تر ، در اپلیکیشن های کاربردی شبیه به دیوار بسیار زیاده.

اما ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور از دستور ExcludeClasses  استفاده کنم و چطور کلاس های کتابخانه های شما رو مشاهده کنم که اون ها رو از کامپایل حذف کنم. (چون سایز فست نت ورک و ریسایکلر هم زیاده)

ممنون

لینک ارسال

در 24 دقیقه قبل، fun_code گفته است :

از ساخت این کتابخانه تشکر میکنم.

صرفا جهت اطلاعتون پس از تست هم روی دستگاه بنده (گلکسی اس 6 اِج) گزینه عکس گرفتن و کراپ کار نکرد.

اما مشکلی نیست چون نمیخوام از کتابخانه استفاده کنم ، نمیتونم حدود 4.5 مگابایت رو بخاطر فقط امکان انتخاب چند تصویر همزمان به سایز هدفم اضافه کنم. 4.5 مگابایت اضافه تر ، در اپلیکیشن های کاربردی شبیه به دیوار بسیار زیاده.

اما ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور از دستور ExcludeClasses  استفاده کنم و چطور کلاس های کتابخانه های شما رو مشاهده کنم که اون ها رو از کامپایل حذف کنم. (چون سایز فست نت ورک و ریسایکلر هم زیاده)

ممنون

خطای خاصی میده روی دستگاه شما؟ اگر ارور خاصی دریافت میکنید بگید تا برطرف شه.

برای مشاهده کلاسهای کتابخانه فایل aar کتابخونه رو با نرم افزار 7zip باز کنید یه فایل به نام classes.jar مشاهده میکنید اونو اکسترکت کنید و کلاسهای داخلش رو ببینید. هرکدومو نخواستید حذف کنید با دستور گفته شده

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

خطای خاصی میده روی دستگاه شما؟ اگر ارور خاصی دریافت میکنید بگید تا برطرف شه.

همانطور که بالا عرض کردم کتابخانه برای بنده کارایی نداشت.

پس به خطاها اهمیت ندادم. فقط چندین مرتبه کراپ رو زدم و اتفاقی نیفتاد و گزینه عکس گرفتن هم پیامی شبیه به " انتخاب -1 عکس" رو نمایش میداد.

جناب شاهپیری عزیز ، آیا براتون ممکنه کدی رو در بیسیک فور اندروید بنویسید که (شبیه به همین کتابخانه) تنها بشه تمام تصاویر دستگاه رو مشاهده کرد ؟

در سایت رسمی چیزی ندیدم. پیش از خرید کتابخانه شما هم امیدوار شد اما حجمش رو دیدم ناامید شدم.

لطفا سایز کتاخانه هاتون رو هم بنویسید تا خریدار قبلش بدونه چقدر به سایز برنامه اش اضافه میشه.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، fun_code گفته است :

همانطور که بالا عرض کردم کتابخانه برای بنده کارایی نداشت.

پس به خطاها اهمیت ندادم. فقط چندین مرتبه کراپ رو زدم و اتفاقی نیفتاد و گزینه عکس گرفتن هم پیامی شبیه به " انتخاب -1 عکس" رو نمایش میداد.

جناب شاهپیری عزیز ، آیا براتون ممکنه کدی رو در بیسیک فور اندروید بنویسید که (شبیه به همین کتابخانه) تنها بشه تمام تصاویر دستگاه رو مشاهده کرد ؟

در سایت رسمی چیزی ندیدم. پیش از خرید کتابخانه شما هم امیدوار شد اما حجمش رو دیدم ناامید شدم.

لطفا سایز کتاخانه هاتون رو هم بنویسید تا خریدار قبلش بدونه چقدر به سایز برنامه اش اضافه میشه.

تولید نسخه جداگونه کار زمانبری هست و فعلا مقدور نیست. در صورتی که نمیخواید از کراپ استفاده کنید به فایل aar برید و پوشه jni رو حذف کنید حدود 3 مگ از اپ خروجی کم میشه.

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

پوشه jni رو حذف کنید حدود 3 مگ از اپ خروجی کم میشه

سلام

کراپ که اصلا کار نکرد.

1.8 مگابایت کم شد... بازم خیلی خوبه.

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...